Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Tekrar tekrar ozur nolur zora gelemedi sole bole demeyin uzulurum Adana da inanin ordan oraya gidicem okuyamam diye tahmin ettigimden vebal altinda kalmayim diye haber werim dedim gelince yazarim yine goalk basta sen bacim ve diger bacilarim hakkinizi helal edin emi :KK16: 2 haftaya en gec donerim sanirsam insAllah :KK16:

Canlarim biz memlekete gidiyoruz smdiden yazayim da yuzustu birakmak istemem hic sizi, okurum derim okuyamazsam..

Cnki popom minder gormeyecek biliorum ( bzim aile herbiri biryerde de uzun hikaye yazarim donunce) int yok tlfonumda ordada kesik mi war mi bilmiom )

300 eksigim kalmisti goalk bacim icin :KK43: cok ozur dilerim bana okumayin yerime baskasini alin da dondugumde dewam edeyim olmaz mi canlarim

Cok cok uzgunum bitirebilseydm keske ama ewi temizliyim utu canta hazirlik derken okuyamicam tekrar ozur

Akliniza baska bise gelmesin emi canlarim gene gelcem katilamassamda yardim ederim eksiginize yine noolur tekrar ozur

Cnm haber verdigin icin cok saol.Rabbim Kolaylik versin.INS sag salim gidip gel.Hayırlı yolculuklar cnm.

Allah'a emanet ol:KK16::KK16:

Benim okumam da bitmedi.Artık yardım edenler olur ins cnm.kib:KK54:

Tekrar tekrar ozur nolur zora gelemedi sole bole demeyin uzulurum Adana da inanin ordan oraya gidicem okuyamam diye tahmin ettigimden vebal altinda kalmayim diye haber werim dedim gelince yazarim yine goalk basta sen bacim ve diger bacilarim hakkinizi helal edin emi :KK16: 2 haftaya en gec donerim sanirsam insAllah :KK16:

Cnm olurmu oyle şey bizim basımıza da gelebilirdi .hakkımız helal.aklın kalmasın.yardım edenler olur ins..:KK16:

Cnm olurmu oyle şey bizim basımıza da gelebilirdi .hakkımız helal.aklın kalmasın.yardım edenler olur ins..:KK16:

Ayy nasil rahatladm bitanem warya :KK16: gec gorursunuzde bnm yuzumden yetismezse diye cok korktum

Bnm aile azcik karisik Adana da ordan oraya edicem anlatirim uzuuun uzuuuun yani soyle öz ve üvey taraflarim war ve uvey babamla annem ayrildi kizkardesim uwey ( yani bana gore degil canimin cani o benim ) annem mersine tasindi kardesim tek ewde ama adanaya gelir annem kalir arada kardesimin yaninda, ben öz babamla 2013 ekimde baristim 10 küsür senedir ne sesimizi duyurduk ne de yuzumuzu gorduk kizimi gormek hakki diyerekten gittim onlarda Adanada

Amaaaaan bacim daha yazarimda basinizi sisirmeyim bnde olay cok bitmes :KK70: ama bolunuyorum ona uzuluyorum .......

O yuzden oralarda poposum minder gormes bn biliom o yuzden haber werim dedim daha kizi yatircam da uyumaz cok cok opuyorum herbirinizi :KK16: :KK16: :KK16:

300 tane eksik var...Kim okuyabilir?

Kendi okumasini erken bitirenlerden okumak isteyenler 50 tane 100 tane okursaniz tammlayalim beraber INS..

kızlar ben az önce bitirdim ALLAH C.C. kabul etsin 555 tane salat-ı tefriciye okudum :)

***Listemiz***

nazliesma 559 tane

touch 555 tane

elanur84 555 tane(okudu)

ececimx 555 tane

goalk 555 tane

Turkuaz 555 tane

Huysuzmelek 555 tane(255 tane okudu)

freeware .555.tane

arkadaşlar okuduğunuzda haber verin listeyi böyle tamam layalım.BUARADA HUYSUZMELEK MEMLEKETİNE GİDECEKMİŞ O YÜZDEN 300 TANE OKUYAMAYACAĞINI SÖYLEDİ BEN 100 TANESİNİ ALDIM 200 EKSİĞİMİZ VAR ERKEN BİTİREN ARKADAŞLAR YARDIM EDERSE O 200'ÜDE TAMAMLAYALIM :)

amıııın cnm bnm rabbimin kapisini israrla caliyorus insallah yardim edecek hepimize ..
:KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

Daha 450deyim ama feci yorgunum yatip sabah namazima kalkinca dewam edecegim insallah oglene bitirirsem cadi kizim kalkmadan bin sukur cok sukur :KK16: :KK16:

Hayirli geceler canlar

canım bu mesajda 450deyim demişsin,yanlış mı yazdın 450 tane mi okudun ?kaç tane okuduysan belirtir misin?

nazliesma 559 tane

touch 555 tane (500 okundu)

elanur84 555 tane(okudu)

ececimx 555 tane

goalk 555 tane

Turkuaz 555 tane

freeware .555.tane

nazliesma 559 tane

elanur84 555 tane(okudu)

ececimx 555 tane

goalk 555 tane

Turkuaz 555 tane

freeware .555.tane

canım eğer bitirdiysen 200 tane eksiğimiz var huysuzmelek memlekete gideği için ayrıldı aramızdan sen okuyabildiğin kadar alır mısın?

canım eğer bitirdiysen 200 tane eksiğimiz var huysuzmelek memlekete gideği için ayrıldı aramızdan sen okuyabildiğin kadar alır mısın?

canım işteyim aksam kalan 55 taneyı bıtırırsem tabı ki bir kısmını alırım ..inşalah 24 00 e kadar yetiştiririz

kızlar ben 100 tane daha okudum biraz dinleneyim 50 daha okuycam
KALAN EKSİĞİMİZ 150 TANE :) BİTİRENLER LÜTFEN YARDIM EDİN 150 TANEYİDE BİTİRELİM :)

nazliesma 559 tane

elanur84 555 tane (655 okudu)

ececimx 555 tane

goalk 555 tane

Turkuaz 555 tane

freeware .555.tane

Gecmisi alintilayamadim da bi arkadasim sormus ben 255 okudum kalan 300 du canlarim tlf da int yok yazamiom cok

Opuyorum bacilarim :KK16:

kızlar ben 100 tane daha okudum biraz dinleneyim 50 daha okuycam
KALAN EKSİĞİMİZ 150 TANE :) BİTİRENLER LÜTFEN YARDIM EDİN 150 TANEYİDE BİTİRELİM :)[/QUOT
E]

Ben kendiminkileri okudum bitti şükürler olsun..559 tane

şimdi kalan 150 taneyi okuyucam ins:KK16:

Eksik kalmadı :KK16:

X