Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

ilk ben çıkmışım :) aslında dileğimin kabul olcağına dair artık umudum yok gibi hatta çıkmayı bile düşünmüyo değildim ama bu bi işaret olabilir diye düşündüm şimdi :) kabul olmasa bile en azından sizlere bi faydam olur belki sizin sevincinizle sevinirim

ilk ben çıkmışım :) aslında dileğimin kabul olcağına dair artık umudum yok gibi hatta çıkmayı bile düşünmüyo değildim ama bu bi işaret olabilir diye düşündüm şimdi :) kabul olmasa bile en azından sizlere bi faydam olur belki sizin sevincinizle sevinirim

canım ALLAH'tan umudumuzu kesmeyelim RABBİM dilerse imkansız diye bişey yok,ha diyelim ki dileğimiz kabul olmadı peygamberimize salavat getiriyoruz,birlik olup ALLAH'tan rahmetini istiyoruz bu az şey mi?FURKAN SURESİNDE derki
"de ki: duanız olmasa,rabbim size ne diye değer versin"

canım ALLAH'tan umudumuzu kesmeyelim RABBİM dilerse imkansız diye bişey yok,ha diyelim ki dileğimiz kabul olmadı peygamberimize salavat getiriyoruz,birlik olup ALLAH'tan rahmetini istiyoruz bu az şey mi?FURKAN SURESİNDE derki
"de ki: duanız olmasa,rabbim size ne diye değer versin"

cnm çok haklısın zaten Rabbim in isterse olduramayacağı bişey yok benim korkum hani çok isterim olmazsa küserim gibi bişey tam anlatabildim mi bilmiyorum bende biliyorum Rabbim ne verirse o benim için hayırlıdır ama insan ister istemez bi beklentiye giriyo ve umut ettikçe o dileğe daha çok bağlanıyosun bazen diyorum acaba akışına mı bıraksam hani istemezsem en azından canlı tutmam falan öyle bi akıl karışıklığı anlayacağın:)

cnm çok haklısın zaten Rabbim in isterse olduramayacağı bişey yok benim korkum hani çok isterim olmazsa küserim gibi bişey tam anlatabildim mi bilmiyorum bende biliyorum Rabbim ne verirse o benim için hayırlıdır ama insan ister istemez bi beklentiye giriyo ve umut ettikçe o dileğe daha çok bağlanıyosun bazen diyorum acaba akışına mı bıraksam hani istemezsem en azından canlı tutmam falan öyle bi akıl karışıklığı anlayacağın:)

canım biz duaya devam edicez Allah ne zaman isterse o zaman verir ama şunu biliyorum rabbim gönülden edilen dualara cevap veriyo .ben 25 gün önce tefriciye okudum tek başıma 1 haftada bitirdim evlenmek için okudum ,niye okuyosun diye soranlar oldu araba almak için dedim utandım evlilik için demeye rabbim evliliği nasip etmedi araba almayı nasip etti biliyorum hayırlı olsaydı onuda verirdi.haaa ben umudumu kesmedim hayırlı ne zamansa o zaman vericek rabbim biliyorum bunu.bazen insan çok bunalıyo,olmayacak artık diyo umutdunu kaybediyo o günlerde daha çok Allah'a sığınmak lazım dua etmek lazım bence

canım biz duaya devam edicez Allah ne zaman isterse o zaman verir ama şunu biliyorum rabbim gönülden edilen dualara cevap veriyo .ben 25 gün önce tefriciye okudum tek başıma 1 haftada bitirdim evlenmek için okudum ,niye okuyosun diye soranlar oldu araba almak için dedim utandım evlilik için demeye rabbim evliliği nasip etmedi araba almayı nasip etti biliyorum hayırlı olsaydı onuda verirdi.haaa ben umudumu kesmedim hayırlı ne zamansa o zaman vericek rabbim biliyorum bunu.bazen insan çok bunalıyo,olmayacak artık diyo umutdunu kaybediyo o günlerde daha çok Allah'a sığınmak lazım dua etmek lazım bence

inşallah cnm hakkımızda hayırlısı olsun haklısın zamanı gelince olcak herşey biz ümidimizi kesmeyelim :)

Cnm cok guzel yazmissin.Gercekten oyle sabir ve dua..Beraber cok dua edelim INS:KK16:

biliyorum belki ayip ettim ama ileride yari yolda birakmaktansa basindan söylemem en dogrusu.Kusuruma bakmayin lütfen.

Listeyi degistirdim kendimide listeden cikardim.Ileride isterseniz aranizdan baska biri yeni liste yapar yada benim listemi alintilar sirasi gecen arkadasin ismini siler siradaki arkadasin ismini yazarsiniz.Birde "(quote)" yani alinti kelimelerini silerseniz yeni liste tamamdir.

Nie ayip edesin cnm bnm :KK16: keske kalsan hani okumasan bile bizle olsan :KK43:

Saat farki yasamin getirdikleri sorumluluklar derken yorgun dusuyoruz gercekten ama n'oooluy ditmeeee :) :KK16:

Nie ayip edesin cnm bnm :KK16: keske kalsan hani okumasan bile bizle olsan :KK43:

Saat farki yasamin getirdikleri sorumluluklar derken yorgun dusuyoruz gercekten ama n'oooluy ditmeeee :) :KK16:

Canim bunu bir kac kere düsündüm, su an cok yogunum eninde sonunda istemesemde artik yapamiyorum dicegim icin bastan söyledim, hani yari yolda birakmis gibi olmuyum diye.Bir ara siteye giricem INSALLAH hepinizin o güzel haberlerinizi bekliyorum :KK16: :KK16: :KK16: Ay düsüncesi bile güzel :KK16: :KK16: :KK16: Düsündümde siteye giriyorum sizlere napiyorsunuz kizlar nasil gidiyor soruyorum, sizde bana " ay mucize gibi su oldu bu oldu"diyorsunuz bende hepinizin mesajlarini okurken ayyy inanmiyorum ya diyip sasiriyorum :KK16: :KK16: :KK16: VALLAH icimden böyle gecti ya, ben bunun gercek olmasini istiyorum.Yada hani siz degilde siz artik hepiniz meskulsunuz ben siteye giriyorum "bizim kizlar nerde" diye soruyorum birileride "ay su bu evlendi, digerini cocugu oldu, digeri calismaya basladi vakit bulamiyor siteye girmeye" falan filan diye iste gönlünüzden neler geciyorsa artik gercek olmus olsun dualariniz kabul olmus olsun ve bende o güzel haberlerinizi aliyim.Ya kizlar düsündüm icim kipir kipir oldu :KK16: :KK16: :KK16:Ben anlatigim ani yasamak gercek olmasini istiyorum :KK16: :KK16: :KK16: Lütfen evrene olumlu hissler olumlu enerji yollayalim :KK16: :KK16: :KK16: ALLAH dualarinizi kabul etsin :KK16: :KK16: :KK16: AMIN! INSALLAH!

Son düzenleme:
goalk için 4444 Salati Tefriciye okuyoruz

10.02.2014'de başlıyoruz, 12.02.2014 saat 24.00 e kadar okunacak

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh okunacak.
2- Bir defa “euzu besmele” çekilecek

***Listemiz***

nazliesma 559 tane

touch 555 tane

elanur84 555 tane

ececimx 555 tane

goalk 555 tane

Turkuaz 555 tane

Huysuzmelek 555 tane

freeware .555.tane

Kurallarımız:

1-Kimse okuyacaklarını son gün ve son saatlere bırakmasın Lütfen.Eğer okuyamayacaksa aile veya arkadaşa okutacak..

2-Herkes mutlaka okumaya başladığını ve okuyup bitirdiği bilgisini buraya haber vericek...

***Dua edecegimiz tarihlerin listesi***

10.02.2014 - 12.02.2014 goalk için 4444 Salati Tefriciye

13.02.2014 - 15.04.2014 turkuaz için 4444 Salati Tefriciye

16.02.14 Pazar (Ara veriyoruz)

17.02.2014 - 19.02.2014 huysuzmelek için 4444 Salati Tefriciye

20.02.2014 - 22.02.2014 touch için 4444 Salati Tefriciye

23.02.2014 Pazar (Ara veriyoruz)

24.02.2014 - 26.02.2014 ececimx için 4444 Salati Tefriciye

27.02.2014 - 01.03.2014 freeware için 4444 Salati Tefriciye

02.03.2014 Pazar (Ara veriyoruz)

03.03.2014 - 05.03.2014 elanur84 için 4444 Salati Tefriciye

06.03.2013- 08.03.2014 nazliesma için 4444 Salati Tefriciye

ARKADAŞLAR SALAT-I TEFRİCİYE'DE ÖNEMLİ OLAN 4444 TANE OLMASIDIR YANİ NE BİR EKSİK NE BİR FAZLA OLMAMASI LAZIM O YÜZDEN OKUYACAĞIMIZ SAYILARA ÇOK DİKKAT EDELİM(MÜMKÜNSE TESBİHLE YADA YAZARAK SAYILARI TAKİP EDELİM)

ALLAH HEPİMİZİN MURADINI NASİP ETSİN (AMİNNN)

Canim bunu bir kac kere düsündüm, su an cok yogunum eninde sonunda istemesemde artik yapamiyorum dicegim icin bastan söyledim, hani yari yolda birakmis gibi olmuyum diye.Bir ara siteye giricem INSALLAH hepinizin o güzel haberlerinizi bekliyorum :KK16: :KK16: :KK16: Ay düsüncesi bile güzel :KK16: :KK16: :KK16: Düsündümde siteye giriyorum sizlere napiyorsunuz kizlar nasil gidiyor soruyorum, sizde bana " ay mucize gibi su oldu bu oldu"diyorsunuz bende hepinizin mesajlarini okurken ayyy inanmiyorum ya diyip sasiriyorum :KK16: :KK16: :KK16: VALLAH icimden böyle gecti ya, ben bunun gercek olmasini istiyorum.Yada hani siz degilde siz artik hepiniz meskulsunuz ben siteye giriyorum "bizim kizlar nerde" diye soruyorum birileride "ay su bu evlendi, digerini cocugu oldu, digeri calismaya basladi vakit bulamiyor siteye girmeye" falan filan diye iste gönlünüzden neler geciyorsa artik gercek olmus olsun dualariniz kabul olmus olsun ve bende o güzel haberlerinizi aliyim.Ya kizlar düsündüm icim kipir kipir oldu :KK16: :KK16: :KK16:Ben anlatigim ani yasamak gercek olmasini istiyorum :KK16: :KK16: :KK16: Lütfen evrene olumlu hissler olumlu enerji yollayalim :KK16: :KK16: :KK16: ALLAH dualarinizi kabul etsin :KK16: :KK16: :KK16: AMIN! INSALLAH!

Âmin cnm... Allah razı olsun.İns güzel günler gormek nasip olur hepberaber.Senin de güzel haberlerini duyarız ins.:KK54::KK54::KK54:.Rabbim
hepimizin dualarını kabul etsin ins hayirlisiyla.Âmin.:KK16::KK16::KK16:

Kizlar şimdi Goalk arkadasımız için okuyacaz ins.

Dua ederken Yarabbi Basta goalk arkadasımızın sonra burada dua okuyan bütün arkadslarimizin hayırlı niyetlerini kabul et .

Diye niyetlenirsek daha güzel olur bence..Böylece herkes nasiplenmis olur...

Daha cok kisiye edilen dua daha hayırlidir diye biliyorum.:KK16:

Kizlar şimdi Goalk arkadasımız için okuyacaz ins.

Dua ederken Yarabbi Basta goalk arkadasımızın sonra burada dua okuyan bütün arkadslarimizin hayırlı niyetlerini kabul et .

Diye niyetlenirsek daha güzel olur bence..Böylece herkes nasiplenmis olur...

Daha cok kisiye edilen dua daha hayırlidir diye biliyorum.:KK16:

Cnm ben baslamistim yaa :KK43: tabi goalk arkadasim icin niyetlendim de senin dedigin gibi niyet edeydim iyiydi :KK70: neyse cnm kalben hepinizi dusunuyorum zaten :)(

goalk için 4444 Salati Tefriciye okuyoruz

10.02.2014'de başlıyoruz, 12.02.2014 saat 24.00 e kadar okunacak

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh okunacak.
2- Bir defa “euzu besmele” çekilecek

***Listemiz***

nazliesma 559 tane

touch 555 tane

elanur84 555 tane

ececimx 555 tane

goalk 555 tane

Turkuaz 555 tane

Huysuzmelek 555 tane

freeware .555.tane

Kurallarımız:

1-Kimse okuyacaklarını son gün ve son saatlere bırakmasın Lütfen.Eğer okuyamayacaksa aile veya arkadaşa okutacak..

2-Herkes mutlaka okumaya başladığını ve okuyup bitirdiği bilgisini buraya haber vericek...

***Dua edecegimiz tarihlerin listesi***

10.02.2014 - 12.02.2014 goalk için 4444 Salati Tefriciye

13.02.2014 - 15.04.2014 turkuaz için 4444 Salati Tefriciye

16.02.14 Pazar (Ara veriyoruz)

17.02.2014 - 19.02.2014 huysuzmelek için 4444 Salati Tefriciye

20.02.2014 - 22.02.2014 touch için 4444 Salati Tefriciye

23.02.2014 Pazar (Ara veriyoruz)

24.02.2014 - 26.02.2014 ececimx için 4444 Salati Tefriciye

27.02.2014 - 01.03.2014 freeware için 4444 Salati Tefriciye

02.03.2014 Pazar (Ara veriyoruz)

03.03.2014 - 05.03.2014 elanur84 için 4444 Salati Tefriciye

06.03.2013- 08.03.2014 nazliesma için 4444 Salati Tefriciye

ARKADAŞLAR SALAT-I TEFRİCİYE'DE ÖNEMLİ OLAN 4444 TANE OLMASIDIR YANİ NE BİR EKSİK NE BİR FAZLA OLMAMASI LAZIM O YÜZDEN OKUYACAĞIMIZ SAYILARA ÇOK DİKKAT EDELİM(MÜMKÜNSE TESBİHLE YADA YAZARAK SAYILARI TAKİP EDELİM)

ALLAH HEPİMİZİN MURADINI NASİP ETSİN (AMİNNN)

amin Allah kabul etsin. İnşallah bitirmeyi nasip etin

Cnm ben baslamistim yaa :KK43: tabi goalk arkadasim icin niyetlendim de senin dedigin gibi niyet edeydim iyiydi :KK70: neyse cnm kalben hepinizi dusunuyorum zaten :)(

Allah razı olsun cnm .çok saol :KK16::KK16::KK16: Rabbim kabul etsin ins .:KK54:

Ben de burada dua eden herkesin ne duası varsa kabul et Yarabbi diye duamı ediyorum herzaman..:KK16:

bende başladım birazda olsa ilerledim Rabbim dileklerimizi hayırlıysa kabul etsin şükür dualarımızı nasip etsin inşallah :)

Allah razı olsun cnm .çok saol :KK16::KK16::KK16: Rabbim kabul etsin ins .:KK54:

Ben de burada dua eden herkesin ne duası varsa kabul et Yarabbi diye duamı ediyorum herzaman..:KK16:

AMIIIIN cnm bnm Rabbimin kapisini israrla caliyorus insAllah yardim edecek hepimize ..
:KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

Daha 450deyim ama feci yorgunum yatip sabah namazima kalkinca dewam edecegim insAllah oglene bitirirsem cadi kizim kalkmadan bin sukur cok sukur :KK16: :KK16:

Hayirli geceler canlar

Canlarim biz memlekete gidiyoruz smdiden yazayim da yuzustu birakmak istemem hic sizi, okurum derim okuyamazsam..

Cnki popom minder gormeyecek biliorum ( bzim aile herbiri biryerde de uzun hikaye yazarim donunce) int yok tlfonumda ordada kesik mi war mi bilmiom )

300 eksigim kalmisti goalk bacim icin :KK43: cok ozur dilerim bana okumayin yerime baskasini alin da dondugumde dewam edeyim olmaz mi canlarim

Cok cok uzgunum bitirebilseydm keske ama ewi temizliyim utu canta hazirlik derken okuyamicam tekrar ozur

Akliniza baska bise gelmesin emi canlarim gene gelcem katilamassamda yardim ederim eksiginize yine noolur tekrar ozur

X