Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

December canim benim cok uzuldum ya.. Allah sabir versin.. Cok zor bir durum.. Diyecek birsey bulamiyorum:KK43:

Kizlar nasilsiniz??

sağolun kızlaarrrr

içim nasıl yanıyor, ablamla konuştuktğumzdan beri gözyaşlarımı tutamıyorum ya ,gözümün önünde çocuk :KK14::KK14::KK14:

Ben bu halde iken ,annesi iyileştiğinde kim bilir nasıl yıkılacak ,nasıl verecekler o haberi anneye:KK14::KK14::KK14:
geçmiş olsun ablanın bebeğimi hastaa :/

günaydın kızlar nasılsınız
ben klasik kahvaltı yaptım ama akşam dağıttım peynirli yumurta 2 dilim kek 2 adet un kurabiyesi yedim çok utanıyorum gündüzleri iyiyim de akşamları birşeyler oluyor bana kendimi tanıyamıyorum sanki 2 kişi oluyorum iradeli ben kenardan seyrediyor diğer ben de eline geçeni lüpletiyor biri beni durdrsuuuunnnn ama atlatacağım inşallah ...

Off ne acı bi durum yaa.Eşi neden gelmiomuş ki kadıncık yanlız kalır ona destek olsun en azından

neden olacak gülinciğim belli ki eşini sorumlu tutuyor ..kaza bu adı üstünde onun yanındayken de olabilirdi.
günaydın kızlar burda zayıflamak adına neler yapıyorsunuz :))
günaydın hoşgeldin bir zamanlar diyet yapıyorduk şimdi geyik yapıyoruz şaka şaka her ne kadar şu aralar salmış olsak da elimizden geldiği kadar dikkat ediyoruz kimimiz kendisine göre yapıyor kimimiz diyetisyene gidiyor işte öyle

off ne acı bi durum yaa.eşi neden gelmiomuş ki kadıncık yanlız kalır ona destek olsun en azından

sanırım eşini suçluyor canım ..malesefki.

geçmiş olsun ablanın bebeğimi hastaa :/

yo allah korusun ablamın ark.oğlunu kaybettik.

ben klasik kahvaltı yaptım ama akşam dağıttım peynirli yumurta 2 dilim kek 2 adet un kurabiyesi yedim çok utanıyorum gündüzleri iyiyim de akşamları birşeyler oluyor bana kendimi tanıyamıyorum sanki 2 kişi oluyorum iradeli ben kenardan seyrediyor diğer ben de eline geçeni lüpletiyor biri beni durdrsuuuunnnn ama atlatacağım inşallah ...

Neden olacak gülinciğim belli ki eşini sorumlu tutuyor ..kaza bu adı üstünde onun yanındayken de olabilirdi.

Günaydın hoşgeldin bir zamanlar diyet yapıyorduk şimdi geyik yapıyoruz şaka şaka her ne kadar şu aralar salmış olsak da elimizden geldiği kadar dikkat ediyoruz kimimiz kendisine göre yapıyor kimimiz diyetisyene gidiyor işte öyle

aynen öyle canım bellkide kendide toparlanamadı bilemiyorum ama dün gördümmm çok kötü:KK43:

ben hala inanamıyorum .bizim eve geldiğinde araba sürüordu hiç gözzümün önünden gitmiyor..

Exiycim çok saol canım sözün bittiği yer buna deniyor..

Hiçbir şey için üzülmeye değmezmiş fani dünyaymış bunu anladım gerçekten dünden sonra.

neden olacak gülinciğim belli ki eşini sorumlu tutuyor ..kaza bu adı üstünde onun yanındayken de olabilirdi.

günaydın hoşgeldin bir zamanlar diyet yapıyorduk şimdi geyik yapıyoruz şaka şaka her ne kadar şu aralar salmış olsak da elimizden geldiği kadar dikkat ediyoruz kimimiz kendisine göre yapıyor kimimiz diyetisyene gidiyor işte öyle

sanırım eşini suçluyor canım ..malesefki.

yo allah korusun ablamın ark.oğlunu kaybettik.

aynen öyle canım bellkide kendide toparlanamadı bilemiyorum ama dün gördümmm çok kötü:KK43:

ben hala inanamıyorum .bizim eve geldiğinde araba sürüordu hiç gözzümün önünden gitmiyor..

Exiycim çok saol canım sözün bittiği yer buna deniyor..

Hiçbir şey için üzülmeye değmezmiş fani dünyaymış bunu anladım gerçekten dünden sonra.

Hey Allahımm böyle erkeklere sinir oluyorum.O kadının ondan daha çok canı yandı.Bi babanın ne kadar canı yanabilir ki,sanki kadın bilerek yaptı.Yok yaa benim anlayışıma göre evlilik,hayat paylaşmak değil!!!

Onların şuan kenet olması gerekir,bi anne evladını kaybetmiş onu suçlayarak bide bu yük bindirilir mi onun üstüne.Bencil erkek tipi işte.Ay çok sinirlendim!!!

Kubracigima kesinlikle katiliyorum canim.. Bundan sonra hepimiz icin soyluyorum kiytirik seylere uzulmek yok!!!!

Iyi geceler kizlar!! Kimse yok mu:))

Ben de film seyrediyorum:KK66: oyun basliyor.. Bakalim guzel mi?? Yazarim:)

Form cayi iciyorum simdi :) bide kalkip oje sureyim bari..

Filmi begenmedim yarim bitaktim:) simdi baska bi filme basliyorumm. Sanki sabah kalkcak ben degilim:KK43:(
Neyse sekerler ii geceler.. Zaten ne gelen var ne giden..

ha şunu bileydin..
sen de elin kıçıkırık erkekleri için ağla, üzül dur.

neler var hayatta.

İlahi çok güldüm :)
Çok doğru söyledin.
Aynen ben de böyle düşünüyorum.

Kubracigima kesinlikle katiliyorum canim.. Bundan sonra hepimiz icin soyluyorum kiytirik seylere uzulmek yok!!!!

İşte ben de bu türlü şeyleri düşünüp hayatımda çok ekstrem durum olmadıkça üzülmüyorum. Arada bir geliyorlar o ayrı :)

Hey Allahımm böyle erkeklere sinir oluyorum.O kadının ondan daha çok canı yandı.Bi babanın ne kadar canı yanabilir ki,sanki kadın bilerek yaptı.Yok yaa benim anlayışıma göre evlilik,hayat paylaşmak değil!!!

Onların şuan kenet olması gerekir,bi anne evladını kaybetmiş onu suçlayarak bide bu yük bindirilir mi onun üstüne.Bencil erkek tipi işte.Ay çok sinirlendim!!!

Amaaaan işte çocuğu çok düşündüğünden değil de anneyi üzmek için yapıyorlar. Ego'larını tatmin etmek için !
Kimisi çocuğua iyi bakmadın diye suçlar, kimisi de işte çocuğa bakmada abartıyorsun diye suçlar...
Her durumda suçlayacak birşey buluyor bu erkekler !

Günaydın kızlarrrr

bugün kuzenin doğum günü içn dışarı .ıkıcaktık aşkta gelecekti ama ben gitmiyorum..hiçbişey yapmak gelmiyor içimden .:KK43:

sizler nasılsınız ?

günaydın hayırlı cumalar bugün kilo bildirim günü pamuk eller klavyeye... bende eksi yok ama almadığıma şükredeyim keklerden kurabiyelerden sonra ..

decemberim nasıl oldu ablanın arkadaşı

menümü kalori sepğetinden hesaplayıp da gireyim sonra ama klasik kahvaltı ama galiba ben peyniri frazla kaçırıyorum

Kizlar dun gece 5de yattim ama sabah zor kalkmadim:) kahvaltimi gec yaptigim icin yemege cikmadim. Kahvemi iciyorum:) ben tartilmayi unuttum ya:KK43:( yada isime de gelmemis olabilir:)
Hani bana ceyiz yapiyorduk:) ay kizlar o kadar yogunum ki buraya bile zor giriyorum.. Ozluyorum sizi napayim:KK43:(

X