Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Canım bir öneri sunayım beyti gibi kalınlığı az olan tariflerde üstten çekim daha hoş bir görünüm kazandırır. Mesela bir hamburgeri ele alalım üstten çekersek tüm özelliğini kaybeder, karşıdan tüm katları belli olacak şekilde çekilmesi gerekir. Bazı sunumlarda 90 derecelik açıyla yarı yukardan- yarı karşıdan çekilmelidir.
Tarifinin bütünlüğüne göre değişir, her detayı yansıtman lazım :)
Sadece çekim olarak eleştirdim gerisi mükemmel :)
Sagol canim. Ben tarifimi aksam yaptim hava bildigin karanlikti, ne acidan ceksem golgem ve telefonun golsesi cikiyordu. Olabildigi kadar,golgeler cikip karanlik olmasin diye ugrastim. El feneri vardi yuvarlak, onu tuttum cogu kez ki golge olmasin diye. :confused:

Kim bilir neler buldun Çarşamba’da :110:
Kıyafet olarak fiyatlar uçmuş kuzum :KK53: mağazadan alsan daha çok içine siner öyle söyliyim. Tabak, çanak için gittim çok uygundu. Senin hediye edilen tabaklar varya o tarz tabaklar 2,5 tlydi tanesi. Büyük servis tabakları 5'tlydi :)
Kahvaltılık küçük seramik tabaklar 1 tlydi kapış kapış gitti :KK70:

Sagol canim. Ben tarifimi aksam yaptim hava bildigin karanlikti, ne acidan ceksem golgem ve telefonun golsesi cikiyordu. Olabildigi kadar,golgeler cikip karanlik olmasin diye ugrastim. El feneri vardi yuvarlak, onu tuttum cogu kez ki golge olmasin diye. :confused:
Dediklerime dikkat edersen çok net fotoğraflar elde edebilirsin :)
Deneye- yanıla zamanla alışıyoruz kuzum :KK66:

Kıyafet olarak fiyatlar uçmuş kuzum :KK53: mağazadan alsan daha çok içine siner öyle söyliyim. Tabak, çanak için gittim çok uygundu. Senin hediye edilen tabaklar varya o tarz tabaklar 2,5 tlydi tanesi. Büyük servis tabakları 5'tlydi :)
Bize niye almadın:KK70:Ben burada bakıyorum 20-30-40 tan başlıyor .

2-3 sene olmuştur gitmediğim, erken saatte gitmek gerekiyor, bana zor geliyor kalabalığı :KK70:

Hele bir keresinde, kayınvalidemi ezilmesin diye kollayayım derken, dalyan gibi beni kadının biri totosuyla yıkacaktı:KK70:

Balkon sefası candır:KK70:
Balkonu kapali olan napsin, telefonu kotu olan napsin evine gunes girmeyen napsin. Hic demiyonuz bu insalar napsin.
Profesyonel isik sistemi mi alalim yani illa gunes girmiyo diye:KK70:. Evde cok nadir gunes yakaliyorum o anlara denk getirdim getirdim yoksa yok:KK53:

X