Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kızlar ne derseniz deyin, bana evlenmeden önce herşeyi doldurmak saçma geliyor.
Benim annem hevesliydi :)
O aldı birsürü şeyler koydu. Bana kalsa altın koysa kenara daha iyiydi :))
Bir sürü örtüler, tencereler duruyor dolapta...
Hala alıyorum birşeyler o ayrı :)

Yani alın da incik boncuk sonradan da alınabilecek şeyleri doldurmayın derim...
Ana olması gereken şeyler başka tabi. Ki onda da para biriktirsen son anda bile alıyosun :)

Son düzenleme:
bende hamam takımı almıştım :)

hemde nasıl ya ,kredi kartımı boşaltayım alacağım bende tencere setimi :)

aşkla ,sevgiyle alıyorsun kuzum:)

Benm de kredi kartım dolu o yüzden bu ay hiç bişey almadım ama kenara para koydum az da olsa.Şu kredi kartımın borcu bitsin ist.a kütahya porselenin mağazasına gidip yemek takımı bakıcaz sevdiceklen

Kizlar baslayim ben o zaman ceyize:KK66: madem o kadar zevkli olacak???

Eee berden basliyoruz?? İlk ne almam lazim.. Esencigimin dedigi gibi bende oyle evde kalabalik yapsin istemiyorum. Zaten dayanamam evlenince de alirim ben:)

Gulin kiz sen ceyiz topigi de mi actin??? :KK1: oraya da gelirim:KK66:

Kizlar baslayim ben o zaman ceyize:KK66: madem o kadar zevkli olacak???

Eee berden basliyoruz?? İlk ne almam lazim.. Esencigimin dedigi gibi bende oyle evde kalabalik yapsin istemiyorum. Zaten dayanamam evlenince de alirim ben:)

Gulin kiz sen ceyiz topigi de mi actin??? :KK1: oraya da gelirim:KK66:

Ohooo çok oldu kuzum ben açalıı ben eksik kalırmıyım hiç :KK9:

Ne istiosan onu al kuşum alıcak şey çok nasıl olsa.Nevresimle başlayabilirsin mesela

merhaba kızlar
ilk önce sevindim sonra üzüldüm. sevindim ,excitynin haberi sürpriz oldu ..üzüldüm decemberin verdiği haber.. çok kötü Allah sabır versin yakınlarına ..Zaten sevdiklerimiz bizim değil bize emanet ..Allah emanetini geri aldı ..
excity canım hadi bakalım inşallah hayırlısıyla tamamına ersin niyetiniz..aslında eniştenin bir de bizden istemesi gerekiyor

menüm
sabah
domates
kırmızıbiber
tam buğday küçük dilim
köy peyniri
şekersiz çay 2
ara
yoğurt
yeşilçay
öğle
2 tane küçük boy dolma
yoğurt
zeytinyağlı barbunya
ekmek yemedim sayılıır
ara
yoğurt küçük dilim ekmek çay yeşilçay
akşam ne yerim bilmiyorum belki evde pırasa yaprakları var domatesle sotelerim çayla yerim bilmiyorum
spor olarak
işe yürüyerek geliyorum 10 dak
öğleyin okula gidiyorum çocuğa 10 dak
arkadaş doğum yaptı hastaneye gittim dönüşte yürüdüm 20 dak
eve gidiş 10 dak
ev işleri.

sağolun kızlaarrrr

içim nasıl yanıyor, ablamla konuştuktğumzdan beri gözyaşlarımı tutamıyorum ya ,gözümün önünde çocuk :KK14::KK14::KK14:

Ben bu halde iken ,annesi iyileştiğinde kim bilir nasıl yıkılacak ,nasıl verecekler o haberi anneye:KK14::KK14::KK14:

sağolun kızlaarrrr

içim nasıl yanıyor, ablamla konuştuktğumzdan beri gözyaşlarımı tutamıyorum ya ,gözümün önünde çocuk :KK14::KK14::KK14:

Ben bu halde iken ,annesi iyileştiğinde kim bilir nasıl yıkılacak ,nasıl verecekler o haberi anneye:KK14::KK14::KK14:

canım yaa, çok zor bi durum gerçekten :KK14:

az önce ablamla konuştum arkadaşı dün trafik kazası geçirmiş oğlunu kaybetmiş kendisininde durumu ağırmış

daha 3 yaşındaydı ya inanamıyorm:KK14::KK14:

Canım sabah sabah mahvettin beni , gözlerim yaşardı birden :KK43:
Allah sabır versin. Başınız sağolsun...

Çok zooor !!
Bir anne için en kötü haber !

Canım sabah sabah mahvettin beni , gözlerim yaşardı birden :KK43:
Allah sabır versin. Başınız sağolsun...

Çok zooor !!
Bir anne için en kötü haber !

Amin esencim çok saol.

o kadar kötü bir durum ki dün hstaneye gittik ablama güçlü l kıızn yanında sakın ağlama dedim,ben kızı gördüm şok gördüm odadan çıktım gözyaşlarımı tutamadım hala ağlıyorum,cidden çok kötü bir durum.

annesi baya kötü sakinleştirici ile duruyor.o halde şken bile öyküyü sordu :KK14:

Günaydınn kızlar.

Burcucum çok zor bi durum yaa ne denir ki Rabbim sabır versin annesine.Hala bilmiyo mu çocuğunun durumunu

Günaydınn kızlar.

Burcucum çok zor bi durum yaa ne denir ki Rabbim sabır versin annesine.Hala bilmiyo mu çocuğunun durumunu

AMİN CANIM ,yok biliyormuş morgta çocuğunu görmüş.2 inci ameliyatı yapamıyor doktorlar.ameliyata girerken geri göndermişler cannım.

iyiki görmüş çocuğunu artık çocuğunu göremicek,eşi hiç hastaneye gelmemiş.

AMİN CANIM ,yok biliyormuş morgta çocuğunu görmüş.2 inci ameliyatı yapamıyor doktorlar.ameliyata girerken geri göndermişler cannım.

iyiki görmüş çocuğunu artık çocuğunu göremicek,eşi hiç hastaneye gelmemiş.

Off ne acı bi durum yaa.Eşi neden gelmiomuş ki kadıncık yanlız kalır ona destek olsun en azından

X