Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Günaydın kızlar!
Bayramınız mübarek olsun

Size bi haberim var
Hamileyim:)

Günaydın kübracım.
Çok güzel bir haber bu !
Ben de bunu bekliyordum senden :)

Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasib etsin inşallah.
Ne kadarlık şimdi ?
Aklına takılan konu olursa elimden geldiği kadar yardım edebilirim :)

Günaydın kübracım.
Çok güzel bir haber bu !
Ben de bunu bekliyordum senden :)

Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasib etsin inşallah.
Ne kadarlık şimdi ?
Aklına takılan konu olursa elimden geldiği kadar yardım edebilirim :)

Teşekkürler esen, ne kadarlık olduğunu hastaneye gittiğimde öğrenirim artık:)

seninde bayramın kutlu olsun nasıl geçti bayramın? ben bi yere gitmedim benimkinin nöbeti vardı sadece günibirlik memlekete gidip kyrban kesip geri geldik. bizimkilere gitmedim çocuk hasta olur okulundan kalmasın diye..

Niye sizinkilere gitmedin canım ? Çocuk niye hasta olur ? Kalabalık olduğu için mi ?

Bizim iyiydi canım ya memleketteydik. Güzel geçti. Bilhassa çocuk için iyi oldu gitmemiz, değişiklik oldu. Şimdi de işbaşı yaptık işte..

Niye sizinkilere gitmedin canım ? Çocuk niye hasta olur ? Kalabalık olduğu için mi ?

Bizim iyiydi canım ya memleketteydik. Güzel geçti. Bilhassa çocuk için iyi oldu gitmemiz, değişiklik oldu. Şimdi de işbaşı yaptık işte..
canım annemlerin ev sobalı bir de benim oğlanla yaşıt yeğen var ikisi bir olup koşturuyorlar terliyorlar hasta olunca gittiğime pişman oluyorum sizin iyi geçmesine sevindim

Merhaba canlarim..

Bugun rahatsizim ise gitmedim.. Evde yatiyorum:KK43:

Esencim hayirdir ne oldu kuzum?

selam kızlar bnde aranızda yeniyim ah bende zayıflasam bi 5 kilo fazlam var ne yapsam gitmiyor

bugün hastaneye gittik
3 haftalık hamileymişim kızlar:)
kübracığım şu anda okuduğum bir kitap var hayat bazen tatlıdır diye Carmen Reidyazarı da...kitabının bir kısmında hamilelik doğum anı ve doğumdan sonra ki ilk 6 aylık dönemi anlatıyor güzel akıcı bir kitap özelliklle söyledğim kısımları çok güzel anlatmış tavsiye ederim

Senin bebişini yerim beennnn maşallah kuzum Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin :KK16:

ihihihih:) amin kuzuşum:)

maşallah maşllah:nazar::nazar::nazar::nazar: inşallah sağ salim kucağına da alırsın:emir_bebek: nasıl hissediyorsun bulantın aşermen var mı :KK56: heyecan var mı :KK52:

yok canım, aşerme ve bulantım yok henüz, inşallah olmasın da:)

kübracığım şu anda okuduğum bir kitap var hayat bazen tatlıdır diye Carmen Reidyazarı da...kitabının bir kısmında hamilelik doğum anı ve doğumdan sonra ki ilk 6 aylık dönemi anlatıyor güzel akıcı bir kitap özelliklle söyledğim kısımları çok güzel anlatmış tavsiye ederim

tamam canım alıyım:)

X