Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

cnm çok alıştık birbirimize.seni çok sevdik. Gitme sakın :KK43:((( sen olmadan tadı olmayacak ...ben de cikarim listeden:KK43:((

Cnm burayi birakma.dualarımıza devam edelim.dua herseyim ilacidir.Bence burda kalman. daha iyi.gidersen üzülürüm :KK43:(((((

hakkım helal olsun .gitme:KK43:((((((

Canim ya cok tatlisin, ben cok duygusal bir insanim mesajini okuyunca gercekten duygulandim :KK16: :KK16: :KK16: Dün karar vermistim su an gönlüm razi gelmedi o yüzden kaliyorum.Numarami da kimseye vermiyorum :KK53:

Canim ya cok tatlisin, ben cok duygusal bir insanim mesajini okuyunca gercekten duygulandim :KK16: :KK16: :KK16: Dün karar vermistim su an gönlüm razi gelmedi o yüzden kaliyorum.Numarami da kimseye vermiyorum :KK53:

Oleyyy oleyyy oleyyyy cok sevindim cnm.:KK16::KK16::KK16: INS dualarimizla iyilesicez hepimiz :KK54:54:KK54:

kimse gitmesin :KK54:

9 kisi degilmiydik ya nasil 7 tane olduk, ben cikincada 8 olmaliydi.simdi yine geri döndüm 9 tane olduk, 7 tane nerden cikti?

ben kura için askitotomsu nurlum veya Asinaz dan hangisi online ise kurayı çekmesini özel mesaj atıcam :KK16:

X