Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Kızlar var mısınız eksiklerimizi,yanlışlarımızı söylemeye.:KK45:Birbirimize darılmaca olmadan ,kim varım derse ,Onların eksiğini yazalım ,bir dahakine daha dikkatli olsun.
Nolmuş yani sonuncu oldum diye fikrimi söyleyemez miyim?:63:
Ben bekliyorum yorumlarını :)) darilmam

Açık yürekliliğinizden ve emeğinizden dolayı tebrik ederim. Malesef Kayseri mantısı hep yanlış tanıtılıyor. Yolunuz buralara düşerse birde Kayseri de yiyin mantıyı:hamarat:
Evet haklısınız internette bile bakarken kafası karışıyor insanın inşallah gelmek nasip olur :KK36:

Ellerinize ve emeğinize sağlıklı, eminim tadı da çok güzeldir. Ben Adı Kayseri Mantısı olduğu için, Kayserili olarak benzemediğini belirttim. Umarım sizi kırmamışımdır. Yarışmada başarılar dilerim :KK52:
Yok canım kırılmadım asıl memnun oldum yorum yapmanıza bizde doğrusunu öğreniyoruz böylelikle çok teşekkür ederim:KK36:

Bizim resimler de silinecek mi ileride :skandal:

Sırf sen sonuncu olma diye kendimi feda ettim ,benim sonuncu,gerçek bak o yüzden sonuncuyum:KK53:
Ya Lunya ben de bu duyguyu tattım ,kötüymüş sonuncu olmanın tadı:kusmuk:
Dosya olarak eklediğimiz resimler silinmez:)
Onun resimler url ile eklenmiş demek:)

Kızlar var mısınız eksiklerimizi,yanlışlarımızı söylemeye.:KK45:Birbirimize darılmaca olmadan ,kim varım derse ,Onların eksiğini yazalım ,bir dahakine daha dikkatli olsun.
Nolmuş yani sonuncu oldum diye fikrimi söyleyemez miyim?:63:
Bekliyorum:)Hadi eleştir benim tarifimi:)

X