Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

selam kızlar
ne zamandır giremiyorm nete ya
eve misafir gelen cocuklar kotamızı bitirmiş kaç gündür internetimiz yoktu
valla en cok buraya takılmayı özledim :))))

beni de al canım.ben de varım .takrar kilo yazmama gerek var mı ????60.5 kiloyum bi alıyorm bi veriyorum hala yaaa.cok diil de 3 4 kilo versem yetecek bana.yani beni iare eder işte......

hepinizi öpüyrm ii geceler...

hepinizi öpüyor ve iyi geceler diliyorum kadınlar kulübünün güzelleri.... bu hafta sonu çok buluşamadık napalım sağlık mağlık olsun ... gönüller bir olsun

Sekerler nasilsiniz? Yataga girince yazabildim ancak size. Tatilim ii gidiyooo. Sizleri cok ozledim:) hepinizi opuyorum cok ii geceler

Gunaydin kizlaar,
Heralde bu erken giren olmamistir foruma ..
Uykum kacti ya! Bugun uzun surecek uyumam da lazim ama ..
Nasilsiniz?

Exicity denize girebiliyormusun?
İyi tatiller diliyorum sana!

sabah şerifleriniz hayrolsun hanımlar.. bugün de sabahın körü leslimi yaptım şimdi de duşumu alıp hazırlanacağım evden çıkmadan yeşilçay içerim bir de ılık su.... sonra da beslenme çantamı hazırlarım domates salatalık kırmızı salçalık biber semiz otu tam buğday ekmeği beyaz krem peynir bunlarla iş yerinde kahvaltımı yaparım güzel bir hafta geçirin hepiniz ben de dahil..öpüldünüz

Valla ben cok gezmekten yorgunum. Simdi evdeyiz. Arada da telfdan buraya bakiyorum.
Hadi kiz gozunaydin, rahatladin!
Adami da bi rahat birak ders calissin
Ailen mi ankaradaydi ?

sağol canım:)

evet ankaradalar :)

yaa kızlar ayağıma bişey oldu..

sağ ayağımın, başparmak hariç diğer parmakların boğum yerinde kalan tabanı şişmiş..davul gibi olmuş..ilk defa böyle bişey oldu bende anlamadım...

yere basamıyorum çok acıyo...doktora gidicem bugün..

tamam zennubecim seni de eklerim unutmam..

Geçmiş olsun canım. Böcek sokması felan olmasın ? Hani bizim burada börtü böcek çok oluyor demiştin ordan aklıma geldi. Hemen bir doktora git acil !

Canım sen hemşire misin ?
Çocuk da var heralde, kaç tane ?
Afiyet olsun bu arada, menü güzel görünüyor :)
Ben simit yemekten içimde simit ağacı çıktı. Evden de hazırlayamıyorum
O yüzden diyet çubuk kraker yiyeceğim kahvaltıda...

günaydın kızlar hepinize iyi haftalar diliyorum

ben bu ay 2,kez adet oldum 2hazıranda adet olmustun 23 hazıran tekrar adet oldum 22,olmus oldum zayıfalamak işe yaradı galıba onceden 45-50 günde adet olurdum durmak yok zayıflamaya devam :))))

Günaydınn kızlarrr bugün uzun bi gün olucak inanılmaz uykum var masaya kafamı koysam uyuycam sanki bide hava sıcak arada içim geçiyo

Günaydın canım.
Aslında sürekli düzensiz ise onun için doktora gitmen gerekiyor. Gittin mi doktora daha önce ?

Günaydınn kızlarrr bugün uzun bi gün olucak inanılmaz uykum var masaya kafamı koysam uyuycam sanki bide hava sıcak arada içim geçiyo

Günaydın Gülincim. Benim için de uzun bir gün olacak, hem de bugün geç çıkcam işten
Sabah da oğlan uyandırdı beni dön dön durdum yatağın içinde. Şuanda iyiyim ama ilerleyen saatlerde nasıl olurum bilemiyorum.
Nasılsın?

Gunaydin kizlaar,
Heralde bu erken giren olmamistir foruma ..
Uykum kacti ya! Bugun uzun surecek uyumam da lazim ama ..
Nasilsiniz?

Exicity denize girebiliyormusun?
İyi tatiller diliyorum sana!

Sagol tatlim. Giriyorum canım gecen yil da bu zamanlarda gitmistim tatile bu kez o kadar soguk gelmedi su:)

Uyku dışında iyiyim canım sevdiceğimle barıştık hareketli bi hafta sonu geçirdik silivri'ye falan gezmeye gittik bide gece sıcaktan uyuyamadım 3 falandı uyudum o yüzden yorgunum neyse ki haftaya tatilde dinlenicem inşallah
Sen nasılsın canım?

Canım doktora git hemen bişey ısırmış ya da sokmuş olailir ihmal etme sakın

Sagol tatlim. Giriyorum canım gecen yil da bu zamanlarda gitmistim tatile bu kez o kadar soguk gelmedi su:)

İyi bari, akdeniz taraflarına mı gitmiştin ?

O iyi sevindim canım barıştığınıza...
Biz de gezdik haftasonu çocuk olunca hep beraber geziyoruz.
Bizim ev yazları serin oluyor allahtan ama çocuk uyutmuyor bu sefer de beni..
Ben de iyiyim şükür haftasonu ctesi annemlerle gezdik. Eşim her zamanki gibi babasına gitti uğurlamaya bizi bırakıp. Pazar günü de hep beraberce gezdik işte.
Çok yorgunluk oldu aslında haftasonu hiç durmadan geziyoruz.
100 gram da gitmiş :)

Ohh ne güzel bi hafta sonu geçirmişsiniz ailecek.
Ya sen durmadan kilo veriyosun bende sabit duruyorum.Çünkü hafta sonu kaçamak fazla yaptım sanırım bide bağırsak sorunum var yine off bu şişkinlikten bıktım artık

Canım ben çok kaçamak yapmıyorum artık. Dün kahvaltıyı zaten çok az yedim çocuğa yedirmeye çalışmaktan, sonra da işte ikindin erken vakitte balık ekmek yedik ama ekmeğin yarısından çoğunu yemedim. Sonra da dondurma yedim işte :) Ben dondurmaya hep hakkımı bırakıyorum, en sevdiğim şey :)
Bir de ben haftasonu sürekli ayakta çocuğun peşinde koşturuyorum, dün gelince felan halim kalmamıştı sırtım ağrıyordu çok fena yığıldım kaldım yatağa... Ama uyuyamadım , kafam sakin değil ya...
Kalktım yine çocukla ilgilendim felan.
Annemler sağolsun allah bin kere razı olsun onlardan onlar da ilgileniyor çocukla yoksa bu iş temposuna bu koşturmaya halim dayanmaz.
Ben genelde haftasonları daha çok veriyorum hareketten koşturmadan sanırım.
Bağırsak sorunu da çok önemli. Semizotu yemeği felan yap ye iyi gelir :)

Senin normalde de yaşantın baya hareketli canım yaa çocuğun peşinde koşmak başlı başına bi kalori yakımı zaten Allah kolaylık versin hem iş hem eş hem çocuk kolay değil cidden

Bağırsak için denedim canım semizotuda işe yaramadı.1 hafta da en fazla 3 kere çalışıyo o da kendiliğinden değil bitki çayıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…