Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

:KK200::KK200::KK200:

Falling_Stars_akimi_kitap_okuma_5.jpg
Harika bi fotoğraf karesi olmuş.

moni moni kitabim simdi bitti Ahmet umit... kırlangıç çığlıkları tavsiye ederim coook surukleyici bir kitapti.... cocuk tacizcilerinden ve onlari olduren katilden bahsediyordu...
Okurken bi anne olarak korkularim cok artti :KK43:( Rabbim hic bir yavrumuza yaşatmasın:dua:

moni moni yine bennn canim:KK70:canim yeni kitabimi biraz okudum beni sarmadi bu yuzden ben yarin baska bir kitaba baslamayi dusunuyorum o yuzden haber vereyim dedim....

Benim favori kitaplarımdan. Hem çerezlik hem de çok iyi kurgulu. Bence okumalısın.
Canım ben yazarların siyasi muhabbetlerine çok takılmamaya çalışıyorum çünkü Elif Şafak ın hiç bir kitabında siyasi bir vurguya rastlamadım. Diğer düşünceleri beni çok alakadar etmiyor. Aynı şekilde Murathan Mungan ve Seray Şahiner diye iki yazar daha var, siyasi görüşlerini hiç beğenmiyorum ama bu onların iyi yazar olmalarını engellemiyor. Edebi açıdan değerlendirmeye çalışıyorum kitapları. Yoksa zaten farkındasınızdır Türk Edebiyatında önemli yazar sayısı çok fazla değil. Keşke hep yazsalar da siyasete hiç bulaşmasalar :işsiz:
Mungan o çok beğenirim ben de☺️kadından Kentler kitabı ve de şiirleri beni benden alır❤️ siyah Süt ü okudum ben de biraz önce bitirdim

Kitapseverler herkese merhaba. Moni kaptanım bu sayfanın varlığından haberdar edeli iki haftayı buldu ama gündelik telaşlardan, unuttuğumdan o_Oanca gelebildim.
İlk sayfalarınızı okudum ama sonraları bir şeyler değişti mi bilmiyorum. Kitabın kaçıncı sayfasında olduğumuzu yazacağız varsa yorumumuzu yazacağız değil mi?
Ben Kafka' nın '' Milena'ya Mektuplar'' ıni okuyorum. Pazartesi ilk bildirimimi yapabilir miyim? Okulda kitap okuma saatlerinde okuyorum getirmedim o yüzden. Ev kitabım Aidin Salih Gerçek Tıp kitabıydı bitti.
@moni cim iki kitap okuyorum genelde aynı anda bu kurallara aykırı mi? Günlük getir götür zor oluyor ağırlığından değil de bazen evde bazen okulda unutabiliyorum. Böyle bir çözüm buldum.

Kitapseverler herkese merhaba. Moni kaptanım bu sayfanın varlığından haberdar edeli iki haftayı buldu ama gündelik telaşlardan, unuttuğumdan o_Oanca gelebildim.
İlk sayfalarınızı okudum ama sonraları bir şeyler değişti mi bilmiyorum. Kitabın kaçıncı sayfasında olduğumuzu yazacağız varsa yorumumuzu yazacağız değil mi?
Ben Kafka' nın '' Milena'ya Mektuplar'' ıni okuyorum. Pazartesi ilk bildirimimi yapabilir miyim? Okulda kitap okuma saatlerinde okuyorum getirmedim o yüzden. Ev kitabım Aidin Salih Gerçek Tıp kitabıydı bitti.
@moni cim iki kitap okuyorum genelde aynı anda bu kurallara aykırı mi? Günlük getir götür zor oluyor ağırlığından değil de bazen evde bazen okulda unutabiliyorum. Böyle bir çözüm buldum.
Hoşgeldin canım, olur tabiikiHoppa
İlk sayfayı güncelledim .Hoppa

Hatırladığım kadarı ile yıllardır başlayıp bitiremediğim 3 kitap var.
İlki yıllar önce başladığım ve bitmeyen yabancı bir yazarın aşk konulu kitabı.
İkincisi Elif Şafak'ın Aşk.
Ve 3 kez başlayıp çok beğenmeme rağmen bir türlü bitiremediğim, Kürk mantolu madonna.
Sabahattin Ali'nin şaheseri bence Kürk Mantolu Madonna... Canım ben fazla ağlak bir insan değilim ama kitabın sonuna doğru gözyaşlarım dan yazıları okuyamıyordum. Bence bunu ilk sıraya almalisin.

X