Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

iyi akşamlar ben geldim dün misafirler vardı giremedim haliyle ....napıyosunz nasıl geçiyor hafta sonu.. benim aynı ..hatta 2-3 hafta sonra cumartesi ne yapacağımı da söyleyebilirim yani okadar monoton bir hayatım var..

Selam kizlar nasilsiniz?? Herkescikler tatile erken cikti galiba:KK66: ben dikkat ediyorum artik yediklerime :) en zAyif ben olcam :))) hehehe saka saka:KK66: 3-4 kilo versem bile tamam okey cekiliyom dicem ya!!! Yetti canima !!

kızlaarr eğer yarışma falan yaparsanız bende varım. 59um 55e düşmek istiyorum bendee
Slm canım..
Bayram donusune kadar bizden bi cacik olmaz :) sonra belki :) bende 59um ve 55e dusmek istiyorum.. Bu kadar olur :) guzel tesaduf:) tam yarismalik:)

evet süper tesadüf:) o zaman bayramdan sonraya görüşürüz tabi kilolarımıza kilo eklemezsek daha iyi olur tabi:KK1: baklavalar tatlılar oohhh :KK76:

evet süper tesadüf:) o zaman bayramdan sonraya görüşürüz tabi kilolarımıza kilo eklemezsek daha iyi olur tabi baklavalar tatlılar oohhh
O zaman kucuk bi yarisma olsun aramizda.. bayram donusune kadar kim daha cok kilo verecek? Var misin?
Ben bu sabah tam 59geldim tartida:) ayin 31inde burda kozlarimizi paylasalim :) boy kacti canım ?

ya kızlar benım bacaklarım cok zayıf ve omuzlarım da cok genıs napıcam ben sırt yaglarım ve göbegım erısın ıstıyorum :KK43:

Merhaba kızlar,
Hepinizin bayramı kutlu olsun...
Buralara sessizlik çökmüş...
Görüşmek üzere öptüm hepinizi..

Merhaba kızlar,
Hepinizin bayramı kutlu olsun...
Buralara sessizlik çökmüş...
Görüşmek üzere öptüm hepinizi..
seninde bayramın kutlu olsun nasıl geçti bayramın? ben bi yere gitmedim benimkinin nöbeti vardı sadece günibirlik memlekete gidip kyrban kesip geri geldik. bizimkilere gitmedim çocuk hasta olur okulundan kalmasın diye..
Günaydın kızlar!
Bayramınız mübarek olsun

Size bi haberim var
Hamileyim:)
canım çok sevindim allah sağ salim kucağınız almayı nasip eder inşallah bizi bırakma uğra arada

X