Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Secilen Numaralar

Emeralda 7

huysuzmelek 3

Nazliesma 4

Touch 2

kızlar ben de 2 yı sectım... sayımız 9 a cıkmıs hayırlı olsun :) kızlar zıkırmatık ile cekıyorum dikkate derek.. cunku tesbıh de elim falan kayıyo ay tesbıh tanesı cekmısmıydım vs vesveseye gırıyorum... zıkırmatıkte hep son kelıme de zıkırmatıge basıyorum ..gozumle de kontrol edıyorum... artık gozden kacan bırsey oluyorsa kı bu tesbıhde de olabilir Alalh affetsın.... boyle bır noksanlıktan Allaha sıgınalım...vesvesesiz okuyalım...

Ben anlamadım nasıl olacak şimdi :44:

hosgeldin cnm..Cnm sizler konuya sonradan geldiniz .sizlere haksizlik olmasin diye okuma siralamasini listemizi kurayla belirliyecez..

Suanda 9 kisiyiz...1-9 arasi 3-4-7-2 (secilen numaralar) haric bir rakam secebilirsin..

Cnm kesin okuyabilirmisin ? Herkes icin 3 gunde 4444 taneyi paylasip okuyucaz INS..

Son düzenleme:
hosgeldin cnm herkes icin 3 gunde 4444 tane Salati Tefriciye okumaya baslicaz .kesin okuyabilirmisin??

okuyabilirim kişi başına 440 kadar düşüyor sanırım. adetliyken de okunabiliyor çünkü ayet değil.

Kizlar dün gece bir karar aldim, herseyden bir anligina uzaklasmak bana iyi gelicek.Ben
uzun zaman önce zor günler sonrasi bir depresyon gecirdim fkt maleesef ne kadar iyi olsamda
kendimi gercek anlamda bir türlü toparlayamadim.Bu süre icerisinde hayatimdaki nerdeyse tüm düzenim bozuldu.Ve ben artik bir süreligine herseyden uzaklasip bir uzman yardimi almaya karar verdim.Burdaki üyeligimi iptal etiricem ve sizlerdende beni listeden cikartmanizi istiyorum.Dün kura icin 7 numarasini secmistim, artik listeden ciktigima göre kim istiyorsa alabilir.Helal hosu olsun.Hakkinizi bana helal edin.ALLAH hepinizin duasini kabul etsin Benim icin okudugunuz dualar icin tesekkür ederim ALLAH hepinizden razi olsun ve hepinizin gönlüne göre versin AMIN! INSALLAH

Cnm burayi birakma.dualarımıza devam edelim.dua herseyim ilacidir.Bence burda kalman. daha iyi.gidersen üzülürüm (((((

hakkım helal olsun .gitme((((((

cnm çok alıştık birbirimize.seni çok sevdik. Gitme sakın ((( sen olmadan tadı olmayacak ...ben de cikarim listeden((

Tamam 8 olsun okuyabilirim canım

Canım aramızdan ayrılma nazliesmaninda dediği gibi dua herşeyin ilacidir, konuşmaya ihtiyacın olursa mesaj at dualarimizdasin

kızlar mesajım görülmedi galiba ben sayı olarak 1'i istiyorum

huysuzmelek 3

Nazliesma 4

Touch 2

goalk 6

elanur84 1

Turkuaz 8

canım benim karar senin tabi ama biz seni aramızda görmekten çok mutluyuz ALLAH'ım yardımcın olsun

huysuzmelek 3

Nazliesma 4

Touch 2

goalk 6

elanur84 1

Turkuaz 8

freeware 5

huysuzmelek 3

Nazliesma 4

Touch 2

goalk 6

elanur84 1

Turkuaz 8

freeware 5

arkadaşlar şuanda 7 kişiyiz kişi başı 634 tane düşüyo.isterseniz biraz daha bekleyelim katılmak isteyen olursa diye ve akşam kurayı çekelim yarında başlarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…