Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Bana öpücük atmıyorsun çoktandır :KK53:

:KK8::KK15:

Sağol bebeğim seninkide öyle :kk77:
:KK15:
:KK60:
images.jpeg

:KK70::KK70::KK70:hiç güleceğim yoktu, kız niye çırpıyorsun yogurdu :KK70:kalıp gibi dursa daha hoş olurdu :KK19:
Hic deme gitsin. Beytileri dizdikten sonra is isten gecmisti fark ettigim de, geri de alamadim kaldi oyle. Tereyagida haliyle akti gitti. Allam kendi bacagima sıktim suanda bu yorumlarla:KK70:
Neyse yapacaklara tavsiye yogurdu cirpmayin efendim. Kim cirpar ki benden baska:rolleyes:

Hic deme gitsin. Beytileri dizdikten sonra is isten gecmisti fark ettigim de, geri de alamadim kaldi oyle. Tereyagida haliyle akti gitti. Allam kendi bacagima sıktim suanda bu yorumlarla:KK70:
Neyse yapacaklara tavsiye yogurdu cirpmayin efendim. Kim cirpar ki benden baska:rolleyes:

:KK70::KK70::KK70:

Tabikiiii:KK49:
Kebabin dagilmis, birde sebzeleri firinda kozlemissin o yuzden koz gibi durmuyor. Genel anlamda bakarsak pek elestirisel bisey yok tabaklarimiz da. Anca detay aradigimiz da fark ediliyor:halay: bizim tarifler kardes senle:KK60:
Ben onu mangalda yapmasını da bilirdim de yanlıs zamana denk geldi :KK53:
Sağlık olsun canım :KK53:önümüzde ki maçlara bakalım :KK53:

X