Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Selam güzeller:)
Nihayet hayata dönmüş başlık:)
Haftanız güzel geçer inşallah.
Kiz sende geliyon bi selam verip kaciyon.. İki lafin belini kiramiyoruz senle:KK43:

Guzel dileklerin icin tesekkurler canım:)

Sen neler yaptin bakalim???

Psikolojik sanırım sabah bir tost yediğim halde şu anda açlıktan ölmek üzereyim İnşallah sigarayı bırakayım derken verdiğim kiloları geri almam

Almazsin tatlim merak etme ilk gunler azcik yemege saldirirsin! Sonra normale doner:) benim sigarayi birakip da kilo almayan bi suru tanidigim kisi var! Hani bazi kadinlar ne olsa hamileyim diye suursuzca yemek yiyorlar ya! Bi hamilelikte 30 kilo aliyorlar ya! Senin durum da buna benzer. sen de sigarayi bahane edip deli gibi yemezsen hicbir sorun olmaz:)

Kızlaar kesinlikle zayıflamayı düşünmeyin bence kilonuzu sevinn yaaa ben 165 boyundayım 43 kiloyum yüreyen iskelet gibiyim artık sokakta yürümeye utanıyorum insanlar garip garip bakıyor çok açıksam bile canım yemek yemek istemiyor ekmek ağzıma bile vurmuyorum kahvaltıyı bile ekmeksiz yapıyorum giydiğim hiçbir kıyafet üzerimde güzel durmuyor zayıflamak kadar kilo almakda çok zor

Kızlaar kesinlikle zayıflamayı düşünmeyin bence kilonuzu sevinn yaaa ben 165 boyundayım 43 kiloyum yüreyen iskelet gibiyim artık sokakta yürümeye utanıyorum insanlar garip garip bakıyor çok açıksam bile canım yemek yemek istemiyor ekmek ağzıma bile vurmuyorum kahvaltıyı bile ekmeksiz yapıyorum giydiğim hiçbir kıyafet üzerimde güzel durmuyor zayıflamak kadar kilo almakda çok zor

Bi diyetisyene gitsene canim belki o sana yardimci olur.. Haklisin kilo almak da cok zor! Benim kardesim de iskeletor gibiydi lisede falanken! Sonra universiteyi kazandi kendi basina yasamaya basladi baya kilo aldi:)

Yasin kac canim?? Kilolu olmak da kotu bisey ama aklinda bulunsun! Saglik sorunlarin yoksa cok da onemli degil zayif yada sisman olmak.. Askinda aksamlari cipse dadansan hemen kilo alirsin ama o da cok sagliksiz olur:KK43: dedigim gibi bence sen bi diyetisyene danis canim:) Allah senin de yardimcin olsun..

Kiz sende geliyon bi selam verip kaciyon.. İki lafin belini kiramiyoruz senle:KK43:

Guzel dileklerin icin tesekkurler canım:)

Sen neler yaptin bakalim???

Güzelim ses veriyoruz sesimizi duyan yok.
Bekle bekle ne gelen var ne giden:KK43:
Pek bir şey yaptığım yok hala diyet havasına da giremedim.
Kış gelse düzene girse diyorum şu yeme alışkanlığı

Şekerim ben de hatırlıyorum 45 kiloluk iskelet hallerimi.
Ama sonradan alınıyor merak etme özellikle excitynin dediği gibi okul yıllarında.
Bugünlerinin sen kıymetini bil ve canının istediğini ye.
Düzene oturttur yemek saatlarini normal kilonda olursun

Güzelim ses veriyoruz sesimizi duyan yok.
Bekle bekle ne gelen var ne giden:KK43:
Pek bir şey yaptığım yok hala diyet havasına da giremedim.
Kış gelse düzene girse diyorum şu yeme alışkanlığı

Ay aynen canim bende giremedim henuz diyet moduna:KK43:( millet kilo almissin demeye bile baslasi! Ama ben hap iciyorum diye tok karnina olsun diye homini girtlak yedim ondan oldu
Bide ofis arkadasim hamile habire biseyler yiyiyor. O da accik etkilemis olabilir:KK43:
Aman kuzum hepsi bahane!!
Artik baslamamiz lazim!!!

Sen kilo aldin mi tatlim??
Bak benim cizelge 57 ama ben 59um:KK43:(

kızlar nasılsınız?eskilerdende varmış
ben burayı bilmiyordum tesadüfi gördüm.katılabilirmiyim aranıza.
:KK16:

Kubracim nerelerdesin kuzum sen???
Nasilsin???

işlerim vardı canım uğrayamadım, istanbula gitmem gerekti acilen..
ara ara baktım ama yazmadım..

iyiyim sen nasılsın?

:KK16:

hoşgeldn merguanacım

Iyiyiz tatlim sen nasilsin??
Seni sormali esas?? Cok ozlettin kendini:) ayip ettin ne demek:))) benim de dun aksam aklima sen gelmistin! Ne yapti acaba bizim kiz demistim??
Bugun de sen ciktin geldin? Ne Guzel tesaduf:KK66:)

hoşgeldn merguanacım

hoşbulduk canım:KK16:

Iyiyiz tatlim sen nasilsin??
Seni sormali esas?? Cok ozlettin kendini:) ayip ettin ne demek:))) benim de dun aksam aklima sen gelmistin! Ne yapti acaba bizim kiz demistim??
Bugun de sen ciktin geldin? Ne Guzel tesaduf:KK66:)

iyiyim canım bende.aaa ne tesadüfmüş gerçekten.sen neler yapıyorsun kilo durumları nasıl=):KK16:

Son düzenleme:
günaydın
nasılsınız akşam çok giremedim bizim kota dolmak üzereydi ayın 27 sinden sonra rahat olcam
kübracığım mergunacığım hoş geldiniz
dün akşam kaçamak yapmadım iyi hissediyorum
excitycim evvelsi gün gece bilgisayarda kayıtlı vahşi ırk diye bir film izledim türünün klasik örneği idi diğerlerinden tek farkı tam kurtulduklarını sandıkları anda aslında kurtulmuyorlar
görüşmek üzere kızlar

günaydın
nasılsınız akşam çok giremedim bizim kota dolmak üzereydi ayın 27 sinden sonra rahat olcam
kübracığım mergunacığım hoş geldiniz
dün akşam kaçamak yapmadım iyi hissediyorum
excitycim evvelsi gün gece bilgisayarda kayıtlı vahşi ırk diye bir film izledim türünün klasik örneği idi diğerlerinden tek farkı tam kurtulduklarını sandıkları anda aslında kurtulmuyorlar
görüşmek üzere kızlar

Kiz oyle filmin sonu soylenir mi hic :KK20:
Bak seyredecektim ki vazgectim:KK66:
Saka saka canım seyrettim zaten ben o filmi. Ama baya oluyor seyredeli:)

Bende aksam yapmadim kacamak. Yani yaptim da cok accik:) sabah tartida 57.8 geldim:) ama kiyafetsiz :)

Tatlim beni bu antibiyotikler batirdi! Bugun yine yazdi doktor:KK43: sabah aksam tok karnina diyor:KK43: midem hassas zaten bende mecbur biseyler yiyiyorum:KK43: ondan oldu hep :KK43:(

Yani dusun sabah aksam 11 de iciyorum hapi o saatte karnim tok olmak zorunda:KK43:(( bari kalorili seylerden uzak durayim:)

Kiz oyle filmin sonu soylenir mi hic :KK20:
Bak seyredecektim ki vazgectim:KK66:
Saka saka canım seyrettim zaten ben o filmi. Ama baya oluyor seyredeli:)

Bende aksam yapmadim kacamak. Yani yaptim da cok accik:) sabah tartida 57.8 geldim:) ama kiyafetsiz :)

Tatlim beni bu antibiyotikler batirdi! Bugun yine yazdi doktor:KK43: sabah aksam tok karnina diyor:KK43: midem hassas zaten bende mecbur biseyler yiyiyorum:KK43: ondan oldu hep :KK43:(

Yani dusun sabah aksam 11 de iciyorum hapi o saatte karnim tok olmak zorunda:KK43:(( bari kalorili seylerden uzak durayim:)

geçmiş olsun ben seni iyileştin sanıyordum antibiyotikleri bol suyla iç faydası olur miden için..film konusunda da acemiliğim ortaya çıktı.benim dikkatimi çekti böyle filmlerde hep kurtulurlar hatta 6 ay sonra mutlu yaşarken gösterirler ya öyle bişey bekliyordum olmayınca şaşırdım ezber bozdu

Selam kızlar bugün sabah annemi hacca yolcu ettik çok heyecanlıydı bakalım uzun süre onsuz nasıl geçecek günler onun adına sevinirken kendi adıma böyle bir burukluk oldu hayırlısı

geçmiş olsun ben seni iyileştin sanıyordum antibiyotikleri bol suyla iç faydası olur miden için..film konusunda da acemiliğim ortaya çıktı.benim dikkatimi çekti böyle filmlerde hep kurtulurlar hatta 6 ay sonra mutlu yaşarken gösterirler ya öyle bişey bekliyordum olmayınca şaşırdım ezber bozdu
Ay tatlim iyilesemedim gitti ya sorma:KK43:(
Tavsiylerin icin cok saol canim dikkat edeyim bundan sonra bol suyla iceyim:)
Aynen dedigin gibi oluyor genelde filmlerde:) farkli bisey gorunce de insan sasiriyor:)

X