Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Cok mantikli. Bende hingel yaptiydim. Neleri olmamis sence

Deynepnaz senin tarifi hangisiydi?
Tamam buldum
Bence senin talihsizligin isik
Yapim asamalarindaki fotolar cok karanlik ve golgeli cikmis
Tarifi yaparken yağmur yağıyordu o yüzden karanlık.Esasında resim düzenlemede renkleri açabilirdim ama nasıl olsa sunum resimleri etkili oluyor oylamada diye çok ta şeyetmedim
Benim yanlışım tarifin adında.Kılçıksız hamsi tava yazsaydım bayağı oy alırdı.Klasik olur diye hamsi kuşu dedik onu da fazla bilen olmadığından sınıfta kaldı

Ben de senin tarifi elestireyim bari
Bence gerekli malzemeleri mesela unu sutu kendi ambalajlarinda degil de kasede bardakta falan koysan daha guzel olur gorsel acidan
Evet olabilir, ama onu oylamada kimse degerlendirmiyor diye cok onemsemiyorum malzeme fotosunu. Dikkat ederim bundan sonra

Yemeğin ,cimrilik edip az koymuşsun ,bir de hangisi yemeğin anlaşılmıyor ,kasenin birindeki hoşaf mıydı ,o mu acaba diğeri mi diye bakındım bir an.
hosaf dedigin kirmizili kasedekiyse yemek o zaten2tanesi guvecdeydi 1ni kasede servis ettimyemek normalde ondan da az oluyo tek kisilik kiye emme dogru diyon kaseyi ufak tuta bilirdim biraz buyuk olmus ola bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…