Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

ececimx
candy123
nazliesma -> OKUDU
touch
goalk
secido
cimcime_89​

ecemiz ve deam için okudum kızlar akşamda Allah nasip ederse bugünkü arkadaş için okuyacağım kimde bugün sıra dileği ve ismi neydi?

candy icin okudum.Rabbim Kabul etsin INS

Kizlar benim niyetim de Hayirli es ve Hayirli mutlu yuva:) Rabbim burada ettigimiz dualarimizi hayirlisiyla Kabul eder INS.

ececimx senın ıcın okudum canım kusura bakma gec oldu ama adetlıydım kusura bakma allahım kabul etsın canım umarım bır an önce dıleklerın kabul olur allahım gönlune gore versın canım benım :)

canım arkadasım senınde duanı okudum kolay gorunuyo ama cok zormus allah kabul etsın canım benım allahım yardımcınız olsun gec oldu ama kusuruma bakmayın yarında kendımınkını okurum artık :/

ha bıde eger dılegın gerceklesırse haberdar et olurmu merak ettım ıns gerceklesır canımın içi :))

merhaba

Bende yarın abdest alıp isteyenlere okuyacağım. Sizlerden de isteğim erkek arkadaşım için bereketi için şansı açılsın helal para kazansın diye okumanızı istesem. Okuyacaklar dan allah razı olsun

kedicim bızde 3 gün oldu baslayalı ama alırlqarmı bılmıyorum 7 kısıyle basladık her gun bır arkadasımıza okundu bu gunde benım gunumdu ıstersen sende ekle ve uç arkadasımız ıcın oku son sırada senın olsun bıze eşilik et ama zor olur dıyosanda ben sana en son okurum canım zaten dört arkadasımız kaldı herhalde allahım erkek arkadasını sasırtmasın ya rabbım ıns dogru yola yönelır kedı ıns gozu gonlu acılır allah buyuk sen dua et bosa cıkmaz emın ol yer gök dua allah büyük sen ıste o muhakak verır allahım sızı şeytanın şerrınden korusun arkadasınıda şaşırtmasın :) amiiin

Candy123 için ben de okudum kızlar..... Allah ım kabul etsin insallah

Son düzenleme:

kediciğim 3 kişinin okundu zaten bugünde dahil sen onlarada oku listeye ekleyelim senide okuyalım sanada

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…