Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Cnm senin icin okudum .Rabbim Kabul etsin INS:KK16:

Listeyi tamamladim kizlar cok şükür.:KK16:

Okudugum kisiler.
1- ececimx
2-Deam
3-candy123
4-touch
5-goalk
6-Cimcime89

Rabbim Kabul etsin INS hepimizin dualarini :KK16:

ben de senın nıyetıne okudum kusura bakma nazlıesma esım evde oldugu ıcın nete pek gecemıyorum gecsemde oglum fırsat vermıyor allahım dılegını tez zamanada gerceklestırır ıns

canım benım cok saol ....inşallahhh

canım arkadasım kusura bakma bırazcık gec oldu ama okudum allah kabul eylesın duaların kabul olsun ıns ıns karsına hayırlı bır kısı cıkar, allahım hayırlı ınsanlar cıkarsın ıns rabbım yardımcın olsun :)) amiin

Cnm senin icin okudum .Rabbim Kabul etsin INS:KK16:

Listeyi tamamladim kizlar cok şükür.:KK16:

Okudugum kisiler.
1- ececimx
2-Deam
3-candy123
4-touch
5-goalk
6-Cimcime89

Rabbim Kabul etsin INS hepimizin dualarini :KK16:
Amin Allah razı olsun canım... Kızlar benim bilgisayarım yok hala kusura bakmayın okuyacağım ilk fırsatta

ben de senın nıyetıne okudum kusura bakma nazlıesma esım evde oldugu ıcın nete pek gecemıyorum gecsemde oglum fırsat vermıyor allahım dılegını tez zamanada gerceklestırır ıns

Amin cnm.Allah razi olsun cok tesekkur ederim.:KK16: Önemli deil cnm zaten sure vermemistik.Rabbim yardimcin olsun INS cnm senin de :KK54: Rabbim Kabul eder INS burada ettigimiz dualarimizi hayirlisiyla :KK16:

Cnm netten okumak zor olur.Yazicin varsa cikti alip okuyabilirsin daha kolay olur :KK16:

Amin Allah razı olsun canım... Kızlar benim bilgisayarım yok hala kusura bakmayın okuyacağım ilk fırsatta

Yok cnm kusura bakmam acelesi yok.musait olunca okursun:KK16: Ben vaktim var diye okudum herkese .Netten okumak zor olur cnm.Yazicin varsa cikti alip okuyabilirsin daha kolay olur:KK54:

Cnm goalk senin icin okudum . cimcime89 kaldı bnm sadece...Rabbim Kabul etsin INS

Listeyi tamamladim kizlar cok şükür.

Okudugum kisiler.
1- ececimx
2-Deam
3-candy123
4-touch
5-goalk
6-Cimcime89

Cnm goalk senin icin okudum . cimcime89 kaldı bnm sadece...Rabbim Kabul etsin INS

Listeyi tamamladim kizlar cok şükür.

Okudugum kisiler.
1- ececimx
2-Deam
3-candy123
4-touch
5-goalk
6-Cimcime89

Allah kabul etsin canım ismim hatice isimle dua edersek daha iyi olur gibi geliyor bana

Arkadaslar annannem vefat etti cenazeden dolayi baslayamadim insallah onumuzdeki hafta okuyup haber vercem

selamünaleyküm arkadaşlar,gönlünüzden ne hayır duası geçiyorsa RABBİM hepsini bu cuma gününün hürmetine kabul etsin.hayırlıcumalar dua ile ..

"Kardeşinin gıyabında dua eden hiçbir mü'min yoktur ki melek de: 'Bir misli de sana olsun.' demesin." (Ebu Davud'un rivayetinde şu ziyade vardır: "Melekler: "Amin, bir misli de sana olsun!" derler."

deam
candy123
nazliesma
touch-
goalk
cimcime_89 ben herkes için okuyup bitirdim arkadaşlar rabbim kabul etsin inşallah
2 HAFTALIĞINA ŞEHİR DIŞINIA ÇIKICAM 2 HAFTA SONRA GÖRÜŞMEK ÜZERE TEKRAR BAŞKA BİR DUAYA BAŞLARSANIZ BENİ EKLEMEYİN BEN GELDİĞİM ZAMAN EGER BAŞLANMAMIŞSA DAHİL OLMAK İSTİYORUM :KK16:

selamünaleyküm arkadaşlar,gönlünüzden ne hayır duası geçiyorsa RABBİM hepsini bu cuma gününün hürmetine kabul etsin.hayırlıcumalar dua ile ..

"Kardeşinin gıyabında dua eden hiçbir mü'min yoktur ki melek de: 'Bir misli de sana olsun.' demesin." (Ebu Davud'un rivayetinde şu ziyade vardır: "Melekler: "Amin, bir misli de sana olsun!" derler."

Aleykümselam arkdaşım çok saol...senin de ne duan varsa Rabbim kabul etsin inş...

deam
candy123
nazliesma
touch-
goalk
cimcime_89 ben herkes için okuyup bitirdim arkadaşlar rabbim kabul etsin inşallah
2 HAFTALIĞINA ŞEHİR DIŞINIA ÇIKICAM 2 HAFTA SONRA GÖRÜŞMEK ÜZERE TEKRAR BAŞKA BİR DUAYA BAŞLARSANIZ BENİ EKLEMEYİN BEN GELDİĞİM ZAMAN EGER BAŞLANMAMIŞSA DAHİL OLMAK İSTİYORUM :KK16:

Allah razı olsun cnm...çok saol...Allah'a emanet ol.Hayırlı yolculuklar...

deam
candy123
nazliesma
touch-
goalk

Allah razı olsun...

kızlar listenıze katılımcı alıyormusunuz :),
bide ne yalan soyleyeyım uzun geldi çok bakamadım kime ne okunuyor müsait zamanlarımda okurum bende:)

arkadaşlar bende katılmak ısterım eger uygunsa ..duası okunan arkadaşlarada okurum ...hızlı okudugum için sorun olmaz ..haber verırsenız sevınırım..

arkadaşlar bende katılmak ısterım eger uygunsa ..duası okunan arkadaşlarada okurum ...hızlı okudugum için sorun olmaz ..haber verırsenız sevınırım..

kızlar listenıze katılımcı alıyormusunuz :),
bide ne yalan soyleyeyım uzun geldi çok bakamadım kime ne okunuyor müsait zamanlarımda okurum bende:)

daha öncede gelen arkadaşlar oldu aslında benim için sorun yok ama diğer arkadaşlar almayalım dediler kızlar ama kaybolmayın bu dua bitince başlayalım tekrar:KK31:

X