Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Merhaba arkadaşlar bende çoooook uzun zamandır yoğunluktan kitap okuyamadığım için kendimden utanıyordum son zamanlarda, gerçekten çok iyi olur burası motive olurum bende ve eski günlerdeki gibi okurum kitaplarımı inşallah

Şu an okuduğum kitap Orhan Pamuk-masumiyet müzesi kitap toplam 506 sayfa ben 120. Sayfadayım güncel olarak :)

Merhaba Moni’cim. 5. Takımda paylaşımını gördüm, iyi ki de paylaşmışsın çok mutlu oldum. Kitqp okurken arada benim gibi kopanlar için oldukça motive edici bir grup! ben şu anda “Beyin” isimli kitabı okuyorum. Yazarı: David Eagleman. Şu anda kitabın 55. Sayfasındayım. Beni de listeye eklersen sevinirim.

Hoşgeldiniz kızlar.

Merhaba kızlar Mina Urgan Bir Dinozorun Anılar ' ını bitirdim. Çok severek okudum çocukluğunda Mustafa Kemal ile vals yapmış, dönemin önemli isimleriyle (edebiyatçıları) bir arada bulunmuş ve öz yaşantısını anlattığı çok güzel bir kitap ben okurken büyük keyif aldım...
Şimdiki yeni kitabım SANDY TOLAN Limon Ağacı.

Tebrik ederim.
2. kitabını ekledim listeye.
hımm .. mutlaka okumalıyım, Bir Dinozorun Anıları'nı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…