Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Bu iyi birsey sukur. Ilk 3 ayi atlatsan insallah dusuk ihtimalide buyuk oranla dusuyor. Sag salim kucagina alirsin insallah.

Demedim mi ben sana canım niye bozuyorsun moralini bak ne güzel konuşmuş bundan sonra bu doktora devam et öyle saçma sapan konuşan moral bozan doktora gitme

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun cano,senin müzminleşti iyice,diyeti bünyen kaldırmadı mı acaba
diyet yalan bu ara zaten sülüklerden bağışıklığım düştü gibi hissediyorum ama okuduğum bir kitapta iyileşme süreci diyor

aldım ben o kavrulmuş olandan ama alışık olmadığımdan zaar yanık kokusu geldi muhlamadan bana

Bu ne sevgi aaaaahhh bu ne ızdırap
seni de öperim hepinizi öperim.

Deme ya vallaha mı
Bu bahar denemek için kiraz,fasulye ve dut yaprağından yaptım,Allaaah kirazla fasulyeye bayıldım:)
Ama kenarları kapanmıyor kirazın,iç koyup yuvarladım sadece:)
Bide diyor ki ben beceremem kör olma Deniz o kiraz yaprağından bana göndersene sarıpta
Kenarını kapatmıyoruz zaten canım
İçine ne koydun nasıl pişirdin:)
Deniz bu kesin antin kuntin bişeyler koymuştur
bir programda izledim bunu çok merak ediyorum nevoş yaaaaaa

Aynen canım .
Dediğin dualarıda okudum .
Hergun okumaya gayret gösterıcem inşallah
Oku için ferahlasın inşallah nasipse bu evlat sana heryerden döner gene gelir kucağına senin yapacağın tek şey dua etmek ve kendine iyi bakmak moralini yüksek tutmak
Arkadaşımın bebeğine engelli olacak dediler kız helak oldu bir kanaması oldu ama göl resmen hastanede yattı bütün doktorlar aldır diye baskı yapıyor en son bir doktora gitti senin bebeğin sapasağlam hiç birşey yok ama amniyo sentez yaptır bak hiçbişey çıkmayacak demiş yaptırdı doğurdu şimdi 2 yaşında sapasağlam bir kızı var moralimizi bozmayalım nasipse olur

Bazen diyorum tek aşamalı bir yemek niye yapmamışlar şöyle tencereye koysak kapağını kapatsak o da tıkır tıkır pişse
Ege nin çoğu yemeği basit geliyor bana biz şanslıyız içinde zenyinuagi olsun yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…