Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Bisiy soylerken on kere dusunuyorum burda valla, kirilir mi alinir mi karsimda ki diye. Yoksa cidden soylemeyi dusundum:KK53:
Acikcasi yemege yorum yazarken ben de elestirmemeye dikkat ediyorum oylamayi etkiler diye ama oylama sonrasi boyle guzel oldu hep yapalim:halay:

Sonradan kızartması mı olsa dedim ama tereddütte kaldım :110:
O da bir tercih aslinda ya, benim icin kizartma daha guzel gerci iki turlude oy verirdim ben. Bir de bu kategoride ben oy verirken, favorilerim arasindan tabi, seye baktim. Tarifi hakkinda detayli bilgiyi en iyi kim vermis diye. Oda guzeldi yani sende:halay: olsa da yesek:kk77:

Hamur sert diyemi pisince oyle oldu sence:KK51:

Pismeden once yine idare eder durumdaydilar sanki
Haşlanmadan da, haşlandıktan sonra da renginden içinde ne harç kullanıldığı belli olmalı:sus:
08BCA381-6E30-4CB7-A4C1-AAC7F6E1F451.png

O da bir tercih aslinda ya, benim icin kizartma daha guzel gerci iki turlude oy verirdim ben. Bir de bu kategoride ben oy verirken, favorilerim arasindan tabi, seye baktim. Tarifi hakkinda detayli bilgiyi en iyi kim vermis diye. Oda guzeldi yani sende:halay: olsa da yesek:kk77:
Senin tarifine tek eleştirili yorumum olacak bacım.
Keşke servis tabağı kullansaydın.:sus:

Onun haricinde çok beğendim, özellikle yufkalarının soslu olmasına bayıldım diyebilirim :kk77:

Sırf sen sonuncu olma diye kendimi feda ettim ,benim sonuncu,gerçek bak o yüzden sonuncuyum:KK53:
Ya Lunya ben de bu duyguyu tattım ,kötüymüş sonuncu olmanın tadı:kusmuk:
1 oyunu ben verdim, geri ver :KK53::KK53:
Ben alıştım, artık komik geliyor gülüp geçiyorum :KK53:

X