Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Bugün tarifleri kardesime gosterdim, yemek yemistik tam üstüne. Bir senin tarifi birde kunefeyi begendi. Yemegin ustune tatli gider abla dedi.:halay:Ac olsaydım kebaplar dusunebilirdim dedi. Ama kadayif ve künefe favorisi oldu:kk77:
Bunlar çok güzel hareketler :KK70:
Tatlı Türk insanının zayıf noktasıdır, çok teşekkür ederim beğendiği için :KK200:

Ayrica niye kendime oy verdigimi de soyliyeyim madem konu acildi
Simdiye kadar bi cok yemek yarismasina katildim belki de o zamanlar bazilariniz buraya uye bile degildi hic birinde kendime oy vermedim
Bu sefer kendime oy verdim cunku burdaki yemeklerin hepsi benim yemegim haric Turkiyenin yoresel yemekleri.yorumlardan da anladigim uzere buyuk ihtimal size yabanci olan tadini bilmediginiz ve s.yemek oldugundan benim tarifim cok az oy alacak.o yuzden kendi ulkemin mutfaginin yemegi oysuz kalmasin diye oyladim.
Ayrica bu uygun olmasa dedigim gibi yonetim izin vermezdi
Nıye olmasın dıye dusunuyorum ılk katılımda bende verıdm kendıme

LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet hayırlı olsun bebişin canım doğmuş sanırım Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun :KK36:
Evet canım ya, çok şükür sağlıkla kavuştuk minnoşumuza :anne:

Amin canım, darısı isteyen herkesin başına...

Canım hayırlı olsun.:KK200:Analı babalı sağlıkla büyüsün inşaallah:nazar::emir_bebek:Kusura bakma kaçırmışım:KK60:
Estağfurullah ablacığım, çok teşekkür ederim :KK200:
Ben de fırsat bulup siteye girmeye çalışıyorum ama daha 3günlük olduk, henüz fırsat bulmak kolay olmuyor :KK48:

X