Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

esencim senin hala içinde söyleyemediklerin anlatamadıkların yüzlerine çarpamadığın sözlerin,cümlelerin var.Bunlar da çok yoruyo seni durmadan içinde kavga ediosun onlarla.Bence en güzeli ne biliomusun akşama evde otur eski kocana hiaben bi mektup yaz ama içinde ne var ne yoksa herşeyi yaz sonra da yırt at mektubu.İnan bana hafifliceksin söylemek istediklerinin ağırlığı kalkıcak üstünden

Onu yapacam. Hatta yırtıp atmayacam. İlerki yıllara kalsın... LAzım olur birgün...

yüzlerine konuşsaydın belkide bu kadar sinirlenmezdin ,içi içini yiyorsun böyle konuşmadığın için canım.

haykıramadığın için..

bu erkeklerin doğasında var suçlarını kabul etmemek ,pişkin davranmak canım..

Evet sinirlenmezdim, çünkü onlar benim sabrımı haketmiyorlar. Yeni tanıştığım insanlar siz çok farklısınız ya kültür olarak bile çok aşağıda sizden bunlar diyen oluyor. Neyse kötülemiycem dedim ya belki ondan bu sinirim...
Çocuğum olmasa ohooooooo, türkiyeyi yakarım yıkarım... Rezil ederim onları... Sonuçta yetkisiz, etkisiz, öyle ezik bir insan da değilim Allah'ıma şükürler olsun. Beni ezeceklerini sandılar, yumuşaklığımı, asilliğimi onlara cevap veremediğimden felan sandılar !!!
Çocuğum elim kolumu bağlayan ama ona zarar gelmeyecek şekilde elimden gelen ne varsa ardıma koymayacam !

Yüzlerine konuşma zaten bu saatten sonra bir yerleri kalkmasın.
Karşındakini delirtmek istiyorsan yok sayacaksın.
Ama söylemek istediklerini içinde tutma.
Bağır, çağır, yaz ve hatta ağla ama susma.

Asla konuşmam canım !
Yok canım onlarla yüksek düzey konuşuyorum merak etme...
Ama yine dediğim gibi büyüklüğü yapan ben olurum büyük ihtimal.
Hatta bu kızgınlığım bile yoktu ama bugün özel bir durum olduğu için biraz gerginim...
Dualarınızı bekliyorum..

Onu yapacam. Hatta yırtıp atmayacam. İlerki yıllara kalsın... LAzım olur birgün...

Evet sinirlenmezdim, çünkü onlar benim sabrımı haketmiyorlar. Yeni tanıştığım insanlar siz çok farklısınız ya kültür olarak bile çok aşağıda sizden bunlar diyen oluyor. Neyse kötülemiycem dedim ya belki ondan bu sinirim...
Çocuğum olmasa ohooooooo, türkiyeyi yakarım yıkarım... Rezil ederim onları... Sonuçta yetkisiz, etkisiz, öyle ezik bir insan da değilim Allah'ıma şükürler olsun. Beni ezeceklerini sandılar, yumuşaklığımı, asilliğimi onlara cevap veremediğimden felan sandılar !!!
Çocuğum elim kolumu bağlayan ama ona zarar gelmeyecek şekilde elimden gelen ne varsa ardıma koymayacam !

Asla konuşmam canım !
Yok canım onlarla yüksek düzey konuşuyorum merak etme...
Ama yine dediğim gibi büyüklüğü yapan ben olurum büyük ihtimal.
Hatta bu kızgınlığım bile yoktu ama bugün özel bir durum olduğu için biraz gerginim...
Dualarınızı bekliyorum..

senin bu cesaretine hayranım !!!

bu neden kaynaklanıyor bilyor muusun kendine olan güvenin sonsuz o yüzden bu kadar güçlüsün eşinde kendine güveni yok.herşeyi yap canım ki içinde kalmasın..

hoşbuldum :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

yaaaaa... :KK34::KK34::KK34::KK34:
benimde vermem gereken 2*3 kilom var zaten dert dinleyerek veririm olmadı :KK14:

bende dertli yok ,kızlar bıktı artık benim derdimden ..

Leylam benim:) Aşıksın diyeceğim ama aşk bu kadar kolay değil.
Aşık ol ama aşkının kıymetini bilene:)

hiçbir şey kolay değil ki canım hereyin zorluğu var

ama en çok kolay olan ne aldatmak :KK14:

hiçbir şey düşünmek istemiyorum artık..

kalbimi,beynimi sıfırlamak istiyorum:44:

derdim var dedikçe dert babası oluyorsun 1+1 daha 2
hayata pozitif olumlu bakacaksın eminim derdin dert bile değildir :KK34::KK34::KK34:

düşün anneler evlatlarını kaybediyor , kimisi yıllarca bebek sahibi olmak için uğraşıyor ,
hergün bi yerlerde birileri en sevdiklerini kaybediyor , kimi iş bulamıyor , bunların yanında çok şükür demek lazım. :KK34:

bu neden kaynaklanıyor bilyor muusun kendine olan güvenin sonsuz o yüzden bu kadar güçlüsün eşinde kendine güveni yok.herşeyi yap canım ki içinde kalmasın..

Sağol canım benim...
Allah'a inancım engelliyor birçok şeyi. Yoksaaaa ohoooo kötülük yapmak o kadar kolay ki !
Bu dünyalık düşünsem diğer dünyaya bırakmam bütün hıncımı öcümü burda alırım biter gider...
Hem kendine güveni yok, hem de ailem ailem dediği insanlar ona zarar vermekten başka birşey yaptığı yok !! Ve de arkasında bile değiller !!
Onu deli eden de benim ailemin benim arkamda olması ! İnşallah gücümü kaybetmeden yola devam ederim..
Dualarınıza ihtiyacım var !

Canım bıkarmıyız hiç. Bak ben de içimi döküyorum, anlatmayayım diyorum bakıyorum klavyede ellerim gidiyor yazıyorum..
Birbirimizi samimi görmesek yazar mıyız, paylaşır mıyız hiç..

Bir de kendi üzerine hiç alınma sana yapılannları,,, hayat bir imtihan değil mi zaten ?
O adam kişiliği oysa herkese yapacaktır, sadece Allah karşına çıkarmış ama bir kalemden sil at gitsin ya senden değerli mi ?
Kendini önemse, değer ver ki; bu kadar kendini yıpratmayasın, bunu da kimsenin yapmasına izin vermeyesin.

Dert biterse ömür biter.
Allah çözümsüz dert vermesin.Sağlıkla ilgili mesala.
Gerisine de gayret kuvvet versin olur gider:)

derdim var dedikçe dert babası oluyorsun 1+1 daha 2
hayata pozitif olumlu bakacaksın eminim derdin dert bile değildir :KK34::KK34::KK34:

düşün anneler evlatlarını kaybediyor , kimisi yıllarca bebek sahibi olmak için uğraşıyor ,
hergün bi yerlerde birileri en sevdiklerini kaybediyor , kimi iş bulamıyor , bunların yanında çok şükür demek lazım. :KK34:

çok şükür halimize yiyip içiyoruz herşeyi yapıyoruz.
tüm negatifler beni buluyor ,ne kadar olulu bakarsam bakayım bir yerde bir şey oluyor illaki.

haklıısn .

Sağol canım benim...
Allah'a inancım engelliyor birçok şeyi. Yoksaaaa ohoooo kötülük yapmak o kadar kolay ki !
Bu dünyalık düşünsem diğer dünyaya bırakmam bütün hıncımı öcümü burda alırım biter gider...
Hem kendine güveni yok, hem de ailem ailem dediği insanlar ona zarar vermekten başka birşey yaptığı yok !! Ve de arkasında bile değiller !!
Onu deli eden de benim ailemin benim arkamda olması ! İnşallah gücümü kaybetmeden yola devam ederim..
Dualarınıza ihtiyacım var !

Canım bıkarmıyız hiç. Bak ben de içimi döküyorum, anlatmayayım diyorum bakıyorum klavyede ellerim gidiyor yazıyorum..
Birbirimizi samimi görmesek yazar mıyız, paylaşır mıyız hiç..

Bir de kendi üzerine hiç alınma sana yapılannları,,, hayat bir imtihan değil mi zaten ?
O adam kişiliği oysa herkese yapacaktır, sadece Allah karşına çıkarmış ama bir kalemden sil at gitsin ya senden değerli mi ?
Kendini önemse, değer ver ki; bu kadar kendini yıpratmayasın, bunu da kimsenin yapmasına izin vermeyesin.

sen çok güçlüsün hep dedim diyorumda , gücünü kaybetmeyeceğine eminim ben ,bu zamana kadar çoktan kaybederdin,yılmadın , pes etmedin ,dimdik duruyorsun ,sanda bu yakışıyor zaten canım..

tek burası değil ,diğer tarafı da var boşver allaha havale et rabbim görüyor kimin ne iyilik yaptığını ,kötülük yaptığını.hep dualarım seninle canım..herşey çok güzel olacak .

pazar günü gerçekten dedim ki benim yüzüm hiç gülmücek .
rabbim gösterdi bana işte hep hayırsızsa bişey göster bitsin dediydim ne diye hala konuşuyorsun diye kendi kendimi yiyorum ben .

allahım bana bir yol göstersin artık ,söküp atsın artık .

mesaj atmasa hiç sorunum kalmıcak canım.dayanamıyorum mesajına .

çok şükür halimize yiyip içiyoruz herşeyi yapıyoruz.
tüm negatifler beni buluyor ,ne kadar olulu bakarsam bakayım bir yerde bir şey oluyor illaki.

haklıısn .

sen çok güçlüsün hep dedim diyorumda , gücünü kaybetmeyeceğine eminim ben ,bu zamana kadar çoktan kaybederdin,yılmadın , pes etmedin ,dimdik duruyorsun ,sanda bu yakışıyor zaten canım..

tek burası değil ,diğer tarafı da var boşver allaha havale et rabbim görüyor kimin ne iyilik yaptığını ,kötülük yaptığını.hep dualarım seninle canım..herşey çok güzel olacak .

pazar günü gerçekten dedim ki benim yüzüm hiç gülmücek .
rabbim gösterdi bana işte hep hayırsızsa bişey göster bitsin dediydim ne diye hala konuşuyorsun diye kendi kendimi yiyorum ben .

allahım bana bir yol göstersin artık ,söküp atsın artık .

mesaj atmasa hiç sorunum kalmıcak canım.dayanamıyorum mesajına .

Canım benim ya kıyamam sana, sen de güçlü ol. Bak sen de çalışıyorsun, kendi paranı kazanıyorsun. Bunlar önemli şeyler.
Sürekli mantığını devreye sokmaya çalış, duygularına yenik düşme. Bak ben de duygusal bir insanımdır ama mantığımla hareket etmeye çalışırım. Bu çok zor birşey duygusal bir insan için. Ama öğreniliyor !

Sen de Allah'a havale et. Telefonunu kapatsan nolur biraz ? O alçak da biliyor farkında senin duygusallığının,ondan açık kapı bulup yüz bulup atıyor mesajları... Sen bu insana bu saatten sonra nasıl güven ve saygı duyacaksın. İnsan sevdiği insanın, hele de erkeğin güçlü, sözüne güvenilen, toplumda saygınlığı olan biri olmasını istemez mi ? Bunları düşün. Bunları çok düşünürsen o mesajlar , mesaj kutunda duran çöp yığını olarak kalacaktır sadece...

hoşbuldum :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

yaaaaa... :KK34::KK34::KK34::KK34:
benimde vermem gereken 2*3 kilom var zaten dert dinleyerek veririm olmadı :KK14:

2*3 kilo nedir ki kuzum 7 den sonra yemeyerek bile verirsin sen onu ayol :KK9:

Ben seni biyerden tanıorum ama eski üye olduğundan mı acaba yeni evli olduğun çağrışımı var en çok kafamda

2*3 kilo nedir ki kuzum 7 den sonra yemeyerek bile verirsin sen onu ayol :KK9:

Ben seni biyerden tanıorum ama eski üye olduğundan mı acaba yeni evli olduğun çağrışımı var en çok kafamda

öyle bişeyler yapcaz artık dikkat edersem veririm sanırım 55 kiloyum işte 52 olsam yeter :KK34:

eski üyeyim 1 yıl önce evlendim çeyizde falan görmüş olabilirsin belki bir yerde sohbet etmiş falanda olabilir ben 2012 2013 gelinlerine falan da giriyordum arada nasılsınız diyerekten ?

Kizlar baya yazmissiniz okuyamadim ya... Masallah:nazar:
Esencim tam tahmin ettigim gibi sinuzitmis:KK43: ve de alerjiymis:KK43: neye olduysam artik?? Sesim ondan kisikmis:KK43: antibiyotik falan verdi:KK43:((( hic istemiyorum antibiyotik kullanmak!! Baska carem var mi onu da bilmiyorum:KK43:((
Ben zamaninda sinuzitten hastanede bile yatmistim:KK43: ama bu sene hic dikkat etmedim arada saclarim islak dolastim. Neyse bi daha dikkat edeyim!
Sagolun kizlar bu arada gecmis olsun dilekleriniz icin:) hepinizi seviyorum!!:KK16::KK16::KK16:

X