Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Bende iyiyim canım, 2 gündür kendimi dinliyorum. Şükür normale döndüm, kaç gün sürecekse:KK48:. Bugün senin kurabiyeden yapacaktım, elmaları soyup rendeleyip kavurdum, oğlum açım diye başımın etini yeyince yemek yapmaya koyuldum, Dahada canım istemedi. İlk fırsatta yapacağım inşallah
Buzluğa at abla, elma harcını. Kullanacağın zaman çıkarırsın.❤️

Kenarını kapatmıyoruz zaten canım:KK66:
İçine ne koydun nasıl pişirdin:)
Ya ben bildiğimiz kıymalı pirinçli yaptım,sarma içi artmıştı,5er 6şar yaptım,farklı bir içi mi var yoksa,benimki köris topalis kabulis oldu yine de:)

Ya ben bildiğimiz kıymalı pirinçli yaptım,sarma içi artmıştı,5er 6şar yaptım,farklı bir içi mi var yoksa,benimki köris topalis kabulis oldu yine de:)
Aynen canım biz onu sadece bulgurlu,unlu bir hamur ile yaparız.Haşlarız.Sonra ayrı bir kapta yoğurt,un,nar ekşisi ile yoğurt sosu yaparız.Kaynayınca köfteleri içine atarız.Üzerine bol kavrulmuş soğan enfes olur:)
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/nevrestenin-mutfagi.589191/page-47#post-28538001

Aynen canım biz onu sadece bulgurlu,unlu bir hamur ile yaparız.Haşlarız.Sonra ayrı bir kapta yoğurt,un,nar ekşisi ile yoğurt sosu yaparız.Kaynayınca köfteleri içine atarız.Üzerine bol kavrulmuş soğan enfes olur:)
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/nevrestenin-mutfagi.589191/page-47#post-28538001
Köfte mi,ne köftesi,ben kiraz sarmasından bahsediyordumo_OKöfte muhabbetine mi karıştım alakasızca,köfte kimo_O ben gidip yatayım devreler iptal:olamaz:

Canim ben simdi gordum yazini.. ilerleyen haftalarda duyulacak eminim. Goruluyosa duyulurda dimi??

Kanaman oldu diye okudum.. benim ilk ve sonuncuda oldu. Ilkte peceteye geldi.. 3. De bildigin adet gibi oldu. Hemde iki hafta filan surdu. Dusuk yapiyom kesin diye doktoru aradim hatta.. ilk cocukta aglamaktan helak oluyodum. Bunda bunyecismis panik yapmiyodum. Dusecek diye bekledigim kiz karsimda kasik kemiriyo
Allahım banada o gunlerı nasip etsın inşallah :dua:
Anne olmadan anlıyamazsın derdı annem hep ne haklıymıs .
Karnıma ilk düştüğü günden beri ondan başkasını düşünemıyorum . :KK200:

Kanama yok elhamdullılah her gun gelen 2-3 damla kahverengı leke var . Önlem amaçlı progestone verdı doktor .

X