Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

1471ED6F-80D8-4E5A-8FB6-FB0D5848020E.jpeg
8607C5CE-1F86-48FA-873F-EFFF74802D09.jpeg
Tabloda Psikiyatrinin Kara Kitabı'nı okuyor görünüyorsun monişim, nasıl bi kitap merak ettim. İsmi çok ilgimi çekti de :KK53:
Bu arada benim okudugum satfa sayımı 328 yazmıssın yanlıslık oldu sanırım :KK23:
Ördekim yazarı tıp doktoru, benim de çok fazla olmadı keşfedeli. 3 Kitap yazmış aldım hepsini, katıldığı tv programlarını da severek ilgiyle izliyorum netten. Kitaba henüz başlayamadım ama her gün elime alıp seviyorum.:KK22:Özümseyerek okumak istediğim için herhangi bir vakitte okumak istemedim.:KK36:

Eki Görüntüle 2218654 Eki Görüntüle 2218653
Ördekim yazarı tıp doktoru, benim de çok fazla olmadı keşfedeli. 3 Kitap yazmış aldım hepsini, katıldığı tv programlarını da severek ilgiyle izliyorum netten. Kitaba henüz başlayamadım ama her gün elime alıp seviyorum.:KK22:Özümseyerek okumak istediğim için herhangi bir vakitte okumak istemedim.:KK36:
Anladım monicim güzel bir kitaba benziyor. Okursan yorumlarını bekliyorum :KK68:

moni moni kitabim bitti Allah nasip ederse olur..
Icinde cok guzel hikayeler vardi... gerci bi cogunu duymustum ama insana bidaha dusunduren ders almamiz gereken dini hikayelerdi...
Evet hersey nasip nasipten ote yok... Rabbim bizi dogru yoldan ayirmasin....

Yarin yeni kitabi belirler bildirim yaparim :KK66:)) iyi geceler

moni moni merhaba ben The no cry sleep solution i bitirdim. Kitapta bebegin uyku saatlarini duzenlemek adina odevler vb var haftalar icinde tablo doldurarak ilerliyorsunuz, simdilik sonuna gelebilmek icin onlari yapmadan okudum. Uygulamaya karar verirsem, bir kere daha hizlica bastan gecerim.
Simdi Karl Ove Knausgaard Kavgam 3'e basladim 55. sayfadayim. Bu ciltte yazar cocukluguna dondu dolayisiyla ilk 2si kadar hizli ilerlemiyor, yine de bitirmeye calisicam 451 sayfa.

morordek morordek
Kaptanim satasmaktan gibi olmasin ama Elif Safak'i ciddiye alip okuyabiliyor musun?
Yoo estağfurullah ne sataşması
Bu okuduğum ikinci Elif Şafak kitabı. Siyah Süt ile Aşk kitaplarını kütüphaneden aldım. Bu zamana kadar hiç Elif Şafak okumadığım için denemek istedim.
Açıkçası "çok sevdim, bayıldım" diyemeyeceğim. Elime almışken bitirmek istiyorum. Yani sonuç olarak kendisine karşı halen nötrüm :) Bir daha okur muyum onu da bilmiyorum.

Yoo estağfurullah ne sataşması
Bu okuduğum ikinci Elif Şafak kitabı. Siyah Süt ile Aşk kitaplarını kütüphaneden aldım. Bu zamana kadar hiç Elif Şafak okumadığım için denemek istedim.
Açıkçası "çok sevdim, bayıldım" diyemeyeceğim. Elime almışken bitirmek istiyorum. Yani sonuç olarak kendisine karşı halen nötrüm :) Bir daha okur muyum onu da bilmiyorum.
Ben de Mahrem ve Pinhan'i okumustum, edebi olarak pek begenmedim. Benim icin ikinci orhan pamuk vakasi (onun da nasil bu kadar sevildigini anlayabilmis degilim).

X