Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

okuyan arkadaşlara teşekkür ederim ağzınıza sağlık Rabbim kabul etsin inşallah:)

Canlarim huysuzmelegin cok önemli bir niyeti var koyun adagi var niyeti icin, uzun süre regl olmus Salati Tefriciyesini bi türlü bitirememis.Bende ona bizim konumuza gelmesini söyledim.Eger izniniz olursa gelen
hafta ilk onun niyet icin 4444 Salati Tefriciye okuyalim.Biliyorsunuz Salati Tefriciyeyi ne kadar kisa sürede okursan o kadar iyi.Ne diyorsunuz?

Son düzenleme:

Allahim ne kadar guzel dostluklarimiz olusuyor burda .. birbirimizi hic tanimiyoruz ama hepimizde dileklerimiz icin birbirimize yardim ediyoruz ... Allah daim etsin insAllah

10 gunden fazla oldu tefriciyyeme baslayali toplamda 940 eksikdi, isterseniz bunu tamamlayalim sonrada hacet namazi kilip duama Amin isterim sizden ..

Boyle olunca tesiri ne olur sizce.. tekrar mi baslamaliyiz .. ne dusunuyorsunuz canlar ...

Allahim nasip et de senin rizan icin koyunumu keseyim . :2::2:

Canlarim dün söylemistim bogazim agriyor diye 60 tane mi alirmisiniz? 30 30 yani.Yavas yavas okuyorum 100e az kaldi

Canim benden olsa yeniden oku derim ama gönlün nasil diyorsa öyle yap.Yani ben cabuk bitirmek taraftariyim o yüzden.Fakat bana birsey söylemek düsmez sonucta bu senin niyetin nasil istersen öyle yap

Canlarim dün söylemistim bogazim agriyor diye 60 tane mi alirmisiniz? 30 30 yani.Yavas yavas okuyorum 100e az kaldi
Canim Adetli sayiliyormusum ben bugn 10.gunum... 10gunden sonra ozur oluyormus gelen kanama

Peki ben smdi dileklerimz icin okumak istesem okuyamayacagm mi :26:

Ah bi bayan hoca bulsam warya soru yagmuruna tutcam heee

Canim benden olsa yeniden oku derim ama gönlün nasil diyorsa öyle yap.Yani ben cabuk bitirmek taraftariyim o yüzden.Fakat bana birsey söylemek düsmez sonucta bu senin niyetin nasil istersen öyle yap

Gercegi soylemek gerekirse bnm de icime pek sinmedi .... yani uzamasi olmadi.. aslinda hesapta olmayan seyler oldu ..

Eger arkadaslarda kabul ederse tekrar baslayalim...

Sabah namazina kalkacagim 4 gibi banyomu yapar baslarim, yine hacet namazimi kilarim dilegimi dilerim ..

Inanin bu bnm icin cok cok onemli..

Anlamissinizdir ztn koyun adadim, Allah nasip etsin insAllah

ben 165 tane okudum arkadaşlar rabbim kabul eylesin dileğin tez vakitte kabul olsun inşallah

kızlar ben regl oldum bu halde okuyabiliyor muyuz? okuyamıyoruz sanırım ama hani bazı dualar okunabılınıyor ya regl iken o yuzden soruyorum

Okudum canim ALLAH kabul etsin canim ALLAH ne niyet varsa versin.Herseyin en HAYIRLISINI nasip etsin.AMIN! INSALLAH

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…