Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Valla akşam yemeğini mümkün olduğunca erken yemek ve sonrasında yememek diyelim.
Bir de daha çok ben egzersiz yaptığım için de verdim. Hergün yaptım aksatmadan özellikle başlarda. Son ay biraz az yaptım egzersiz ama bu sefer yememden çok kıstım o şekilde gitti.
Gece yemeleri göbek yapıyor bende !

analdım canım sporu aksatmadan yapmak lkazım ben sabahlarıd ayapmak istiyorum ama kalkamıyorum bu haftadda çok az vermişim ben 300 gr gitmiş onumuzdekş hafta toparlayacam inş.çkesinlikle kaçamak yapmamayı planlıyorum hadı hayırlısı :)

evet biraz zor oluyo hipotiroidlilerin kilo vermesi ama, insan isteyince yapıyor ya..

hehehe:) yok kız öyle hissetme kendini:)
neşeni kaybetme sakın:)

bak sadeceyalana kikir kikir kız:)

bakabilirsiniz kızlar ekledim:)

Hipotiroid fazla çıkmadı allahtan. Düşük dozajda ilaç kullanıyorum işte...

Ya bugünlerde biraz kafam karışık belki ondandır. Ama eski bir arkadaşı gördüm dün tamamen rastlandı içimden de geçirdim keşke görüşebilsek diye , istanbul gibi yerde zor görüşebilmek neyse dün karşıma çıktı birden. Eski günlerimi hatırladım da, inanılmaz geyik yapardık. Ben biraz fazla neşeliydim :)

evet biraz zor oluyo hipotiroidlilerin kilo vermesi ama, insan isteyince yapıyor ya..

Hehehe:) yok kız öyle hissetme kendini:)
neşeni kaybetme sakın:)

bak sadeceyalana kikir kikir kız:)

bakabilirsiniz kızlar ekledim:)

ben niye göremiorum kuzum:))

kızlar bend ealbüm yaptım bu arada:)

Ayy canım ya masum, sade çok hoş bir gelin olmuşsun!
Eşinle çok yakışmışsınız maşallah!
Burası heralde yıldız parkı :KK34:
İlk evlendiğinizde istanbulda mı oturuyordunuz?

ben niye göremiorum kuzum:))

kızlar bend ealbüm yaptım bu arada:)

hemii, bakalım sana da :)

Hipotiroid fazla çıkmadı allahtan. Düşük dozajda ilaç kullanıyorum işte...

Ya bugünlerde biraz kafam karışık belki ondandır. Ama eski bir arkadaşı gördüm dün tamamen rastlandı içimden de geçirdim keşke görüşebilsek diye , istanbul gibi yerde zor görüşebilmek neyse dün karşıma çıktı birden. Eski günlerimi hatırladım da, inanılmaz geyik yapardık. Ben biraz fazla neşeliydim :)

arkadaşlar arası geyik süper oluyor zaten::)

Ayy canım ya masum, sade çok hoş bir gelin olmuşsun!
Eşinle çok yakışmışsınız maşallah!
Burası heralde yıldız parkı :KK34:
İlk evlendiğinizde istanbulda mı oturuyordunuz?

esencim çok sağol canım:)
istanbulda oturmadık, düğün istanbulda oldu..
evet yıldız parkı, orda yaptık çekimleri:)

Ben daha tam bilmiyorum sitenin özelliklerini.
Fotoları nasıl görüyorsunuz arkadaş olarak eklenmek mi gerek?

Ben daha tam bilmiyorum sitenin özelliklerini.
Fotoları nasıl görüyorsunuz arkadaş olarak eklenmek mi gerek?

O kişinin profilinden sol tarafta Album diye bölüm var oraya tıklayınca açılıyor.
Ama arkadaş olarak eklemek mi lazım onu bilmiyorum işte..

hemii, bakalım sana da :)

arkadaşlar arası geyik süper oluyor zaten::)

esencim çok sağol canım:)
istanbulda oturmadık, düğün istanbulda oldu..
evet yıldız parkı, orda yaptık çekimleri:)

Beni çağırırlardı arkadaşlar sırf eğlenelim biraz neşemiz yerine gelsin diye eskiden :)
Şimdi herkes çoluklu çocuklu ayrı şehirdeler buluşmak ne mümkün !

Biz de yıldız parkına gittiğimizde diyorum bir daha evlenirsem böyle resim çektircem burda heryerde :)))
Özellikle eşimin yanında söylüyorum. Öyle geze geze de resim çektirmedik biz. 2 düğün yapınca böyle oluyor, bir araya bile zor geliyosun yorgunluk oluyor bir sürü. bizim yaptığımız düğünde ben fotocu tuttum. Diğerinde tutma gereği duymadı eşim arkadaşlar çekiyor diye ama çok berbat çekmişler resimleri herkes. Bizim tutuğumuz fotocu da düğün resimlerini silmiş yanlışlıkla !
İçimde kaldı o geze geze resim çektirme olayı. İkinci düğün de gündüz olmuştu düğün sonunda dışarda resim çektiririz diye düşündüm. Bizi hemen eve götürdüler ne vardı sanki biraz gezsek, 2 düğün olunca yorgunduk felan.

Bana kalsa bir nikah, kır düğünü tarzında ... tamamdır.

Beni çağırırlardı arkadaşlar sırf eğlenelim biraz neşemiz yerine gelsin diye eskiden :)
Şimdi herkes çoluklu çocuklu ayrı şehirdeler buluşmak ne mümkün !

Biz de yıldız parkına gittiğimizde diyorum bir daha evlenirsem böyle resim çektircem burda heryerde :)))
Özellikle eşimin yanında söylüyorum. Öyle geze geze de resim çektirmedik biz. 2 düğün yapınca böyle oluyor, bir araya bile zor geliyosun yorgunluk oluyor bir sürü. bizim yaptığımız düğünde ben fotocu tuttum. Diğerinde tutma gereği duymadı eşim arkadaşlar çekiyor diye ama çok berbat çekmişler resimleri herkes. Bizim tutuğumuz fotocu da düğün resimlerini silmiş yanlışlıkla !
İçimde kaldı o geze geze resim çektirme olayı. İkinci düğün de gündüz olmuştu düğün sonunda dışarda resim çektiririz diye düşündüm. Bizi hemen eve götürdüler ne vardı sanki biraz gezsek, 2 düğün olunca yorgunduk felan.

Bana kalsa bir nikah, kır düğünü tarzında ... tamamdır.

aynen..sade şeyler her zaman güzel olmştur..

gelinliğini tekrar giy yıl dönümünde gidin fotoğraf çektirin:)

Gideriz. Zaten bu sefer eşim gelmedi de. Bayram tatilinde de memlekete gitmek yerine böyle bir deniz kenarında otele felan mı gitsek öyle bir tatil mi olsa diye düşünmeye başladım !

aman her seferinde memlekete gitmekten bıktım..
bizim için çok işkence oluyor.
2 hafta iznimiz var, 1 haftası istanbulda, 1 haftası ankarada geçiyor.

aileleri mutlu etmekten biz gezemiyoruz gönlümüzce.
yol da çok yoruyor insanı.
izinden de bir şey anlamıyoruz.
bence gidin tatile kafanızı dinleyin ailecek.

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hayırlı olsun bacılarım:)))yenı evımız e hepımız hoşgeldık:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

sensizzz geyık neymışşşş yapmadım bıllememkıııı çenemın düşüklügüüü susmadım susamam kııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı sizle uzaktan konuşmak konuşmaların en güzelııı sevdım sizi bitanelerimmm ne yapsammmm susamam kııııııııııııııııııııııııııııııı:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

yawww benım böyle bır yere ıhtıyacım varmiş yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa içimi dişimi bı dökeyım offffffffffffffffffffffffffffffffffff rahatlayımm beeeeeeeeeeeeeeeeeee :))))))))))))))))))))))))

sensizzz geyık neymışşşş yapmadım bıllememkıııı çenemın düşüklügüüü susmadım susamam kııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı sizle uzaktan konuşmak konuşmaların en güzelııı sevdım sizi bitanelerimmm ne yapsammmm susamam kııııııııııııııııııııııııııııııı:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

hahaahahah süpeeer :)

Biraz daha toparlansam da modası geçmeden bir tulum alıp rahatça giyebilsem:)
Geçen sene başlasam bu yaz sonuç alırmışım seneye inşallah:)

X