Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

moni canım bugün '' Mustafa Kemal'' e başladım 60 sayfa okudum. Yılmaz Özdil'in son kitabı. Selanik'te pembe boyalı evde başlayan mucize Çanakkale' ye dayandı okuduğum kadariyle.
"Zübeyde'nin çeyiz bileziği...Milli Mücadele hamuruna katılmıştı"
Annesiyle ilgili beni çok etkileyen bu cümleyi sizinle paylaşmak istedim. Selanik'te hepi topu birkaç altın bileziğini oğluna veriyor lazım olur diye. Hakikaten lazım oluyor. Ata 1920 yıllarında Ankara da paraya sıkışıyor arkadaşlarıyla ekmek alacak durumları yokken bu altın rehin bırakılıyor. Biraz olsun nefes alıyorlar. Kurtuluş mucadelesi hangi şartlarda kazanıldı unutuyoruz maalesef. Kitabım 498 sayfa
Yarın da Milena'ya Mektuplar'' adlı kitap hakkında bilgi veririm insallah. Arkadaşlarima keyifli okumalar diliyorum.

Müthiş güzel.

Kuzum,Milena'ya Mektuplar biti mi?

süper
ben şu elimdeki 34543 tane kitabı bitirirsem tekrar denicem onu okumayı:)
Tabloda Psikiyatrinin Kara Kitabı'nı okuyor görünüyorsun monişim, nasıl bi kitap merak ettim. İsmi çok ilgimi çekti de
Bu arada benim okudugum satfa sayımı 328 yazmıssın yanlıslık oldu sanırım

moni canım kitabı haftasonu okuyamadım sabah aldım elime 124. sayfaya geldim muhtemelen gün içerisinde bitiririm acaip sürükleyici bir kitap zülfü nün bütün kitapları gibi
benim kitabım bitti monim yanımda yeni kitaplar yok eski kitaplara bi göz atayım şu ara yılsonu ödenek yok iş yok tam kitap okuma zamanı

işyerindeki odamda zamanında alıpda okuyamadığım ayşe kulin tutsak güneş nazan bekiroğlu nar ağacı elif şafak ustam ve ben, doğan cüceloğlu savaşcı yı buldum bakalım hangisini gözüm kesecek okumak için

Nar Ağacı çok güzel bence kaptaniçem. Diğerlerinden sadece Savaşçı'yı okudum ama onu okudugumda çok kücüktüm hiçbir şey hatırlamıyorum desem yeridir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…