Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

hoşbuldum, çok teşekkürler :KK34:

sen de yavaş yavaş alırsın işte, sonuçta hemen yarın evlenmiyorsun :KK1: benim çeyizim de hemencik olmadı, yavaş yavaş günde günde aldım, ama son zamanlarda vakit yaklaşınca ister istemez hızlanıyorsun :KK1: çeyiz işini dert etme, elbet olur tatlım, önemli olan seni mutlu edecek adamı bulduğundan emin olmak :KK34:

zamanla göreceğiz bakalımmmkuzum .

o hızlanmayı yaşamayıp şimdiden yavaş yavaş alayım diyorum ilerde hep başka şeylerde çıkar yani..

december90 canım hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin tatlı telaşlar çeyiz işleri:)

DeryaW Allah mesut etsin ömür boyu mutlu olun inşallah

excity aşkolsun ne haddime demişsin artık tanıyoruz birbirimizi ve hangi niyetle yazdığını bildiğim için hiç ne gocundum ne üzüldüm aksine iyiliğimi istediğinizi bildiğim için hoşuma gitti.

ama yok canım ya nette okudum inan sigaranın verdiği zararı vermesi için 40 kilo almam gerekirmiş düşün yani ne kadar zararlı alsam alsam en fazla 5 kilo deniliyor onuda almamak için meyve ve bitki çayı tüketmeye çalışıyorum şimdi rapor haftamız malum muhasebeciyim önümüzdeki haftadan itibaren elimden geldiğince akşamları spor yapacağım evde herkez uyuduktan sonra :)

saol canım amin.çok zevkli şu çeyiz işi:)

ben nevresim hastasıyım
bana kalsa alabildiğin kadar nevresim al
3-4 günde bi değişirim

nevresim yetişmiyo bana
gördükçe alasım geliyo :KK70:

ben de öyle düşünüyorum canım... ben 3 tane aldım yakında morhipodan. ama kullanıyorum:) çeyiz için değil.. yani daha bekarkene almaya hevesliyim... seviyorum ben de nevresimleri:) ben en iyisi alayım biraz daha ama artık çeyize:)

december90 canım hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin tatlı telaşlar çeyiz işleri:)

DeryaW Allah mesut etsin ömür boyu mutlu olun inşallah

excity aşkolsun ne haddime demişsin artık tanıyoruz birbirimizi ve hangi niyetle yazdığını bildiğim için hiç ne gocundum ne üzüldüm aksine iyiliğimi istediğinizi bildiğim için hoşuma gitti.

ama yok canım ya nette okudum inan sigaranın verdiği zararı vermesi için 40 kilo almam gerekirmiş düşün yani ne kadar zararlı alsam alsam en fazla 5 kilo deniliyor onuda almamak için meyve ve bitki çayı tüketmeye çalışıyorum şimdi rapor haftamız malum muhasebeciyim önümüzdeki haftadan itibaren elimden geldiğince akşamları spor yapacağım evde herkez uyuduktan sonra :)
çokk teşekkür ederimmm :KK16:

zamanla göreceğiz bakalımmmkuzum .

o hızlanmayı yaşamayıp şimdiden yavaş yavaş alayım diyorum ilerde hep başka şeylerde çıkar yani..

saol canım amin.çok zevkli şu çeyiz işi:)
illaki eksik bişey çıkıyor işte, o yüzden kendini paralamaya gerek yok burcum.. olduğu kadar olur, sonuçta düğünün ertesi günü çarşı pazarın kapısına kilit vurmuyorlar :KK1: lazım olunca gidip alıosun.. ben o kadar çok çeyiz aldım ki, ıvır zıvır, çok ince eledim sık dokudum... ama illa ki aa bunu almayı unutmuşum dedim zaman oluo:44:

maşallah diyorummm:nazar:

sen bu şekilde iyi kilo verirsinnnnn..nasılsın nasıl gidiyor ablacım

hadi ya ,işe dönüş zor olmuştur senin için:)
hahhaa bende başlıyorum canım ama kararsızlık öldürecek beni ya ,nasıl yetiştircem bilmiyorum:26:
teşekkürler iyiyim canım sağol böyle devam etsem veririm de bazı akşamlar sapıtıyorum çayın yanında petibör bisküvi yiyorum misafirlere eşlik ediyorum .

decembercım son anlattığın olaydan sonra bu adamın böyle demesi bana çok yapmacık geldi nedense..
içimde kalsın istemedim, bu adamla mutlu olacağını sanmıyorum..
çok safsın, karşındakini de kendin gibi iyi niyetli sanıyosun..
bu adam bana pek iyi niyetli gelmedi, patlattığı bombasından sonra.
hoşgeldin kübracığım bi görünüyorsun bi kayboluyorsun .özlüyoruz seni.sadeceyalan fatoş da yalan oldu yok sen bari buralardan ayrılma

teşekkürler iyiyim canım sağol böyle devam etsem veririm de bazı akşamlar sapıtıyorum çayın yanında petibör bisküvi yiyorum misafirlere eşlik ediyorum .

hoşgeldin kübracığım bi görünüyorsun bi kayboluyorsun .özlüyoruz seni.sadeceyalan fatoş da yalan oldu yok sen bari buralardan ayrılma

arada uğruyorum ama mesaj yazmak içimden gelmiyor bazen kardelencim..
soğudum bu topikten nedense.

zaten gülin de böyle dedi kaçtı...
siz böyle dedikçe biz de uzaklaşırız... :KK5:

zaten özellikle haftasonu çok ıssızlaştı.. ben de giriyorum arada yazıyorum..
kimse yok ben de bi daha yazmıcam diyorum ama yine sizi bırakamıyorum ...

excitycim sen benim yazımı görmedin :KK50:

esen hiç uğramıyor artık..

excitycim sen benim yazımı görmedin :KK50:

esen hiç uğramıyor artık..

şimdi gördüm tatlım... arada kaynıyordu:)

8 tane iyidir diye dünüyorum canım ben.

kızzzz hiçbişeyim yok deme ne güzel:)en öenmli şeylerin hazırmmış:KK1:

ben kırmızı sevmiyorum ya :)

bak göstereym kuzum

Eki Görüntüle 522352

canım ben renk açısından değil de seramik olması açısından göstermiştim. teflon yerine.)

bunlar da guzelmiş tatlım zarifmiş :)

evet benim çoğu şeyim hazır gibi ama aynı zamanda hiçbirşeyim yok gibi:)

normal yapımda kararsızlık var biraz canım onu diyorum:)

kaç tane nevresim almak lazım canım?? en mantıklısı ordan başlamak:KK6:

elektronik işi benim biraz karışık ben zaten aldım çoğunu ama çeyiz için değil kullanmak için... çamaşır mak ve buzdolabı bile aldım ama kullanıyorum 3-5 ay oldu alalı :)

Papilla L. Eco-safe 6 Parça Tencere Seti - Beyaz Eşya / Mutfak - Hepsiburada.com

canım tencerebu linkten baksana :) bence böyle bişey al:)

Kızlar Papilla'ya güvenmeyin kaliteli değil ürünleri.Alıcaksanız tava vs. alın ama her gün kullanıcağınız tencereleri almayın

8 tane iyidir diye dünüyorum canım ben.

kızzzz hiçbişeyim yok deme ne güzel:)en öenmli şeylerin hazırmmış:KK1:

ben kırmızı sevmiyorum ya :)

bak göstereym kuzum

Eki Görüntüle 522352

Kuzummm naptın sen 8 nevresimi yavv :KK53:

Ben şöyle düşünüyorum;

4 çift kişilik,2 tek kişilik nevresim(gelen misafir tek kişi olursa ya da çocuklu gelirse diye)

3 uyku seti

3 çift kişilik pike takımı,2 tek kişilik pike (tv karşısın da üstümüze örtmek için)

2 battaniye çift kişilik 2 tek kişilik battaniye

diye düşündüm nasıl sizce?

Neden soğudun gız annatta bilelim :KK53:

şimdi gördüm tatlım... arada kaynıyordu:)

canım ben renk açısından değil de seramik olması açısından göstermiştim. teflon yerine.)

bunlar da guzelmiş tatlım zarifmiş :)

evet benim çoğu şeyim hazır gibi ama aynı zamanda hiçbirşeyim yok gibi:)

hee pardon o zaman canım :)

ben direk rengi sevmediğimden öyle düşündüydüm:)

alışmışım direk teflon yazııyorum:)

seramik düşnüyorum korkmazın sitesine baksana çok güzel seramik tencereler var..

dimi bende çok beğendim en azından büyük değil ..ideal boyları tencerenin

kız o nasıl oluyor :)

Kızlar Papilla'ya güvenmeyin kaliteli değil ürünleri.Alıcaksanız tava vs. alın ama her gün kullanıcağınız tencereleri almayın

Kuzummm naptın sen 8 nevresimi yavv :KK53:

Ben şöyle düşünüyorum;

4 çift kişilik,2 tek kişilik nevresim(gelen misafir tek kişi olursa ya da çocuklu gelirse diye)

3 uyku seti

3 çift kişilik pike takımı,2 tek kişilik pike (tv karşısın da üstümüze örtmek için)

2 battaniye çift kişilik 2 tek kişilik battaniye

diye düşündüm nasıl sizce?

4 tanede bana az geldi kuzum ya..

uyku seti bana göre 2 tane olmalı kuzum..

kim gelir kız kalmaya..çöyle tek kişilik ile doldurma bence kuzum.

ayy kimse kalmaya gelmesin istemem ben,yemeğe ,çaya gelsinlerde kalmayaistemiyorum:KK1:

gülin naber şekerim???

İiyiyim şekerim sen nasılsın?

4 tanede bana az geldi kuzum ya..

uyku seti bana göre 2 tane olmalı kuzum..

kim gelir kız kalmaya..çöyle tek kişilik ile doldurma bence kuzum.

ayy kimse kalmaya gelmesin istemem ben,yemeğe ,çaya gelsinlerde kalmayaistemiyorum:KK1:

Kuzum yeğenlerimiz falan var onlar gelip kalabilirler ayrıca tek kişilik battaniye ve pikeyi kendimiz için istedim.Ben çok üşüyorum tv karşısında şuanki hava da bile hep üstümde battaniye oluyo.İkimiz de ayrı çekyatlar da uzanıp örtünerek film izliycek olsak çift kişilik kullanamayız ki

zaten gülin de böyle dedi kaçtı...
siz böyle dedikçe biz de uzaklaşırız... :KK5:

zaten özellikle haftasonu çok ıssızlaştı.. ben de giriyorum arada yazıyorum..
kimse yok ben de bi daha yazmıcam diyorum ama yine sizi bırakamıyorum ...

bende arada yazıyorum işte.

seninle aynı sebepten :KK53::KK53:

Bence de 4 tane cok az.. Benim simdi bile 4den fazla :)

Uyku seti almicam ben.babannem almis bana taaa milattan once :KK1: onun yerine de nevresim alirim artik:) yorgan kalabaligi olmasin evde:)

Tencere hangisi iyi hangisi kotu onu daha bilmiyorum. Almaya arastirmaya baslayinca anlarim:) ama seramik tercih ediyorum:)

Tek kisilik yerine cift kisilik almak daha mantikli bence sonucta tek misafir de gelse cift kisilik kullanilabilir. Yani tek kisilik nevresimler yerine de cift kisilik ekleyelim:) Benim misafirim de cok olur:) ohh bol bol alabilirim :) hemen baslasam mi ki almaya???

Kizlar nevresim nerden alayim?? Ve hangi markalar iyi?? Ben fisrt choice almistim ii cikmadi pek?

X