Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Günaydınnnnnnnnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrr:KK52::KK51:

Excitycimm ne oldu kız anlat bakem zaman felan bekleme:))))

canım kesinleşmediği için söylemek istemiyorum.. yoksa söylerim tabisi.. şimdi olmazsa falan hadi sevindik şimdi de üzülelim olmasın:KK43:((

Ablacım eşin dışında bildiğimiz hiç bişey yok ki sır gibisin,aylardır konuşuoruz iç içeyiz artık birbirimize samimi olduk herşeyimizi anlatıoruz sen de tabi ki kendini açığa çıkarmak zorunda değilsin ama bu kadar derdini paylaşırken,içini dökerken bi gerçek adını bile saklaman,1 kerecik bile fotonu göstermemen tuhaf geliyo bana.Sonuçta en azından adını söyliycek kadar samimizi olduğumuzu düşünüorum ben 7-8 aydır nerdeyse her gün konuşuoruz..

Benim aklıma bişey geldi ama umarım düşündüğüm şeydir :KK9:

Günaydınnn :KK16:

düşündüğün şey de dahil:KK17:

canım kesinleşmediği için söylemek istemiyorum.. yoksa söylerim tabisi.. şimdi olmazsa falan hadi sevindik şimdi de üzülelim olmasın:KK43:((

düşündüğün şey de dahil:KK17:

İnşallah kesinleşir canımmm :KK16:

Eeee kızlarr kahvaltı da neler yedik yazmıomuyuz?

Sabah;

1 adet zeytin
küçük dikdörtgen şeklinde beyaz peynir
1 dilim tam tahıllı ekmek

1 adet şekersiz çay :21:

günaydın
nasılsınız ben 50-59 ada takılıyorum oradan da diyet yönümü tamamlıyorum
dün akşam giremedim işlerim vardı
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz
decemberim nasılsın
esenciğim neler yaptın nasılsı
excity geçmiş olsun
bizim kaçaklar kübra ile fatoş artık hiç uğramıyor
gülin aldın mı bornozları sahi sen denizliden baksana bornoz daha çok çeşit bulursun Denizli sana uzak gelmezse nerde olduğunu unuttum da Babadağlılar işhanı var oradan bu tür şayler alabilirsin

İnşallah kesinleşir canımmm :KK16:

Eeee kızlarr kahvaltı da neler yedik yazmıomuyuz?

Sabah;

1 adet zeytin
küçük dikdörtgen şeklinde beyaz peynir
1 dilim tam tahıllı ekmek

1 adet şekersiz çay :21:

1 adet sekersiz nescafe
2 küçük parça peynirli börek:KK43:
kayıtlar var!! bu kadarını yediğime sükür:)

günaydın nasılsınız
kahvaltım
dom.salat.kırmızı biber,peynir şekersiz çay 1 dilişmtam buğday ekmeği yedim şimdi de yeşilçay içtim 3 bardak su içtim

şimdide pul biberli yoğurt yemeye gidiyorum

günaydın
decemberim nasılsın
excity geçmiş olsun
gülin aldın mı bornozları sahi sen denizliden baksana bornoz daha çok çeşit bulursun Denizli sana uzak gelmezse nerde olduğunu unuttum da Babadağlılar işhanı var oradan bu tür şayler alabilirsin

Yok almadım daha canım ben Çorlu'da oturuorum Babadağlılar işhanı nerde ki :KK50:

1 adet sekersiz nescafe
2 küçük parça peynirli börek:KK43:
kayıtlar var!! bu kadarını yediğime sükür:)

Börek olmamışşş hiçç :KK20:

günaydın
decemberim nasılsın
excity geçmiş olsun

demek ondan yoksun:KK20::KK20::KK20:

sağol tatlım:)))

günaydın nasılsınız
kahvaltım
dom.salat.kırmızı biber,peynir şekersiz çay 1 dilişmtam buğday ekmeği yedim şimdi de yeşilçay içtim 3 bardak su içtim

şimdide pul biberli yoğurt yemeye gidiyorum

öğle yemeği:
2 köfte büyüklüğünde haşlanmıs et
bir tabak ıspanak yemeği
tulumba tatlısı vardı onu yemedim:)))

şimdi bi kahve içebilirim değil mi.)

canım sen bu çocuğu affetceksin gibi geliyor bana ama yapma sakın böyle bişey:KK20: şimdi yapan sonra da yapar:KK43: sonra çok üzülürsün:KK14:

evet ama içimden bir anım yapma diyor bir yanım affet bak gör diyor,ani een azından denedim aşnsı verdim ama olmadı dye canım ..öbür türlü keşke verseydim demiyeytim diyorum..

Hani sevmese bu kadar aramaz,sormaz diyorum.
Tokatı atmama rağmen deli gibi arayıp sormaz.

Her dakika ya mesaj atıyor gece 4 de kadar sonrada sabah 7 de başlıyor aramaya mesaj atmaya.

Hani böyle iken durum en azından bir şansı vereyim hani eğerki yine yaparsa bu sefer tamamen koparırım bağımı onunla diyorum.

evet ama içimden bir anım yapma diyor bir yanım affet bak gör diyor,ani een azından denedim aşnsı verdim ama olmadı dye canım ..öbür türlü keşke verseydim demiyeytim diyorum..

excity e katılıyorum sen bu çocuğu affediceksin malesef ve bu kez öyle çok kırıp üzücek ki seni toparlanman çok zor olucak.

Benim fikrim 1 kere yapan tekrar yapar burası bi kesin hadi diyelim ki biz yanılıoruz bidaha asla yapmıcak bu çocuk asla aldatmıcak ama sen nasıl güveniceksin peki?Hep kuşkun olucak hep ama.Acaba nerde napıyo diye.Güvendiğin de erkek arkadaşın seni 3-4 saat aramasın işi vardır dersim mesela kafana takmazsın ama sen barıştığın da 1 saat bile aramasa aklında hep şuan bi kızla mı acaba diye düşünüp durucaksın.Üstelik şuan senin tek bildiğin o kızlarla konuştuğu sadece peki ya buluştuysa???Bilemiorumm bu şekilde ikilemde kalman bile tuhaf.Yıllardır sevgilin olsa ona emek versen kör kütük aşık falan olsan ve o zaman 2.şans versem mi desen anlarım seni (ha o zaman da affı olmaz o ayrı ama seni anlamak için örnek veriyorum) ama senin ki daha 2 haftalık sevgilin aşık değilsin bağlı değilsin tanımıosun bile daha,sadece 2 haftadır tanıdığın biri ve sen bile bile ateşe atıosun kendini daha bağlanmadan gerçek yüzünü gördüğün halde!!!

Lütfen aklını başına topla canım bak çok kırılıcaksın inan başkası olsa uğraşmam ve hayatına da karışmam ama sen ufacık kırgınlıkta ağır duygular yaşayan birisin bu çocuğu affettiğin an şuankindne çok daha mutsuz olucaksın bu yüzden anlamanı istiorum...

İyice düşün şuan aşk sandığın şey boşluktan kaynaklı ve yerini çok rahat başkası doldurabilir ama aylar yıllar sonra tekrar bunu yaptığında yıkılırsın işte o zaman...

Son düzenleme:
benim güvenim kazanmak için herşeyi yapacağını sölüyor.,

haklısın sadece 3 haftalık tanıdığım biri,sizde burda gördünüz senle o kadar mesajlaşıyordum yanında o kadar mutlu ve huzurluydumki ..

bilmiyorum gerçkten.yapmıcağına yeminler ediyor ,söz veriyor hani eğerki böyle bişeyi tekrar ederse affetmiceğimide biliyor çok pişmanım diyor.

hani eğerki şu an ki durum da güvenimi kazanamazsa konuşmam ,olmuyor der siler atarım ..

ama bu kadar yalvarışına bir şans vereyim diyorum ,şu an bu şekşlde konuşarak hata da yapıyor olabilirm ama en azından şans verdim ama sen kullanmadın der ,ben rahat olurum .

öbür türlü verseydim acaba ne olurdu soru işareti olsun istemiyorum kafamda..

ben şu anda bierse biter diyerek ,yaparsada yapar diyerek bunları göze alarak ,oba göre davranarak devam edeceğim canım..

biliyorum benim üzülmemem için yapıyorsunuz bunu allah razı olsun ama işte bn bu şekilde de yapmazsam acaba verseydim ne olurdu diye kendi kendime sorular sormak zorunda kalmam.

hani denedim ama olmadı .derim.. anlatabildin mi canım

ben hiç bu kadar mutlu ve huzurlu olmamıştım canım..

Son düzenleme:
X