Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

yavru ceylanlarım bugun kı geyıgın konusu başınıza gelen ilginç ve komık bı anınız olsun muu?:))))))))))))))))))))))ılkını ben anlatayım:)))))))))))))))))))16 yasında ankarada bı arkadasımla buluştuk ama annemlerden adece sınemaya gıdecez dıye ızın aldım 3 4 saate donerım dedım:)))arkadasımla şeytana uyup gençlık parkına gıttıkkkk:)))))))))))))))))))))) baya gezdık herseye bındık felan o zamanlar asansör en zor olanıydı vede yenı çıkmıştı piyasayaaa şuna bınelım dedık:)))bayada geç olmuştu bınıp gıdelım eve dedım bındıkte anammmmmmmmmmm tam tepede boulmasınmı alettt kaldık ordaa tam gece12 ye kadarr altımıza edecektık korkudan:))))aılelerımızınde haberı yokkk cep telefonumuzda yokkk tabı sap gıbı kaldık polise felan gıtmış bızımkıler:)))neyse ınınce aradık amaaa varya mahvettı ler bızı off hala hatırlayınca tüylerım ürperiyo:)))))))))))))))))))

Son düzenleme:
yavru ceylanlarım bugun kı geyıgın konusu başınıza gelen ilginç ve komık bı anınız olsun muu?:))))))))))))))))))))))ılkını ben anlatayım:)))))))))))))))))))16 yasında ankarada bı arkadasımla buluştuk ama annemlerden adece sınemaya gıdecez dıye ızın aldım 3 4 saate donerım dedım:)))arkadasımla şeytana uyup gençlık parkına gıttıkkkk:)))))))))))))))))))))) baya gezdık herseye bındık felan o zamanlar asansör en zor olanıydı vede yenı çıkmıştı piyasayaaa şuna bınelım dedık:)))bayada geç olmuştu bınıp gıdelım eve dedım bındıkte anammmmmmmmmmm tam tepede boulmasınmı alettt kaldık ordaa tam gece12 ye kadarr altımıza edecektık korkudan:))))aılelerımızınde haberı yokkk cep telefonumuzda yokkk tabı sap gıbı kaldık polise felan gıtmış bızımkıler:)))neyse ınınce aradık amaaa varya mahvettı ler bızı off hala hatırlayınca tüylerım ürperiyo:)))))))))))))))))))

hadi yaa :KK70:
ay ne kötü:)

ben düşünüyorum da aklıma gelmiyo, gelirse anlatırım :KK70:

hadi yaa :KK70:
ay ne kötü:)

ben düşünüyorum da aklıma gelmiyo, gelirse anlatırım :KK70:

bu konu yeni açılmış şimdi gördüm :KK52:ben de forma girmeye çalışıyorum arada katılırım

pöff... O kadar yazmıştım gelmemiş:KK43:
Çok sıcak kızlar spor yapmadan ter atıyorum valla

3 ay gibi bir sürede verdim canım.
İlk ay 7 ikinci ay 5 üçüncü ay da 5 gibi...

Süpersin tatlım yaa ekstra bişi yaptın mı mesela ballı sirkeli su gibi,bitki çayı gibi,elma suyu gibi???

Valla akşam yemeğini mümkün olduğunca erken yemek ve sonrasında yememek diyelim.
Bir de daha çok ben egzersiz yaptığım için de verdim. Hergün yaptım aksatmadan özellikle başlarda. Son ay biraz az yaptım egzersiz ama bu sefer yememden çok kıstım o şekilde gitti.
Gece yemeleri göbek yapıyor bende !

Esenciğim günde ne kadar egzersiz yaptın ve nasıl yaptın netten videoyla falan mı?

evet biraz zor oluyo hipotiroidlilerin kilo vermesi ama, insan isteyince yapıyor ya..

hehehe:) yok kız öyle hissetme kendini:)
neşeni kaybetme sakın:)

bak sadeceyalana kikir kikir kız:)

bakabilirsiniz kızlar ekledim:)

Görünmüyo bende de :2:

Selam kızlar bende geldim hayırlı uğurlu olsun topizimiz:)

Kuzuuummm hoşgelldiiinn özledim seni nerelerdesin sen bakiyimmm :KK16:

ben niye göremiorum kuzum:))

kızlar bend ealbüm yaptım bu arada:)

december manken gibisin canım sen niye kilo vermeye çalışıosun ki balım yaa :KK53:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hayırlı olsun bacılarım:)))yenı evımız e hepımız hoşgeldık:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

sensizzz geyık neymışşşş yapmadım bıllememkıııı çenemın düşüklügüüü susmadım susamam kııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı sizle uzaktan konuşmak konuşmaların en güzelııı sevdım sizi bitanelerimmm ne yapsammmm susamam kııııııııııııııııııııııııııııııı:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Hoşgeldiiiinnn topiğimizin assolisti bestekarııııı :KK16::KK16::KK16:

Hahahhah iyi macera olmuşşş bende bi düşüneyim aklıma gelirse yazarım :KK9:

bu konu yeni açılmış şimdi gördüm :KK52:ben de forma girmeye çalışıyorum arada katılırım

Hoşgeldin aramıza canımmmm :KK16::KK16::KK16:

aynen..sade şeyler her zaman güzel olmştur..

gelinliğini tekrar giy yıl dönümünde gidin fotoğraf çektirin:)

Yok ikinci kocamla yapıcam :KK1:
Töbe töbeeeee :KK1:
Ama gelinliğime sığarım diye düşünüyorum şuanda.

aman her seferinde memlekete gitmekten bıktım..
bizim için çok işkence oluyor.
2 hafta iznimiz var, 1 haftası istanbulda, 1 haftası ankarada geçiyor.

aileleri mutlu etmekten biz gezemiyoruz gönlümüzce.
yol da çok yoruyor insanı.
izinden de bir şey anlamıyoruz.
bence gidin tatile kafanızı dinleyin ailecek.

Ya bizim memleket apart otel gibi oluyor, denize sıfır yazlığımız var. Annem de bize bırakmaz pek yemek işlerini vs. Hem de gezeriz dolaşırız beraber iyi oluyor da eşimin memleketi tam kabus !
Bir evin içinde 20 kişi , hele kışın çocuklar da olunca tam kreş. Bizim oğlan zaten ordan bir sürü hastalık kaptı aylarca uykusuz olduk , hastane ikinci adresimiz oldu. Evden de çıkmazlar! Ordan ben yorgun dönüyorum. Kendime gelemiyorum haftalarca.

Bize gitmek zaten tatil gibi, millet bizim memlekete geliyor tatil için ama yine de buna rağmen biryerlere gitsek farklı olur diyorum. Benim ailem de der gidin dolaşın diye söylesem böyle bişey. Ama onların ailesi böyle bişey yapsak, topa tutarlar noluyo diye !

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hayırlı olsun bacılarım:)))yenı evımız e hepımız hoşgeldık:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Sen de hoşgeldiiiin,
Sensiz olmaaaazzz oooooo, sensiz olmaaaazzz :))

Süpersin tatlım yaa ekstra bişi yaptın mı mesela ballı sirkeli su gibi,bitki çayı gibi,elma suyu gibi???

Esenciğim günde ne kadar egzersiz yaptın ve nasıl yaptın netten videoyla falan mı?

Teşekkür ederim canım.
Ekstra birsürü şeyler yaptım.
İlk önce ballı limonlu su içtim. 1 çk bal 8-10 damla limonla. Ve de mekik hareketleriyle başladım , sonradan egzersizleri değiştirdim sürekli. Youtube'dan videolarla leslie, karın hareketleri, ender saraç hareketleri vs. yaptım.
Sonradan bir ara kilo vermem durdu gibi oldu , ballı sirkeli suya geçtim. Sabah akşam içtim onu.
Bir de ender saraçın zayıflama çayı tarifi var onu yaptım içtim özellikle başlarda ve sonlarda...

Başlarda özellikle hergün yaptım egzersiz. Haftaiçi işten gelince yaptım akşam. Haftasonu da sabah-akşam yaptım. Çocuk uyanmadan yapıyordum, duşumu da alıyordum, bir de eve gelince yapıyordum.

Başlarda çok egzersiz yapıyordum normal yiyordum, son ay da az yiyerek ve az egzersiz yaptım.
Özetle öyle işte..

Son düzenleme:

Ya bizim memleket apart otel gibi oluyor, denize sıfır yazlığımız var. Annem de bize bırakmaz pek yemek işlerini vs. Hem de gezeriz dolaşırız beraber iyi oluyor da eşimin memleketi tam kabus !
Bir evin içinde 20 kişi , hele kışın çocuklar da olunca tam kreş. Bizim oğlan zaten ordan bir sürü hastalık kaptı aylarca uykusuz olduk , hastane ikinci adresimiz oldu. Evden de çıkmazlar! Ordan ben yorgun dönüyorum. Kendime gelemiyorum haftalarca.

Bize gitmek zaten tatil gibi, millet bizim memlekete geliyor tatil için ama yine de buna rağmen biryerlere gitsek farklı olur diyorum. Benim ailem de der gidin dolaşın diye söylesem böyle bişey. Ama onların ailesi böyle bişey yapsak, topa tutarlar noluyo diye !

Sen de hoşgeldiiiin,
Sensiz olmaaaazzz oooooo, sensiz olmaaaazzz :))

Teşekkür ederim canım.
Ekstra birsürü şeyler yaptım.
İlk önce ballı limonlu su içtim. 1 çk bal 8-10 damla limonla. Ve de mekik hareketleriyle başladım , sonradan egzersizleri değiştirdim sürekli. Youtube'dan videolarla leslie, karın hareketleri, ender saraç hareketleri vs. yaptım.
Sonradan bir ara kilo vermem durdu gibi oldu , ballı sirkeli suya geçtim. Sabah akşam içtim onu.
Bir de ender saraçın zayıflama çayı tarifi var onu yaptım içtim özellikle başlarda ve sonlarda...

Başlarda özellikle hergün yaptım egzersiz. Haftaiçi işten gelince yaptım akşam. Haftasonu da sabah-akşam yaptım. Çocuk uyanmadan yapıyordum, duşumu da alıyordum, bir de eve gelince yapıyordum.

Başlarda çok egzersiz yapıyordum normal yiyordum, son ay da az yiyerek ve az egzersiz yaptım.
Özetle öyle işte..

Azimin süper yaa emeklerinin karşılığını da almışsın zaten.Şuan göbeğim öyle şiş ki 4 aylık hamile gibiyim yaa çok rahatsızım iğne dokunsa patlıycak gibi göbeğim

teşekkuler canlarrr bebeyımi gördunuz mu:)))

Çoook şeker !

Azimin süper yaa emeklerinin karşılığını da almışsın zaten.Şuan göbeğim öyle şiş ki 4 aylık hamile gibiyim yaa çok rahatsızım iğne dokunsa patlıycak gibi göbeğim

Evet şimdi bir de koruyabilsem daha süper olacak !
Öğle yemeğinde tatlı verdiler yemekte almadım.
Bir de arkadaşlarla yine tatlı yemeye gittiler yine almadım :)
Kendimi kutluyorum :)
Ama gittim geldim yani...
Akşam yemeğinde büyük ihtimal dışarda oluruz. Yeni evli gibi takılıyoruz işte dışarda çocuk da olmayınca...
Yemek yapmasını zaten unutmuşum :KK1:

Maxiiiiii kuzum o ne güzellik ooooooooooooooo :KK53::KK53::KK53:

sağol canım, senin gönlünün güzelliği..

sığarsın sığarsın fıstık gibi olmuşsundur sen şimdi :KK1:

bizde de var böyle bir durum..gitmeyin demezler ama, lafını da verirler..

X