Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

tmm kızlar haklısınız haber verelim bi daha inşallah süphe olmasın

Canlarim hepinize cok minnetarim.ALLAH hepinizden binlerce kez razi olsun ve gönlünüzdeki seyleri HAYIRLISIYLA nasip etsin :KK16: Cok iyisiniz gercekten, cok arkadas canlisiniz.Bugün sanki benim icin degilde kendiniz icin dua ediyormussunuz gibi dua ettiniz bana.ALLAH bu yaptiginizin karsiligini bin kat versin :KK16: AMIN! INSALLAH

Canlarim hepinize cok minnetarim.ALLAH hepinizden binlerce kez razi olsun ve gönlünüzdeki seyleri HAYIRLISIYLA nasip etsin :KK16: Cok iyisiniz gercekten, cok arkadas canlisiniz.Bugün sanki benim icin degilde kendiniz icin dua ediyormussunuz gibi dua ettiniz bana.ALLAH bu yaptiginizin karsiligini bin kat versin :KK16: AMIN! INSALLAH

inşallah cnm şeytan bu güzel olayımıza ufak çaplı bi karışıklık soksada altından kalktık Allah ın izniyle :KK70:

inşallah canım benım.... Rabbım hakkımızdan ahyırlısını versın ınsallah...

cnm Allah Kabul etsin.Rabbim gonlune gore versin INS..burda herkes iyi niyetli biseyler okuyoruz..

Hepinizden Allah razi olsun ..Rabbim herkesin gonlune gore versin INS:))

kızlar benim 10 aylık ikiz kızlarım var sayfaya giremiyorum ama hergün mutlaka okuyorum okumadı zannetmeyin okuyup duamı ediiyorum :KK16:

Cnm agzina yuregine saglik ..Cnm Allah razi olsun senden de.Rabbim kolayliklar versin.Bebislerin saglikla buyusunler INS..

Cnm saat 20.00 ye kadar okuyup okuyamacagini haber verirsen iyi.sonra okunmadi zannedip panikliyoruz..

kızlar ben okumya başlıyorum bitirince yazarım bilginiz olsun :KK66:

kızlar ben bitirdim 165 tane salatı tünciye okudum sıradaki arkadaş için ALLAH C.C. gönlündeki muradı neyse onu nasip etsin en kısa zamanda ve hayırlı bir şekilde (amin) :))))

kızlar ben bitirdim 165 tane salatı tünciye okudum sıradaki arkadaş için ALLAH C.C. gönlündeki muradı neyse onu nasip etsin en kısa zamanda ve hayırlı bir şekilde (amin) :))))

Âmin cnm.Rabbim kabul etsin ins..

Ben de okuyup bitirince haber vericem ins..

Kızlar yeni konunuz hayırlı olsun inşaallah dualariniz kabul olur. Benide araniza alır misiniz ?
burada bizim kizlarda varmış nazliesma :KK3:
Nasıl dua ediyorsunuz ?

Kızlar yeni konunuz hayırlı olsun inşaallah dualariniz kabul olur. Benide araniza alır misiniz ?
Nasıl dua ediyorsunuz ?
Canim hosgeldin.Hergün birimizin niyeti icin 1000 Salaten Tüncina okuyoruz.Salaten Tüncinayi bitirdigimiz zaman hemen 4444 Salati Tefriciye baslicaz :-) HAYIRLISIYLA INSALLAH

Nasıl dua ediyorsunuz ?

hosgeldin cnm.Allah razı olsun.tabiki katılabilirsin.suanda 6 kisiyiz.hergun birimizin niyetine 1000 Salati-Tuncina okuyoruz.son 1 kisi kaldi...Pazartesi de 4444 Salati Tefriciye okumaya baslicaz INS.:KK16::KK16:

hosgeldin cnm.Allah razı olsun.tabiki katılabilirsin.suanda 6 kisiyiz.hergun birimizin niyetine 1000 Salati-Tuncina okuyoruz.son 1 kisi kaldi...Pazartesi de 4444 Salati Tefriciye okumaya baslicaz INS.:KK16::KK16:

Anladım ben kendim için 4444 salati tefriciye okumaya başlamıştım nasıl bitireceğim diyodum :KK16:

kızlar bende okuyorum 40 tayım ev de misafir var bugün baya ondan biraz geciktim yetiştircem inşallah:)

X