Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

yaptım kuzum yaptım, balayımı da yaptım ve geldim :KK16:
Sahalardan epey uzak kaldım ama şimdi döndüm artık, burdayım :KK1:
Walla anlat, çatlıcam yoksam :KK52:

evet uzun zamandır yoktun kuzum ya .hoşgeldin artık evli olarak geldin aramıza:)
anlatıcam tamam :)ee naısl gidiyor evlilik bakalım kuzum?

evet uzun zamandır yoktun kuzum ya .hoşgeldin artık evli olarak geldin aramıza:)
anlatıcam tamam :)ee naısl gidiyor evlilik bakalım kuzum?
hoşbuldumm :KK16: 3 haftadır yoktum walla :KK31: evlilik çok güzel canım ya, şiddetle tavsiye ediyorum :KK69:
ama evlilik hazırlıkları nişan hazırlıkları da ayrı bi heyecandı yaa, şimdi birden boşluğa düştüm :KK1:
çeyiz yok, markafoniden alışveriş yok fln, hayat çok boşş böyle çokk :KK60:

Canim sigarayi birakman sadece bahane! İcindeki yeme sevdasi seni ele gecirmis olmali! Hap icerken ben de oyleydim! Dikkat tatlim! niye kocaman bi tost yedin ki kucuk bir tost yemek yerine!! Yani tostun buyuklugunun sigarayla ne ilgisi var!

Kız dövseydin birde bu ne şiddet :KK52::KK1:korktum vallahi:KK43:

Haklısın canım ya tostu eşim yapmış çokta güzeldi dayanamadım hepsini yedim.Sigara istedikçe canım badem elma su ve bitki çayına saldırıyorum birde sakız bakalım kilo almadan inşallah şu zıkkımdan kurtulurum :)

günaydın

sabah kalkınca
yeşilçay-0
yumurta beyazı-15
kahvaltı
[5]uno sofra tam buğday1 dilim56

[7]Salatalık (hıyar)1 ADET11

[8]Yesil Biber2 ADET24

[9]Domates1 ADET

ara
[1]Yoğurt (tam yağlı)100 GRAM68

maşallah diyorummm:nazar:

sen bu şekilde iyi kilo verirsinnnnn..nasılsın nasıl gidiyor ablacım

hoşbuldumm :KK16: 3 haftadır yoktum walla :KK31: evlilik çok güzel canım ya, şiddetle tavsiye ediyorum :KK69:
ama evlilik hazırlıkları nişan hazırlıkları da ayrı bi heyecandı yaa, şimdi birden boşluğa düştüm :KK1:

hadi ya ,işe dönüş zor olmuştur senin için:)
hahhaa bende başlıyorum canım ama kararsızlık öldürecek beni ya ,nasıl yetiştircem bilmiyorum:26:

maşallah diyorummm:nazar:

sen bu şekilde iyi kilo verirsinnnnn..nasılsın nasıl gidiyor ablacım

hadi ya ,işe dönüş zor olmuştur senin için:)
hahhaa bende başlıyorum canım ama kararsızlık öldürecek beni ya ,nasıl yetiştircem bilmiyorum:26:
burcum mesaj kutun dolu kuzum :KK34:
yetişir yetişir merak etme, bak ben nasıl yetiştirdim :KK34:

bende iyiyim canım ç.ok saol.başladın mı devamı geliyor zaten canım..

Iyi çok şükür,benimki niyeti bozdu:KK1: ,çeyiz almaya başla yavaş yavaş,uzatmayalım diyor .1 sene konuşuruz söz yaparız diyor .aldı telaş beni canım ya yavaş yavaş alayım bende diyorum

senin nasıl gidiyor çeyiz alışverişine başladın mı bakabildin mi bişeler canım ,çok kararsız kalıyorsun alacağın şeyde ,bir tencere takımını zar zor beendim dün yani.yarın gidicem almaya.

Umarm kararsız değilsindir.

ooo hadi bakalım:) yakında düğünü yaparsınız siz bu hızla:) çeyiz için çok geç kaldın çok :KK1:

tatlım bende de biraz kararsızlık var ama sanırım çeyiz konusunda pek ikilemde kalacağımı sanmıyorum.)

netten alacağın şeyleri koy karar vermende yardım edelim:KK31:

ben daha hiç bişey almadım. nerden başlayacağım ne alacağım hiç bilmiyorum:KK14:

hoşgeldin aramıza :KK16:
Allah mesut etsin :nazar:

Kız dövseydin birde bu ne şiddet :KK52::KK1:korktum vallahi:KK43:

Haklısın canım ya tostu eşim yapmış çokta güzeldi dayanamadım hepsini yedim.Sigara istedikçe canım badem elma su ve bitki çayına saldırıyorum birde sakız bakalım kilo almadan inşallah şu zıkkımdan kurtulurum :)

hehehe:KK9: ben böyle korkuturum:KK1:

kilo alırım korkusuyla tekrar sigaraya başlarsın diye korkuttum azıcık seni :KK23::KK52:

yemek yemek için bahane arıyoruz ya bazen... sigarayı bırakmak, hamile kalmak,vs. bunlar çok büyük bahaneler.. ondan öyle dedim canım.. yoksa ne haddime :)

canım bir süre korudun mu kendini alışacaksın hiç merak etme. bu süre zor geçebilir sakın pes etme ve yemek de yesen yine de zor geçecektir. o yüzden sakın bu süre zarfında vücudunu fazla yemek yemeğe alıştırma:KK30:

saldırdığın şeyler güzel. bademi fazla kaçırma ama :)

ooo hadi bakalım:) yakında düğünü yaparsınız siz bu hızla:) çeyiz için çok geç kaldın çok :KK1:

tatlım bende de biraz kararsızlık var ama sanırım çeyiz konusunda pek ikilemde kalacağımı sanmıyorum.)

ben daha hiç bişey almadım. nerden başlayacağım ne alacağım hiç bilmiyorum:KK14:

neyseki nişanlılık dönemi 1 seneye ikna edebildim..:KK1:

valla öyle oldu canım nerden başlaıcağımı bend ebilmiyorum dün işte korkmazın katalogunu aldım evde bizimkilerle baktık onlar daha çok kafamı karıştrrdı ,2 takım çelik tencre+ teflon tencere aldırıcak annem bana yetişmez bile bak görürsün diyor..:)

hayırdır canım neyin kararsızlığı var sende.
başla başla canım bak sende nevresimden başlayabilirsin elektrikli ev aletleride alabilrsin onların normalde alsan da garantisi geçmediği halde üründe sorun yaşadığımızda garanti kapsamı dışında diyorlar o garanti belgesi pekde işe yaramıyor o zaman açıkcası.

benim gibi sende kargaşaya gelmesin ..
en ideali nevresim takımı kuuzum bak ben öyle başladıydım..

bende iyiyim canım ç.ok saol.başladın mı devamı geliyor zaten canım..

Iyi çok şükür,benimki niyeti bozdu:KK1: ,çeyiz almaya başla yavaş yavaş,uzatmayalım diyor .1 sene konuşuruz söz yaparız diyor .aldı telaş beni canım ya yavaş yavaş alayım bende diyorum

senin nasıl gidiyor çeyiz alışverişine başladın mı bakabildin mi bişeler canım ,çok kararsız kalıyorsun alacağın şeyde ,bir tencere takımını zar zor beendim dün yani.yarın gidicem almaya.

Umarm kararsız değilsindir.

decembercım son anlattığın olaydan sonra bu adamın böyle demesi bana çok yapmacık geldi nedense..
içimde kalsın istemedim, bu adamla mutlu olacağını sanmıyorum..
çok safsın, karşındakini de kendin gibi iyi niyetli sanıyosun..
bu adam bana pek iyi niyetli gelmedi, patlattığı bombasından sonra.

decembercım son anlattığın olaydan sonra bu adamın böyle demesi bana çok yapmacık geldi nedense..
içimde kalsın istemedim, bu adamla mutlu olacağını sanmıyorum..
çok safsın, karşındakini de kendin gibi iyi niyetli sanıyosun..
bu adam bana pek iyi niyetli gelmedi, patlattığı bombasından sonra.

Canım herşeyin hayırlısı diyorum zaten.
Bakalım zamanla yaşayıp göeceiz

neyseki nişanlılık dönemi 1 seneye ikna edebildim..:KK1:

valla öyle oldu canım nerden başlaıcağımı bend ebilmiyorum dün işte korkmazın katalogunu aldım evde bizimkilerle baktık onlar daha çok kafamı karıştrrdı ,2 takım çelik tencre+ teflon tencere aldırıcak annem bana yetişmez bile bak görürsün diyor..:)

hayırdır canım neyin kararsızlığı var sende.
başla başla canım bak sende nevresimden başlayabilirsin elektrikli ev aletleride alabilrsin onların normalde alsan da garantisi geçmediği halde üründe sorun yaşadığımızda garanti kapsamı dışında diyorlar o garanti belgesi pekde işe yaramıyor o zaman açıkcası.

benim gibi sende kargaşaya gelmesin ..
en ideali nevresim takımı kuuzum bak ben öyle başladıydım..

normal yapımda kararsızlık var biraz canım onu diyorum:)

kaç tane nevresim almak lazım canım?? en mantıklısı ordan başlamak:KK6:

elektronik işi benim biraz karışık ben zaten aldım çoğunu ama çeyiz için değil kullanmak için... çamaşır mak ve buzdolabı bile aldım ama kullanıyorum 3-5 ay oldu alalı :)

Papilla L. Eco-safe 6 Parça Tencere Seti - Beyaz Eşya / Mutfak - Hepsiburada.com

canım tencerebu linkten baksana :) bence böyle bişey al:)

hoşgeldin aramıza :KK16:
Allah mesut etsin :nazar:

hehehe:KK9: ben böyle korkuturum:KK1:

kilo alırım korkusuyla tekrar sigaraya başlarsın diye korkuttum azıcık seni :KK23::KK52:

yemek yemek için bahane arıyoruz ya bazen... sigarayı bırakmak, hamile kalmak,vs. bunlar çok büyük bahaneler.. ondan öyle dedim canım.. yoksa ne haddime :)

canım bir süre korudun mu kendini alışacaksın hiç merak etme. bu süre zor geçebilir sakın pes etme ve yemek de yesen yine de zor geçecektir. o yüzden sakın bu süre zarfında vücudunu fazla yemek yemeğe alıştırma:KK30:

saldırdığın şeyler güzel. bademi fazla kaçırma ama :)
hoşbuldum, çok teşekkürler :KK34:

sildim kuzum :KK16:

ama sen alıyordun kuzum benim kredi kartımda dolu ya.
sen de yavaş yavaş alırsın işte, sonuçta hemen yarın evlenmiyorsun :KK1: benim çeyizim de hemencik olmadı, yavaş yavaş günde günde aldım, ama son zamanlarda vakit yaklaşınca ister istemez hızlanıyorsun :KK1: çeyiz işini dert etme, elbet olur tatlım, önemli olan seni mutlu edecek adamı bulduğundan emin olmak :KK34:

december90 canım hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin tatlı telaşlar çeyiz işleri:)

DeryaW Allah mesut etsin ömür boyu mutlu olun inşallah

excity aşkolsun ne haddime demişsin artık tanıyoruz birbirimizi ve hangi niyetle yazdığını bildiğim için hiç ne gocundum ne üzüldüm aksine iyiliğimi istediğinizi bildiğim için hoşuma gitti.

ama yok canım ya nette okudum inan sigaranın verdiği zararı vermesi için 40 kilo almam gerekirmiş düşün yani ne kadar zararlı alsam alsam en fazla 5 kilo deniliyor onuda almamak için meyve ve bitki çayı tüketmeye çalışıyorum şimdi rapor haftamız malum muhasebeciyim önümüzdeki haftadan itibaren elimden geldiğince akşamları spor yapacağım evde herkez uyuduktan sonra :)

elektronik işi benim biraz karışık ben zaten aldım çoğunu ama çeyiz için değil kullanmak için... çamaşır mak ve buzdolabı bile aldım ama kullanıyorum 3-5 ay oldu alalı :)

Papilla L. Eco-safe 6 Parça Tencere Seti - Beyaz Eşya / Mutfak - Hepsiburada.com

ben nevresim hastasıyım
bana kalsa alabildiğin kadar nevresim al
3-4 günde bi değişirim

nevresim yetişmiyo bana
gördükçe alasım geliyo :KK70:

8 tane iyidir diye dünüyorum canım ben.

kızzzz hiçbişeyim yok deme ne güzel:)en öenmli şeylerin hazırmmış:KK1:

ben kırmızı sevmiyorum ya :)

bak göstereym kuzum

Eki Görüntüle 522352

X