Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Yogurdu boyle daha genis tutarsam yayarsam daha iyi olur diye sey ettim. Cirpayim bari dedim. Nerdeyse ayran oluyodu. Oluyor ya tecrube iste. Bakalim yeni kategori bana uyarsa bu sefer daha dikkat edicem

Yogurdu boyle daha genis tutarsam yayarsam daha iyi olur diye sey ettim. Cirpayim bari dedim. Nerdeyse ayran oluyodu. Oluyor ya tecrube iste. Bakalim yeni kategori bana uyarsa bu sefer daha dikkat edicem
Kesinlikle uygun katılacaksın ben sana tarif bulurum:)

Canım bir öneri sunayım beyti gibi kalınlığı az olan tariflerde üstten çekim daha hoş bir görünüm kazandırır. Mesela bir hamburgeri ele alalım üstten çekersek tüm özelliğini kaybeder, karşıdan tüm katları belli olacak şekilde çekilmesi gerekir. Bazı sunumlarda 90 derecelik açıyla yarı yukardan- yarı karşıdan çekilmelidir.
Tarifinin bütünlüğüne göre değişir, her detayı yansıtman lazım :)
Sadece çekim olarak eleştirdim gerisi mükemmel :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…