Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Canlarim bu konu gecen sayfada kaldi görmemissinizdir, herkesin izni olursa huysuzmelek kardesimizin cok önemli koyun adadigi niyeti icin 4444 Salati Tefriciye okuyalim mi?

cnm salavatı tefriciye okunabilir diyo tüncinada okunabilir demek ki:)

Kizlar Allah razi olsun hepinizden goalk icin de bitirmisiz.Nete girememistim dun.bitmesine cok sevindim

Bugunki Listemiz

nazliesma 175

touch 165

goalk 165

emerelda 165

ececimx 165

elanur 165

Son düzenleme:
Canlarim bu konu gecen sayfada kaldi görmemissinizdir, herkesin izni olursa huysuzmelek kardesimizin cok önemli koyun adadigi niyeti icin 4444 Salati Tefriciye okuyalim mi?

Cnm cok guzel dusunmssun.Tabiki okumak isteriz..Fakat yeni gelen arkadaşlar da olur.Herkes once kendine okunmasını ister.Bence konuya katilmayan guvenilir bir arkadstan rica ederiz.kura ceker.ona göre herkese sirasina gore okuruz.böylece daha adil olur herkes daha içten okur..

canım bende senle aynı fikirdeyim çünkü salat-ı tefriciye uzun bi dua, tünciya gibi 1000 tane okunmuyo bu yüzden adil olmalıyız herkes sırasına razı gelmeli,bende muradım için kurban adak ettim 3 gün oruç tutmayı adak ettim RABBİM işallah nasip ederde yaparım bunları

***Dua edecegimiz tarihlerin listesi***

02.02.2014 touch için 1000 Salaten Tüncina (okundu)

03.02.2014 nazliesma için 1000 Salaten Tüncina (okundu)

04.02.2014 elanur84 için 1000 Salaten Tüncina (okundu)

05.02.2014 Emeralda001 için 1000 Salaten Tüncina (okundu)

06.02.2014 goalk için 1000 Salaten Tüncina (okundu)

07.02.2014 ececimx için 1000 Salaten Tüncina

08.02.2014 ara veriyoruz

sıradaki arkadaşın duasını okudum 165 tane salatı tünciye okudum RABBİM kabul etsin işallah ne muradı varsa versin (amin)

kızlar kafayı yemek üzereyim bigün yüzüm gülüyo bigün akşama kadar ağlıyorum dün çok mutluydum şükürler olsun RABBİME bana bi araba almayı nasip etti çok mutluydum,bugün işten eve geldim kardeşimin sinirleri alt üst olmuş noldu dedim.dayım kardeşimle benim için onlar evde kaldı artık demiş bir dayı yiğeni için bunu söyler mi.29 yaşındayım yıl olarak 30 yaşındayım hatta evet ama kaderimde yoksa evlilik ben napayım ya elimden ne gelir dua etmekten başka .RABBİM yazmıyo belki yazmadı kaderime evliliği ömrümün sonuna kadar belki evlenemiycem ben hayatım boyunca hep bu lafları mı duyucam evde kaldı yaşı bilmem kaç diyen usandım yemin ederim.şuanda ağlıyorum ben hiç arkadaşım yok derdimi anlatacağım bugün duş alıp kendim için salatı tefriciye başlıycam o yüzden bir sonra ki listeye katılamıycam hepiniz hakkınızı helal edin ,salatı tefriciye listeniz bitince bende katılırım geri aranıza

Cnm uzulme nolur bazen akrabalar cok patavatsiz ,insanlar patavatsiz oluyor ve biz ama biz Rabbimize sığınıyoruz.eğer sana böyle kötü soz söyleyen olunca susarsa mükafatı büyük olur ins.benbuna inaniyorum.Rabbim büyüktür.genelde seni cekemeyen insanlar böyle konuşur...
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun cnm.Nolur sabret dua et.Aslinda sana Boyle diyenler keyfine icinde mi yasayacak zannediyorsun..Rabbim Boyle dediklerini duymuyormu.Insanlari kinamak nekadar gunah..cnm hic takilma Boyle seylere..Bunlar hep imtihan.Allah sevdigi kuluna dert verirmis cnm.uzulme..,

Son düzenleme:

Bir de cnm simdi evlilik yasi artti.herkes egitimli ve 30-35 yas aradi evleniyor.

Insanlar hala cahilller.kucuk yasta evliligi iyibir sry saniyorlar..Acaba Boyle diyenler cok mu mutlular evliliklerinde..hic sanmiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…