Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ben de oglanı beklıyorum bırazdan bız de yatısa gecıcez ama ben uyumam heralde, oglanı uyutmak ıcın gıderım. belkı hortlar gelırım yıne buraya :)
dedesıyle annannesı yatısa hazırlıyor onu :)

ben de ilk defa bugün uyuklamıyorum 2 koli yaptım şimdi ortalığı topluyyorum akşam yemekte çay içtim uynık tutuyor beni .....

acaba patatesleri de mi fırına versem.. olur mu ki?

Canim ben bugun bi tarif ogrendim teyzemden.

Patatesleri cok az suyla hasliyorsun kabuklarini soymadan.tuzunu falan atiyorsun. Kotu yerleri varsa temizlersin. Patatesler kucukse butun butun degilse 2-3 e bolerek hasliyorsun. Sonra az yagla onlari hafiften kizartiriyorsun. Ayy cok guzel oluyooo..

Bide canım patatesleri haslamadan once bicakla falan birkac yerinden deleceksin.
Yarin yapmasan bile daha sonra yaparsin:) ama mutlaka dene farkli ve guzel oluyor.

Kızlar zayiflayim derken kilo alanlar oldu mu nasıl becerdi olduysa bu zatifligim psikolojimi bozdu artık insanlarla selamlasip opusunce yanaklarimla bile dalga geciyolar az kilo al diye kemik batıyomus sutyen takmazsam tahta gibiyim hic bi ufak çıkıntı Yok bacaklarım da sarkıyor zayifliktan derileri yazın.etek falan nasıl giycem off nolur yanlis anlayin siz simdi bizim derdimiz ne hava atiyo gibi bunu yazmış diceksiniz belki ama şişmanlık kadar bu da başa bela insanın hiç hali benzi kalmıyor

Kac yasindasin merve? Beslenme aliskanliklarin nasil? Yiyip mi kilo almiyorsun? Yada baska bi sebep var mi? Bi sorunun bi sikintin?
Hayatin boyunca hep zayif mi oldun? Biraz bilgilendirirsen sevinirim. Ben istesem gayet kolay kilo alirim.Gerci istemesem de alirim:) Aslinda burdaki cogu kimse istese rahat tahat kilo alir. Seninki ozel bi durum olmali.. Seninki de zor tabi? Bide canım boy kilo kac?

günaydın hatunlar ne var ne yok??? ne var ne yok diye sorunca aklıma geldi herşeyi bilen bir robota mı pc yemi sormuşlar ne var ne yok deyince kısa devre yapmış..sabah 8 16 da kalktım aslında daha yatacaktım da oğluşum ağlamaklı bir şekilde anne çok açım şimdi açlıktan ölcem deyince kalktım bu saate kadae da exercise tv yi açıp kokteyl egzersiz yaptım biraz lesli iki de değişik egzersiz videosu işte yarım saatten fazla yaptım .güzel terledim şimdi de oğluşumu doyurcam yapabilirsem size komik bir resim ekliycem

selamlar nasıl gidiyor hafta sonu?ben kahvaltımı yaptım domates salatalık salçalık kırmızı biber 1er tutam semizotu,tere,maydanoz,yumurta 1,5 dilim tam buğday ekmeği 5-6 yeşil zeytin 1 kase ev yapımı koyun yoğurdu (peynir yoktu aşağı inip almaya üşendim de) şekersiz çay şimdi de ev işi yapacağım 8 yaşındaki oğlum da koli yapıyor canım oğlum benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…