Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kubra gulin neymis sebebiniz? anlatin da biz de bilelim?

Daha sonra özelden anlatırım canım

İyiyim canim ben de.. Ne alemdesin kiz? Sevdiceginlen araniz nasil?? Ceyize devam mi??

İyiyim canım sevdicekle de iyiyiz çok şükür geçen gün sipariş ettim yine bişeyler koyucam çeyiz topiğime bi türlü sırası gelmedi

Daha sonra özelden anlatırım canım

İyiyim canım sevdicekle de iyiyiz çok şükür geçen gün sipariş ettim yine bişeyler koyucam çeyiz topiğime bi türlü sırası gelmedi
Tamam cnm mesajini bekliyorum merak ettim..

Allah bozmasin tatlim:nazar:

Neler aldin canim?

Gulin sekerim nasilsin??aklima geldi Sevdicegin acikogretim sinavlarindan gecmis mi?

Günaydın kızlar,
Artık hem yoğun oluyorum hem de çok uygun değil ortamım yazmaya...
Akşamları da malum oğlanla uğraşıyorum, artık tek ben varım. Dün hiçbirşeye elimi sürmedim, yemeğimi bile onunla oynarken yedim çok mutlu oldu.
Ara ara yazarım artık.

Herkes nasıl ?
Decembercım senin nasıl gidiyor ?
Excitycim iyi haberlerini bekliyorum.
Kübracım kıbrısa alışabildin mi ?
Gülincim sevdiceğin naptı okulu ? Nasıl gidiyor?
Kardelencim de pek uğramaz olmuş. Sen nasılsın ?
Sben arada ceee diyor görüyorum :) inş. sen de iyisindir
Wish de okuyor ama yazmıyor sanırım :)
Fatoş hepten unuttu bizi . İş kadını oldu artık o da...

Herkesi öptüm...

Nevresime,pikeye gelince ; çok kullanılıyor. Tek kişilik, çift kişilik farketmez alın :)
Benim çok vardı , evlenince yine aldım bir sürü. Tek kişilik nevresim, pike takımı vs. daha çok kullanılıyor. Çift kişiliği kendinize gibi düşünün. 1-2 tane misafir için olsa yeter.

Gunaydin esencim:)
Dun sevgilime diyorum ki artik ceyiz yapmamiz lazim:) hani sen ceyize karsiydin diyo.. Ben de dantele karsiyim demistim:KK66: ceyiz deyince aklina dantel geliyor cocugun napsin :KK9: sonra vereyim kredi kartimi da istedigini al dedi :KK1: bak alirim dedim.. guluyor:) kacisin yok beraber alcaz dedim:) aliriz askim diyor ama yenileri cikar para atalim kenara oyle topluca alalim hepsini modasi gecmesin diyor..

Günaydın kızlar,
Artık hem yoğun oluyorum hem de çok uygun değil ortamım yazmaya...
Akşamları da malum oğlanla uğraşıyorum, artık tek ben varım. Dün hiçbirşeye elimi sürmedim, yemeğimi bile onunla oynarken yedim çok mutlu oldu.
Ara ara yazarım artık.

Herkes nasıl ?
Decembercım senin nasıl gidiyor ?
Excitycim iyi haberlerini bekliyorum.
Kübracım kıbrısa alışabildin mi ?
Gülincim sevdiceğin naptı okulu ? Nasıl gidiyor?
Kardelencim de pek uğramaz olmuş. Sen nasılsın ?
Sben arada ceee diyor görüyorum :) inş. sen de iyisindir
Wish de okuyor ama yazmıyor sanırım :)
Fatoş hepten unuttu bizi . İş kadını oldu artık o da...

Herkesi öptüm...
hoşgeldin canım merak etmeye başlamıştım seni artık... iyi oldfuğunu duyunca rahatladım ...ben uğruyorum fırsat bulunca da kimse olmuyor menülerimi falan yazıyorum bazen ..eee durumlar nasıl fırsat bulunca anlat öptüm oğluşunu da seni de

Gunaydin esencim:)
Dun sevgilime diyorum ki artik ceyiz yapmamiz lazim:) hani sen ceyize karsiydin diyo.. Ben de dantele karsiyim demistim:KK66: ceyiz deyince aklina dantel geliyor cocugun napsin :KK9: sonra vereyim kredi kartimi da istedigini al dedi :KK1: bak alirim dedim.. guluyor:) kacisin yok beraber alcaz dedim:) aliriz askim diyor ama yenileri cikar para atalim kenara oyle topluca alalim hepsini modasi gecmesin diyor..

Bence sevgilin doğru söylüyor excitycim. Ne güzel şimdiden kredi kartı al senin diyebiliyor. Ama yine de modası geçmeyecek şeyler almak lazım. Ben doldurdum eve tencereydi, örtüydü (moderndi, danteldi vs.), nevresimdi hiçbir kıymeti olmadı.
Çocuk olunca örtüler bile serilmiyor :)

hoşgeldin canım merak etmeye başlamıştım seni artık... iyi oldfuğunu duyunca rahatladım ...ben uğruyorum fırsat bulunca da kimse olmuyor menülerimi falan yazıyorum bazen ..eee durumlar nasıl fırsat bulunca anlat öptüm oğluşunu da seni de

İyi gibiyim şükür. Bir yandan rahatlamış gibiyim, bir yandan da içimde bir huzursuzluk var. Ben süreci başlattım ama henüz bir kıpırtı yok. Ayrıyız şuanda hiç görüşmüyoruz. Süreç uzamadan kapansa gitse diyorum. Bir yandan üzerimde büyük sorumluluk hissediyorum her anlamda. Adam keyfi gıcır, bizden kurtuldu. Umrunda olduğunu da sanmıyorum.
Durumlar kabaca böyle...

Esencim gunaydin cnm.. Bence de hakli:) ben de acele etmeyecegim nevresim gorursem guzel alirim ama:)
Opuyorum.. Dikkat et kendine! Sen de onu takma ya! Esas sen yasa hayatini onsuz! Bosaninca Kafan cok rahatlayacak:KK66:

Merhaba kızlar,
Kimsecikler yine yok. Çok yoruluyorum ben de :KK43:
Oğlan bana nefes aldırmıyor. Ben de özlüyorum onunla vakit geçirmek istiyorum ama enerjim de bir yere kadar...
Burası eski hareketliliğini kaybetmiş ya :KK43:

X