Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

kızlar salatı tefriciye için liste yapalım da yarın başlayalım

Beni de ekleyin listeye ben de bekarım:'(

Canlarim her birimiz icin kac gün ST okuyalim? Bence 3 gün, her hafta 2 kisi, her pazartesi baslar cumartesi bitiririz, pazarlari ara veririz.Daha önce ST okudunuzsa kolay olur STyi okumak hepimiz icin.Ne düsünüyorsunuz?

Gecen Turkuaz isimli kardesimiz aramiza katilacagini söylemisdi listede ismini yazalim onada sayi verelim degil mi?

canım benım hafta içi calısıyoruz.. 3 gune yetiştirebilir miyiz dersınız

kızlar tefriciyeyi bir yerde okumuştum birden çok kişi okuduğunda 3 -4 günde tek okunduğunda 7 günde bitirmek gerek diye ne derece doğru bilmiyorum.ayrıca kalabalık olacağımız için olur diye düşünüyorum bitirebiliriz

ayrıca zikirmatikle okuyan arkadaşlar tefricitede sayı çok önemlidir bi tane kaçarsa gider bütün dua o yüzden dikkat etmek lazım

Cnm Ben cok arastirdigim icin sunu soyleyebilirim . dinimizde falciya,buyucuye inanmak cok gunah.,Gelecegimizi sadece Allah bilir cnm bu insanlar bazi gizli gucleri 3 harflileri kullanarak sadece olmus ,yasanmis olaylari bilebilirlermis.zaten senin sinav sonucun aciklandiktan sonra bilmis galiba..Yani dikkat edersen cnm sinav sonuclari o gun aciklanmis ve sen daha ogrenmeden o senden once ogrenmis.yani sonucu belli olan birseyi soylemis..Cnm boyle insanlardan uzak durun .Allah korusun...Kismet bagliligi diye birsey de yokmuş.Rabbim dilemezse hiç bir şey olmaz.Zaten boyle hoca insanlar para almak için .kısmet bağlı büyü bozalım deyip bozarlarmış .giden herkese dedikleri aynı cnm sen de buyu var yada senin kismetin bagli,yoksa nasıl para kazanacaklar.Boyle seylere hic bulasmayin cnm.Rabbim buyuk .ol derse Hersey olur INS.. Daha once Boyle birseye inandigin icin tovbe et cnm...Felak ve Nas ,Ayetelkursi okursan Rabbim korur ins...16:

Kizlar S.T okumaya pazartesi baslayalim ins.. sizce .Daha cok kisi okursak daha mı iyi olur?yoksa isi buyutmus olabiliriz.
Herkese Gec sira gelir ve okumaktan bikabililiriz.Kisi sayımız yeterli gibi 10 kisiyi geçmeyelim sizce???Bir de bu ekip iyi çok şükür herkes sozunde duruyor..Fazla kisi olunca toparlamak zor olur..

Katilacaklar

Nazliesma ,emeralda,touch,elanur,goalk,ececimx,Turkuaz00,huysuzmelek,freeware

9 kisiyiz.

ortak karar alip siteden guvendigimiz birine kura cektiririz.

Kura icin herkes 1-9 arasi bir rakam Secer.Kurayi cekecek arkadas 1-9 arasi rakamlari kagida yazip sirayla ceker.böylece herkese sırasına gore okuruz..

Canim tabiikide kura cekebiliriz farketmez fkt hep kullandigimiz listeyle olmaz mi? Siraya göre yani.Ilk önce touch, sen, elanur, ben sonra diger aramiza katilan arkadaslar.fkt belkide kura iyidir sans meselesi.

Bana da uyar hepsi arkadaslarim

Fazla olursa tabiki de iyi olur ama iste birbirimizden haberdar olmak war .. cok kisi olursa foruma girer giremez okur da haber weremez vs. Gibi seyler olabilir ben surekli buralardayim tlfonda acik hep, yazmasamda hep bakiyorum firsat buldukca yaziyorum ...

Kura cekersenizde bnde simdiden soyleyim 3 numero benim

bence kura olursa daha iyi herkes sırasına razı olur.gecen Sefer saolun beni 2.sıraya koymustunuz.Bunda icime sinmedi:)) herkes esit olsun.

Kura icin benim numaram da 4 olsun:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…