Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

December canım gunaydin!
Hayrola tatlim ? Haftasonu neden canin bisey istemedi hasta miydin yoksa? Yada canin mi sikkindi??

Bizde sana guzel bi hafta diliyoruz:)

december canım gunaydin!
Hayrola tatlim ? Haftasonu neden canin bisey istemedi hasta miydin yoksa? Yada canin mi sikkindi??

Bizde sana guzel bi hafta diliyoruz:)

canım sıkkındı canım ..hemde canım bişey istemedi.

2 günden beri baş ,mide ağrısı çekiyorum..

Mide ağrısını nasıl geçirebilirim bilgin var mı canım?

SAOL CANIM ne kadar kötü bir haftasonu geçirsemde inş.bu hafta günlerim güzel geçer.

Son düzenleme:
canım sıkkındı canım ..hemde canım bişey istemedi.

2 günden beri baş ,mide ağrısı çekiyorum..

Mide ağrısını nasıl geçirebilirim bilgin var mı canım?

SAOL CANIM ne kadar kötü bir haftasonu geçirsemde inş.bu hafta günlerim güzel geçer.

Senin niye canın sıkkın ?
ne güzel aşkın var, o keyiflendirmiyor mu ?
Haftasonu niye kötüydü ?

Mide için kekik iyi olur derler ama...

Nolsun ya idare ediyorum..
Haftasonu ev dışında kaldık.
Henüz beklemedeyim...
Karmaşık duygular içindeyim.
Biraz canım sıkkın..

Senin nasıldı haftasonu?

sıkma canını diyeceğim ama elinden başka bişey gelmiyor dimi,insanın sinirleri bozuluyor.

Senin niye canın sıkkın ?
ne güzel aşkın var, o keyiflendirmiyor mu ?
Haftasonu niye kötüydü ?

Mide için kekik iyi olur derler ama...

çok keyfliydim dün bluştuktan sonra ne mutluluk ne huzur ..

kekik yutulcak mı nasıl olacak canım?

sıkma canını diyeceğim ama elinden başka bişey gelmiyor dimi,insanın sinirleri bozuluyor.

Hem insanın sinirleri bozuluyor, hem de sabrım kalmadı...
Gerçi değişik rüyalar görüyorum, güzel rüyalar... içimi ferahlatan.. Demekki Rabbim rüyada huzur veriyor bana...

çok keyfliydim dün bluştuktan sonra ne mutluluk ne huzur ..
kekik yutulcak mı nasıl olacak canım?

Senin sıkıntın işyerinden mi canım ? Nedir huzursuzluğun kaynağı? Başka birşey mi var kafana taktığın ?

Yok canım , kekik suyu felan var ama bence en güzeli kekik çayı iç...
Suyun içine bir çk. kekik at , kaynayınca kapat altını iç...
Mideye iyi gelir kekik...
Dün de benim acayip midem bulanıyordu. Nane, limon içtim o da iyi geldi.

Decemeber canim butun haftasonunu cay ve suyla gecirdim diyorsun midenin agrimasi normal. Duzenli beslenmeye gec ve cay kahve gibi seylerden ve asitli seylerden uzak dur. Miden rahatlayacaktir. Nane limon yada kekik cayi da iyi gelir ama once duzenli beslenmeye gec!!!
Kiyamam sana! Niye canin sikkindi haftasonu? Bu arada stres sikinti da mide agrisi yapar? Kendini rahatlatmaya calis:)

Hem insanın sinirleri bozuluyor, hem de sabrım kalmadı...
Gerçi değişik rüyalar görüyorum, güzel rüyalar... içimi ferahlatan.. Demekki Rabbim rüyada huzur veriyor bana...

Senin sıkıntın işyerinden mi canım ? Nedir huzursuzluğun kaynağı? Başka birşey mi var kafana taktığın ?

Yok canım , kekik suyu felan var ama bence en güzeli kekik çayı iç...
Suyun içine bir çk. kekik at , kaynayınca kapat altını iç...
Mideye iyi gelir kekik...
Dün de benim acayip midem bulanıyordu. Nane, limon içtim o da iyi geldi.

İÇİNİ FERAH TUT CANIM .HERŞEY GÜZEL OLACAK.
İŞTE O KEKİĞİ BEN İÇEBİLİR MİYİM BİLMİYORUM..

Decemeber canim butun haftasonunu cay ve suyla gecirdim diyorsun midenin agrimasi normal. Duzenli beslenmeye gec ve cay kahve gibi seylerden ve asitli seylerden uzak dur. Miden rahatlayacaktir. Nane limon yada kekik cayi da iyi gelir ama once duzenli beslenmeye gec!!!
Kiyamam sana! Niye canin sikkindi haftasonu? Bu arada stres sikinti da mide agrisi yapar? Kendini rahatlatmaya calis:)

İnan canım hiç bir ey istemiyor,zorla yiyiyrum gitmiyor boğazımdan ,zorladıkça daha kötü oluyorum.
stres ve sinir en büyük başı bu durumun zaten canım.
dün çok ama çok sinirlendim ona.kalktım yanından yürüdüm.

işyerinde huzurum var ama şu sıralar pek sıkntıulıtyım bir türlü işime konsatre olamıyorum canım.

günaydın hafta sonu hiç girmedin seni ç.ok merak ettim mesaj kutunu temizlermisin cevap yazdım gönderemedim inşallah rüyaların hayıra çıkar nasıl geçyti haftasonun

Günaydın canım,
Haftasonu evde değildim o yüzden hiç giremedim nete...
Mesaj kutumu sildim yazabilirsin özel mesaj...
Haftasonu fena değildi ama canımı sıkan şeyler oluyor işte arada...
Beklemek de biraz canımı skıyor..

Sen nasılsın ? Haftasonu neler yaptın?

İÇİNİ FERAH TUT CANIM .HERŞEY GÜZEL OLACAK.
İŞTE O KEKİĞİ BEN İÇEBİLİR MİYİM BİLMİYORUM..

Canım akşam eve gidince 1 çk. kekik atsan bile suyun içine, çok kaynatmadan alıver ocağın üzerinden , biraz da bal koy iç...
İçersin bişey olmaz , tadı kötü değil.. Mideyi rahatlatıyor.

İnan canım hiç bir ey istemiyor,zorla yiyiyrum gitmiyor boğazımdan ,zorladıkça daha kötü oluyorum.
stres ve sinir en büyük başı bu durumun zaten canım.
dün çok ama çok sinirlendim ona.kalktım yanından yürüdüm.

Sen niye böyle stres yaptın ki canım?
Bilmedğimiz birşey mi var ?
İlişkinde mi var birşey ? Niye sinirlendin?

Hoşbuldukk kuzummm bornoz araştırmasındayım şimdi de :KK9:

Sen nasıl oldun?

heheh görüüyroum yazılarını ,bencede ellemeden alma böyle bir şeyi,bende nevresim takımını çok beğendiydim ama giid baktım hiç beğenmediydim..

çok sinirlerim bozuk canım.hala mide ağrısı sorunum var.
köpek gibi bin pişman nasıl yalvarıyor görmen lazım attığı her mesaj içimi daha da aacıtıyor.
valla yediremiyorum kendime.iyik atmışım o tokatı suratına ,en azından bu yüzden pişman değilim:)

Canım akşam eve gidince 1 çk. kekik atsan bile suyun içine, çok kaynatmadan alıver ocağın üzerinden , biraz da bal koy iç...
İçersin bişey olmaz , tadı kötü değil.. Mideyi rahatlatıyor.

Sen niye böyle stres yaptın ki canım?
Bilmedğimiz birşey mi var ?
İlişkinde mi var birşey ? Niye sinirlendin?

bir deniyim akşam ,daha kötü olmadan korkuyorum..

evet canım sorunlarım var..

Çeyizle bozdun kafayı kız iyice :KK1:

Hoşgeldin :KK66:

Ya ara vermiştim ne güzel benim sevgilik ben bişey almak istiorum herşeyi sen alıosun olmaz böyle dedi annesine sormuş o da bornoz takımı al o zaman kızın üstüne bırakma bütün yükü demiş.Dün gezdik 2 model arasında gidip geliorum üstelik 300 civarı kıyamadım o kadar para vermesine :KK5:

X