Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

moni kitabim simdi bitti Ahmet umit... kırlangıç çığlıkları tavsiye ederim coook surukleyici bir kitapti.... cocuk tacizcilerinden ve onlari olduren katilden bahsediyordu...
Okurken bi anne olarak korkularim cok artti ( Rabbim hic bir yavrumuza yaşatmasın

moni yine bennn canimcanim yeni kitabimi biraz okudum beni sarmadi bu yuzden ben yarin baska bir kitaba baslamayi dusunuyorum o yuzden haber vereyim dedim....

Mungan o çok beğenirim ben dekadından Kentler kitabı ve de şiirleri beni benden alır siyah Süt ü okudum ben de biraz önce bitirdim

Kitapseverler herkese merhaba. Moni kaptanım bu sayfanın varlığından haberdar edeli iki haftayı buldu ama gündelik telaşlardan, unuttuğumdan anca gelebildim.
İlk sayfalarınızı okudum ama sonraları bir şeyler değişti mi bilmiyorum. Kitabın kaçıncı sayfasında olduğumuzu yazacağız varsa yorumumuzu yazacağız değil mi?
Ben Kafka' nın '' Milena'ya Mektuplar'' ıni okuyorum. Pazartesi ilk bildirimimi yapabilir miyim? Okulda kitap okuma saatlerinde okuyorum getirmedim o yüzden. Ev kitabım Aidin Salih Gerçek Tıp kitabıydı bitti.
@moni cim iki kitap okuyorum genelde aynı anda bu kurallara aykırı mi? Günlük getir götür zor oluyor ağırlığından değil de bazen evde bazen okulda unutabiliyorum. Böyle bir çözüm buldum.

Hoşgeldin canım, olur tabiiki
İlk sayfayı güncelledim .

Sabahattin Ali'nin şaheseri bence Kürk Mantolu Madonna... Canım ben fazla ağlak bir insan değilim ama kitabın sonuna doğru gözyaşlarım dan yazıları okuyamıyordum. Bence bunu ilk sıraya almalisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…