Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

AMİN CANIMMMMMMMMM:nazar::nazar::nazar:

Çok şükür çok iyi allahım bozmasın:nazar:

kız sırada sen varsın sen evlen sonra biz dünya evine gireceğiz aşkla:KK1::KK1:

yavrum sen daha iyileşemedin mi sinuzit demiştin en son başka bişey mi var anlamadım:26:

sağlık herşeyden önemli tatlımiyileşde başlarsın ..

bebeğim çok sağol.. alerjik sinüzit varmış.. ilaç tedavisinin yanında alerjeni ortadan kaldırmak lazım ama bilmiyorum ki ne???
bu biraz daha uzun sürüyormuş.(( aman kronikleşmesin de... koca yaz saçlarım ıslak yada nemli dolaştım.. o da etkilemiştir:KK43:( şimdi saçlarımı mı kestirsem diye düşünüyorum:111:

sen beni bekleme evde kalırsın dicektim ama ...

seneye agustos sonunda yakın bi arkadasımız evleniyor. sevgilim de dedi ki biz onlardan önce evlenelim düğünler çakışmasın:118:
:KK52::KK52::KK52:

Valla kuzucum ben de anlamadim??
Yakinda evleniyorum haberlerimi alabilirsiniz.. Evlenmiyorum haberlerimi de.. Sevdicegim bayramda istemeye gelcez seni falan demelere basladi! Seneye yaza evleniriz demeye basladi???

vaaaay:KK70:
hayırlısı olsun canım :KK70:

Heyyyy noluyo burdaaa bi hareketlilik sezdim :KK53:

ölü topik canlandı :KK36:

bebeğim çok sağol.. alerjik sinüzit varmış.. ilaç tedavisinin yanında alerjeni ortadan kaldırmak lazım ama bilmiyorum ki ne???
bu biraz daha uzun sürüyormuş.(( aman kronikleşmesin de... koca yaz saçlarım ıslak yada nemli dolaştım.. o da etkilemiştir:KK43:( şimdi saçlarımı mı kestirsem diye düşünüyorum:111:

sen beni bekleme evde kalırsın dicektim ama ...

seneye agustos sonunda yakın bi arkadasımız evleniyor. sevgilim de dedi ki biz onlardan önce evlenelim düğünler çakışmasın:118:
:KK52::KK52::KK52:

ahh yavrum en büyük etken nemli saçlarla çıkman olmuş .

anammmmmmmmmmmm inanamıyorum süper bir haberrrrrrrrrr bu !!!!!!!!!!!!!!!

ay çok sevindirik oldummm kuzummmmm:KK64:

eee hadi başla o zaman çeyiz işine sendeeee:KK9:

hayırlıısı olsun kuuzummmmmmmmmmm

1 sene konuşup anca öyle düşünüyorum ben kuzum o işlere girişmeyi bakalım benimki hızlı davranmazsa

Ooo kızlar yine doluşmuşuz buraya...
Excity noluyor ?
Evleniyor musun ? :)
Hadi hayırlısı inşallah..

Decembercım senin durumlar ne alemde ?

Herkes nasıl kızlar ?
Ben de bir bakayım dedim herkesler burdaymış

ahh yavrum en büyük etken nemli saçlarla çıkman olmuş .

anammmmmmmmmmmm inanamıyorum süper bir haberrrrrrrrrr bu !!!!!!!!!!!!!!!

ay çok sevindirik oldummm kuzummmmm:KK64:

eee hadi başla o zaman çeyiz işine sendeeee:KK9:

hayırlıısı olsun kuuzummmmmmmmmmm

1 sene konuşup anca öyle düşünüyorum ben kuzum o işlere girişmeyi bakalım benimki hızlı davranmazsa

kızlar ya daha durun öyle aceleye gerek yok:KK4: ben bi yaz daha geçse iyi olur diye düşünüyorum... yoksa iki ayağımız bi pabuca girer.. hem ortada daha ciddi bişey yok.. çeyiz meyiz iyice korktum şimdi.. yine de sevgilimin öyle demesi hoşuma gitti:)))

kızlar ya daha durun öyle aceleye gerek yok:KK4: ben bi yaz daha geçse iyi olur diye düşünüyorum... yoksa iki ayağımız bi pabuca girer.. hem ortada daha ciddi bişey yok.. çeyiz meyiz iyice korktum şimdi.. yine de sevgilimin öyle demesi hoşuma gitti:)))

kısmet:KK76::KK76::KK76:

Ooo kızlar yine doluşmuşuz buraya...
Excity noluyor ?
Evleniyor musun ? :)
Hadi hayırlısı inşallah..

Decembercım senin durumlar ne alemde ?

Herkes nasıl kızlar ?
Ben de bir bakayım dedim herkesler burdaymış

hoşgeldin canım bende durumlar çok iyi
sen nslsın?

kız ne diye uatıyorsun yahu olur herşey merak etme rabbim ev kurana yardım ediyorrr
bence erteleme tatlım ,yinde sen bilirsin..
etmez mi insanın hemd eçok hoşuna gidiyor valla:)

kız ne diye uatıyorsun yahu olur herşey merak etme rabbim ev kurana yardım ediyorrr
bence erteleme tatlım ,yinde sen bilirsin..
etmez mi insanın hemd eçok hoşuna gidiyor valla:)

Bilmiyorum ki tatlim bakcaz gorcez:)

Artik siz de yardim edersiniz?? Ben hoc anlamiyorum ceyiz islerinden:KK43:(

Kız ne acelesi ? Ne pabucu :p
Bak gelcem yanına :)
Senelerdir sevgilisiniz , birbirinizi de tanıyorsunuz, daha ne olsun.
Evlenene Allah yardım edermiş. Gerisini düşünme. Bak sevgilin de yanaşmışken , evlilik lafları ederken bulandırma çocuuuun kafasını ha erken mi daha diye :KK20:
Hoşuna gider tabi, evlilik doğru insan olduktan sonra güzel bir şey.

yoksa geleceğin yoktu de mi kız:KK9::KK9::KK9:

nerdesin kuzum sen??

özlettin kendini:KK14:

Orda,burda,şurdayım :KK9:

Ben de sizleri özledimmm :KK16:

Evleniomusunnn kızz hadi çeyize başla artıkk sana da alalım çeyizcikler :KK12:

Canlansın artıkk aaa bu ne buhran gülüp eğlenelim artık şu topikte :KK76:

Bilmiyorum ki tatlim bakcaz gorcez:)

Artik siz de yardim edersiniz?? Ben hoc anlamiyorum ceyiz islerinden:KK43:(

tabiki tatlım yararlı linkleri paylaşır ,yardım ederiz tab ayıpsın yani canım

sen şu işi bence erteleme derime esenin dediklerine %100 katılıyorum canım

[ı]1 kaç parça bişey alsa kendini tutamayıp devamını getiricek aslında dimi gülinimm hahaha :) durdramayız bz bu kızı o zaman:KK52:

çeyiz almak kadar zevkli bişey var mı:KK69:
[/ı]

[ı]1 kaç parça bişey alsa kendini tutamayıp devamını getiricek aslında dimi gülinimm hahaha :) durdramayız bz bu kızı o zaman:KK52:

çeyiz almak kadar zevkli bişey var mı:KK69:
[/ı]

Hakkaten yaa ben bi çerezlikle başlamıştım sonra durduramadım kendimi :KK52:

excity kuzum benim çeyiz topiğime de bakabilirsin ve diğer kızların da incelersin çeyizlerini.Yavaş yavaş fikir oluşur kafanda ayy çok zevkli oluyo gerçekten :21:

Hakkaten yaa ben bi çerezlikle başlamıştım sonra durduramadım kendimi :KK52:

excity kuzum benim çeyiz topiğime de bakabilirsin ve diğer kızların da incelersin çeyizlerini.Yavaş yavaş fikir oluşur kafanda ayy çok zevkli oluyo gerçekten :21:

bende hamam takımı almıştım :)

hemde nasıl ya ,kredi kartımı boşaltayım alacağım bende tencere setimi :)

aşkla ,sevgiyle alıyorsun kuzum:)

X