Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Kaptanım bundan sonra bende burdayım kitap almayı okumaktan çok seven biri olarak bundan sonra kitap okumaya daha çok vakit ayıracam

Zaten kaç gündür aklımda olan bir şeydi yeniden kitap okumaya başlamak burasıda vesile olmuş oldu burayı aktif ettiğin için teşekkür ederim :KK39:

abowww bizim kızlar burdaymış benimde haberim yokmuş dün 4 kitap alıp bugün 1 ini okuyayım boş zamanımda diye işe getirmemin sebebi çıktı ortaya
ben de bugün zülfü livaneli nin huzursuzluk kitabını aldım. Bu gün başlayacağım inşallah henüz başlayamadım kitap 154 sayfa
Oley kaptanicem de gelmiş :KK73:

selam fıstıklar sağ olsun moni moni topikte yazmasa böyle bir sayfadan haberim yoktu bundan sonra beni de ekleyin araya yarından sonra aktif olarak aranızdayım yeni başlayacağım kitap Nick Vujıcıc in limitsiz yaşam kitabı büyük ihtimal sosyal medyadan tanıyorsunuzdur nick i kolları ve bacakları olmayan adam diye bir sürü videyosu var

abowww bizim kızlar burdaymış benimde haberim yokmuş dün 4 kitap alıp bugün 1 ini okuyayım boş zamanımda diye işe getirmemin sebebi çıktı ortaya
ben de bugün zülfü livaneli nin huzursuzluk kitabını aldım. Bu gün başlayacağım inşallah henüz başlayamadım kitap 154 sayfa
hoşgeldin şahnurum:KK200:

Merhaba kızlar
kitap yerine başka bişeyler (makale, yazı vb) okuyabilir miyiz? Mutlaka kitap mı olmalı?

Selamlar
Ben de ilkokuldan beri kitap okumayı seviyorum. Bebek sahibi olunca ancak bebek bakimi kitaplarina zaman ayirabiliyorum. Elizabeth Pantley the no cry sleep solution'a baslayacagim bu aksam zaman kalirsa.
Bu kitabı yarıladım bile, klasik amerikan proje kitaplardan basit bir dille yazılmış ve çok fazla tekrar içeriyor. Kitap bana henüz bilmediğim birşey öğretmedi yine de başlamışken bitireceğim. Bunun ardından çok önce başlayıp doğumdan sonra devam edemedigim Karl Ove Knausgård "kavgam cilt 3"e devam edeceğim.

493d80673e00e36279b1c8f2863ef285.jpg

X