Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Doğum 20 mayıs görünüyor da erken olur geç olur bilmem. Adete göre 12 mayıs ama yumurtlamam geç oldu. Sonra toplarsa kendini. Biz eşimle ikimiz oğlağız:)) anlaşırız inşaallah
yanii o hiç belli olmuyor gününü geçiren de var, erkenden gelmek isteyen de.. günü saati belli olmuyor, hayırlısı sağlıkla gelsin de. iki oğlak anlaşabiliyor mu:)

aminn canım.. kısmetten çıkmış ama aklıma geliyor işte.. benimki de dursaydı şu an 36 hafta olacaktı..
Benimde aklıma geliyor önceki sağlıklı olsaydı 24 aralık doğum günüydü bir aydan az kalmış olacaktı ama kısmet değilmiş. Allah olanları korusun bize bağışlasın. Yapacak bir şey yok. Siz tekrar düşünüyor musunuz?

yanii o hiç belli olmuyor gününü geçiren de var, erkenden gelmek isteyen de.. günü saati belli olmuyor, hayırlısı sağlıkla gelsin de. iki oğlak anlaşabiliyor mu:)
Tabiki belli olmaz zamanında gelsinde :))
Anlaşıyoruz çok şükür. Arada inatlaşıyoruz ama birbirimizin gözünden anlarız ne dediğimizi ne istediğimizi. O derece yani. Yaşımız küçük ama tanışalı baya bir zaman oldu. Birazda ondan galiba.

Bravo saatini de unutmamışsınız. Benim hissettiğimde bebeğimdir galiba önce yoktu. Şimdide sık sık değil zaten.
Dun gibi aklimda,

Biz cok bekledik, 10. Yilda tup bebek tedavisiyle geldi bebegim. Hamd olsun
Buyuzdenmi bilmem her ani ni doyasiya yasasim. Ani defterimde var tedavi basindan bir yasina kadar her ozel anisini yazdim

Dun gibi aklimda,

Biz cok bekledik, 10. Yilda tup bebek tedavisiyle geldi bebegim. Hamd olsun
Buyuzdenmi bilmem her ani ni doyasiya yasasim. Ani defterimde var tedavi basindan bir yasina kadar her ozel anisini yazdim
Bizde 3.5 yıl bekledik. Ve birde kaybımız var. Her hastaneye gittiğimizde heycanlanıyoruz. Bende yazıyorum bekleyince daha kıymetli oluyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…