Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kızlar az önce dışarıdan geldim..
Eşimin yerine gelen bölük komutanı ile tanıştım..
Kek yaptım yesinler diye, birlikte oturduk biraz...

Kızlar ya, bugünlerde çok boğazım kuruyor..
Su içsem bile geçmiyor..
Sürekli su içiyorum, bana mısın demiyor..

Nedir sıkıntın canım benim ?

haftasonu halamın kızının sözü vardı aileden kimse çağrılmadı ,bir tek amca kızları 3 kişi,babanne ,ve hala o kadardı.yenge,dayı yoktu .ben gitmek istemedim ablamı çağırmadılar diye annem zorla gönderdi resmen hizmetçi durumundaydık sürekli ayakta topuklu ayakkabı ,halamla aram ii değildir buz gibi kadın .2 kuzenime karşı universite özel okudukları için gelen misafire karşı pek şeydi,aslı da halkla ilişkiler böl.okuyor öznur söylesene hangi ünv.okuduğunu bu eşkildeydi konulmaları .misafirler bana sordu okuyor usun çalışıyor musun diye bende cevap verdim ,ama kuzenlerim tavırları çok değişikti,babannem desen sözlenen kızı hep sevmiştir hep aransın ister.gözüme soka soka bak bak diye bir evrak gösterdi işyerinden bir belge vermişler onu gösteriyor,nasl sinir oldum napim yani almışştır .kız kuaförden geldi çok güzel çok güzel desen ediyor babannem ,o şekilde ayrı bir sinir oldum canım..dahada fazlası var yani..

kuzenlerimin tavırlarına sinir olma sebebim ;normalde yan yana iken halamın kızını atıp tutarlar ama yanlarda o şekilde konuşan insanlar yok yani..

ertesi günüde hastalandım şimdi ben çok takıntılı insanım.

evet millete ne oluyorsa anlamadım gitti 4 sene bolcak 5 gircez canımm.kendimi çok çaresiz hissetmeye başladımm. tedavı olmam lazım olamıyorum yanı maddıyat işten izin almam sorun oluyorr eşim zayıfla öyle gitcez doktora diyorr pek oralaı olmuyo napcam be yaa çok şükür 4aydır düzenli adet oluyorum ama napcam sinirlerim bozuldu yinee bir arkdaaşım hamıleymıss 1senedir tedavı görüyordu olmuyordu çok şükür kalmıs cok sevındım ama bende hala bişey yok

oooo afiyet olsunn canım eline sağlık olsada yesem

alerji olabilir mi canım havalardandır

canım rabbim herşeyin hayırlısını versin üzülme ...

Tam bi kabus olmuş canım.
ben bile strese girdim.
hiç sevmem bu tarz diyalogları..

oooo afiyet olsunn canım eline sağlık olsada yesem

sağol canım, yaparım kız sen iste yeter ki
parmaklarını yersin valla

alerji olabilir mi canım havalardandır

bilmiyorum ki canım.yaz aylarında olur bana hep.
alerjik olabilme ihtimali var mı acaba..
bi doktora gittiğimde sorarım..

ben daha kek yemeği haketmiyorum canımm daha hedefe ulaşamadım

hemde nasıl var ya çok kötü bir haftasonum geçti.
yaz aylarında olan bir şey ise alerjidir canım .git doktora ona göre ilaç versin..

sagol canımm üzülmemeye çalışıyorum ama bazen patlama noktasına geliyorum malesef zor bir süreç allah yardımcımız olsun

amin canım insan üzülüyor tabi ..güçlü ol canım

hemde nasıl var ya çok kötü bir haftasonum geçti.
yaz aylarında olan bir şey ise alerjidir canım .git doktora ona göre ilaç versin..

amin canım insan üzülüyor tabi ..güçlü ol canım

aman, böyle insanlar kendilerini ne zannediyor anlamıyorum..
özel okulda okumakta ne var.
verirsen parayı her okul alır seni.

neyin havası bu yani.

aman, böyle insanlar kendilerini ne zannediyor anlamıyorum..
özel okulda okumakta ne var.
verirsen parayı her okul alır seni.

neyin havası bu yani.

aynen öyle canım..
anadolu üniversitesini ,üniversiteden saymıyorlar.
sinirlerim çok bozuldu
pazar günü kahvaltıda anlatırken sinirlerim bozulmuş iyice nasl ağlıyorum kendimi tutamadım, hakim olamadım babamda gözyaşına hakim olamadı..
kardeşinin ,annesinin ne olduğunu anlasın diye anlattım hepsini.

hava da ne canım kızı pariste okudu fransızcası anadil gibi ama çok iyi bir iş bulamadı . okursun ama ileriyi dşünerek okumak lazım

Pariste okusa, fransızcası iyi olsa nolcak sanki.
İnsanlığı öğrenemedikten sonra.
Valla, ben böyle insan müsveddeleriyle muhattap bile olmam.
Moralini bozma sakın saçma salak şeyler için.
Gözü yüksekte olan insanların bir yanı hep eksik kalır.
İnsanlıktan nasibini alamadıkları için, huzur bulamazlar.
Sen onları huzurunla boğarsın, boşver.

strestendir canım bi ara eşim de iş sorunu yüzünden baya bir strese girmişti aynen senin gibi ağız kuruluğu yapmıştı ...canım ben işte bu yüzden sana stres yapma diyorum belli bir süre sonra vücudun strese böyle yada daha değişik belirtilerle tepki veriyor

iyi akşamlaaar nerelerdesiiniz çok yorgunum ütü yapmam lazım az önce fruttare yedim çilekli birazdanda karpuz yiyeceğim...kızlar bugün herbilelife ın ücretsiz vücut yağ analizine gittim ölçümlere göre 9 kg fazlam varmış metobolizmam çok yavaşmış 10 yaşında bir çocuğun hızında çalışıyormuş su oranım iyiymiş ama biraz daha yüksek olmalıymış ben metobolizmayı sordum yağ dokusu fazla olduğu için çalışmıyor dedi nasıl düzeltüiriz diye sorunca d herb ürünlerini önerdi ..ben pek itibar etmedim yani önerdiği mama gibi birşey sabah akşam süt ya da meyve suyuyla karş. içilecek ben onu kullansam oturup yemek yeme isteğimi nasıl bastıracam yani tok hissetsem de sofraya oturup normal yiyecekler yemezsem hiç yemek yememiş gibi eksiklik hissederim..

anlaşıldı bugün kimse gelmeyecek ben kalkıyorum dağ gibi ütüm var yapmam gereken ...hiç canım istemiyor ama kalkıyorum ...iyi geceler yedi cüceler

hmm, tamam canm..bu aralar stresliyim napıyım..elimde değil..

canım, herbalife ürünlerini kullandım ben.
o mama çok tok tutucu.içinde protein var.

ama metabolizma hızlandırmak için herbalife ürünlerine itibar etme tabiki..
bu camianın %90 ı insanı kazıklıyor.

metabolizma için yağ dokusunun fazlalılığından dolayı çalışmıyor demiş, külliyen yalan.
metabolizma çalışmazsa insan ölür.

metabolizmayı bol bol su içmek, sabahları erken kalkıp kahvaltı yapmak ve düzenli spor çalışrtırır.

boşver herbalife ürünün, hepsi kimyasal karışımdan oluşuyor.

ha, kilo verdiriyor mu, evet.

Kizlar merhaba. Biz de is cikisi disari ciktik oglumla ve annemle.
Ecrincim uzulme canim benim , allah herseyin hayirlisini versin. Sen rahat ol, tevekkul et sonuc ne olursa olsun uzulme. Birak ani yasa..
Decembercim sen de takma kafaya, sen de atsaydin havani. Kim kime ustun bu dunyada ya, herkeste bir hava ama icleri fos!
Maxicim yaptigin keklerden gonder bana bu aralar ivir zivirla aram iyi :)

Canim hic itibar etme boyle seylere. Sen klasik diyetine devam et
Bu arada utu icin de allah kolaylik versin!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…