Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kızlar ben çıkıkyorum işten, görüşmek üzere...
Konuştuk biz, az çok çözüldü mesele...
hepinizi öptüüüm..

Kizlar nasilsiniz? Geldim bende annecigimin yanina:) simdi kuafordeyim. Baya kaynatmisiniz kizlar ya.. Esler,sevgililer,kaynanalar.. Hepsi cekistirilmis:) ben de ii kaynana gormedim henuz kizlar. Allah hepimize sabir versin:)

Kizlar nasilsiniz? Geldim bende annecigimin yanina:) simdi kuafordeyim. Baya kaynatmisiniz kizlar ya.. Esler,sevgililer,kaynanalar.. Hepsi cekistirilmis:) ben de ii kaynana gormedim henuz kizlar. Allah hepimize sabir versin:)

oo ne güzel annenle hasret gider bakalım :)) bende kaçırdım muhabbeti valla yoğundum benım kaynanam iyi çok şükür bi yaramazlığını görmedim daha

iyi akşamlar güzeller ben geldim akşama kadar izledim sizi .....ama ben 16.30 da çıktım ziyaretçiniz ben miyim bilmiyorum .:44:.:26:...eee kızlar napıyosunuz bakalım. ben hem koli yapcam hem de size yetişmeye çalışıcam ben de bir iki laf edeyim benim kayınvalidem iyi ama bence uzak olduğum için yakın olup sık görüşürsek her şeyime karışacağından eminim...ben de ne kadar alttan alırdım bilmiyorum ya sürekli alttan alıp psikolojimi bozardım ya da kayınvalideyle dolayısıyla eşimle aramı bozardım...neyseki uzak ..eşlere gelince gözlemlediğim kadarıyla yüzüne canım cicim deyip icraata gelince kendi bildiğini yapanlar kazanıyor ama dürüst olupta fikrini olduğu gibi söyleyenler yağ yapmayanlar kötü oluyor .kızlar size bir tane kitap önerecektim ama ismi aklıma gelmedi arkadaştan öğrenip söyliyim mektup evlilikleri anlatan mektuplardan oluşuyor çok güzeldi ben 3 sene önce okumuştum çok eğlenceli ve öğretici bir kitap ...::..

ıyı aksamlar canım,
Eşlere gore kıtaplar da var mı okutturulacak..
Ben de selam verdım ama oglan teror estırıyor!
Ondan fırsat bulabılırsem yazarım

Merhaba kızlarrrr...Akşamları kimse uğramıyor diye bende uğramıyorum pek bi bakıp çıkıyorum bazen bilgisayarı açmıyorum bile.Sizler nasılsınız?

nerdesiniz geliyorum gidiyorum bakıyorum kimse yok

akşam saatlerinde genellikle kimsecikler olmuyo canım..

ben de yatmadan bi bakıyım dedim..

biz bugün baya konuştuk geçmişten :)

evet, yüzüne canım cicim yapıp bildiğini okuyan çok iyi oluyor..

decembercim, şarkıyı dinledim çok hoşuma gitti.mustafa ceceliyi çok severim zaten..

diğerleri gibi değil, çok temiz biri..

kızlar yarın eşimin 2 arkadaşı gelcek kahvaltıya..

karışık kızartma yapıcam..

patatesi yağda kızartcam ama kabak patlıcan ve biberi fırına vercem..

akşam saatlerinde genellikle kimsecikler olmuyo canım..

ben de yatmadan bi bakıyım dedim..

biz bugün baya konuştuk geçmişten :)

evet, yüzüne canım cicim yapıp bildiğini okuyan çok iyi oluyor..

Ben oyle birilerini tanıyorum, ama o kadar guzel maskeleri nasıl takacaz :)

acaba patatesleri de mi fırına versem.. olur mu ki?

Bence ver cok guzel olur.azcık da tereyagı koy uzerlerıne super olur
Afıyet olsun sekerım

bence çok iyi olur eğer fırın odunlu pide fırınıysa çok iyi olur katmer ya da bükme bilirmisin canım kahvaltıda onlar da güzel olur hamur işi ama mayasız

yok canım ya nerden biliyim..
fırın odunlu fırın değil yaa..normal küçük fırın..

öyle yapıyım barim..

hadi öptüm hepinizi kızlar..
eşimin horlama sesleri geliyo salondan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…