Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Hanımlar siz neler yapmışsınız böyle ya, kendinizi aşıp nirvanaya ulaşmışsınız. Zaten aç halimle ne yesem diye düşünüyordum fotoğrafları görünce hepten fenalaştım, vicdanınız yokmuu sizinnnn Hepsi o kadar güzel görünüyor ki kime oy vereceğimi bilemediğimden kimseye oy veremedim iyi mi

Allah kolaylık versin canımSağlıkla büyüsün inşaallah

Allah yardımcın olsun işin çok zor:)
Sagolasin:)
Bi suru utu felan var bu gun ev berbat
Bi tek ac kalmayalim diye yemek yaptim:))
Bi de oglanlari yikadim
Onlar uyuyunca kizi yikicam derslerine yardim edicem sonra da tum aile aticaz kendimizi disari:)
Dip kose temizlik yarin:))

Senin ikizler kac yasindalar?:)

Bayıldım tarifine degisik tarifler her zaman ilginç gelmiştir bana ve burada bilmediğimiz,yemedigimiz tarifleri görmek çok güzel.ben oy verirken tarifleri öyle inceliyorumki hemde defalarca o yuzden cok kararsiz kaldım ve oğluma cektirdim.ellerine emeğine sağlık

Cok tesekkur ederimfavorilerinin icinde olmak bile cok mutlu etti benioglunu da op yerime soyle ona bi dahakine beni secerse cikolata alicam ona

Cok tesekkur ederimfavorilerinin icinde olmak bile cok mutlu etti benioglunu da op yerime soyle ona bi dahakine beni secerse cikolata alicam ona
Canım senin tarifle benim tarif yöresel fakat bilinmiyor
Diğer yemekleri hemen hemen her zaman yapıp yıyebılıyoruz
Birinci olamasamda memleketimin kültürünü yemegını tanıtmak bana mutluluk verdı fırsat berenlere sonsuz tesekkurler

Öyle ama sayfayı açtıkça bakıyorum sıfırda kaldı
Sonuncu olacaksak sorun degil 1ci olana kadar ugrasiriz biz de
Yalniz degilmisim cak bi beslik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…