Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ya ara vermiştim ne güzel benim sevgilik ben bişey almak istiorum herşeyi sen alıosun olmaz böyle dedi annesine sormuş o da bornoz takımı al o zaman kızın üstüne bırakma bütün yükü demiş.Dün gezdik 2 model arasında gidip geliorum üstelik 300 civarı kıyamadım o kadar para vermesine :KK5:

canım kaliei bişey istiyorsan kıyacaksın paraya :)

Günaydın canım,
Haftasonu evde değildim o yüzden hiç giremedim nete...
Mesaj kutumu sildim yazabilirsin özel mesaj...
Haftasonu fena değildi ama canımı sıkan şeyler oluyor işte arada...
Beklemek de biraz canımı skıyor..

Sen nasılsın ? Haftasonu neler yaptın?

iyi olmana sevindim ben hafta sonu bildiğin gibi iş güç uğraştım yani her zamanki şeyler

heheh görüüyroum yazılarını ,bencede ellemeden alma böyle bir şeyi,bende nevresim takımını çok beğendiydim ama giid baktım hiç beğenmediydim..

çok sinirlerim bozuk canım.hala mide ağrısı sorunum var.
köpek gibi bin pişman nasıl yalvarıyor görmen lazım attığı her mesaj içimi daha da aacıtıyor.
valla yediremiyorum kendime.iyik atmışım o tokatı suratına ,en azından bu yüzden pişman değilim:)

bir deniyim akşam ,daha kötü olmadan korkuyorum..

evet canım sorunlarım var..

Hayırdır ya ne güzel gidiyordunuz ?

Ya ara vermiştim ne güzel benim sevgilik ben bişey almak istiorum herşeyi sen alıosun olmaz böyle dedi annesine sormuş o da bornoz takımı al o zaman kızın üstüne bırakma bütün yükü demiş.Dün gezdik 2 model arasında gidip geliorum üstelik 300 civarı kıyamadım o kadar para vermesine :KK5:

Ne güzel ya annesi de teşvik ediyor , beraberce alıyorsunuz. bizimkiler çeyiz kıza ait diye zaten hiç dokunmazlar o türlü şeylere. Halıları bile oda oda ayırmışlardı !!!!
Offf neyse....

Canım sana tavsiyem bornoz takımı şeklinde alma, içinde gereksiz bir sürü ıvır zıvır var... Yok terlikti bilmem minik havlular vs.
Ben de almıştım hem de özdileğin 300 küsüre 400'e yakınmıydı neydi... Geri verdim.
Onun yerine 2 tane bornoz al takım gibi birbirine uygun. Öylesi hem daha uygun olur hem de daha kullanışlı...
Öyle bir takım alacaksan al...

canım kaliei bişey istiyorsan kıyacaksın paraya :)

Ben alsam kıyarım kuzum da sevdicek alcak o yüzden onun parasına kıyamıorum ben :KK9:

Ne güzel ya annesi de teşvik ediyor , beraberce alıyorsunuz. bizimkiler çeyiz kıza ait diye zaten hiç dokunmazlar o türlü şeylere. Halıları bile oda oda ayırmışlardı !!!!
Offf neyse....

Canım sana tavsiyem bornoz takımı şeklinde alma, içinde gereksiz bir sürü ıvır zıvır var... Yok terlikti bilmem minik havlular vs.
Ben de almıştım hem de özdileğin 300 küsüre 400'e yakınmıydı neydi... Geri verdim.
Onun yerine 2 tane bornoz al takım gibi birbirine uygun. Öylesi hem daha uygun olur hem de daha kullanışlı...
Öyle bir takım alacaksan al...

Annesi çok teşvik ediyo sağolsun geçen 2 nevresim takımı almış.Sevdiceğe de söylüyo günlük kullanılıcak yemek takımlarından çatal kaşıklara kadar sen al herşey güline kalmasın diye söylüyo allah razı olsun kayınvalidem konusunda şanslıyım.

Canım benim ki takım alcak ben de bide tek kendime şöyle dantelli mini bi bornoz ayrıyetten alırım diye düşünüorum adamın karşısına her akşam kocaman uzun bornozla çıkmıyım :KK17:

evet harikaydı ama malesef hiçbi ilişki gibi benim ilşkimde harika değil ,beterin beteri yani..bitirdim canım dün ben..

Kuzum bitirmekle en en ama en doğrusunu yaptın.Senin bi gururun var sonuçta.Bu olan her ilişki de olan bişey değil,her ilişkiyi bitiricek düzeyde bi durum.Üzme kendini herkes yanılabilir sen de yanıldın en azından baştan görmüş oldun.Allaha şükret bunun için

Ben alsam kıyarım kuzum da sevdicek alcak o yüzden onun parasına kıyamıorum ben :KK9:

Annesi çok teşvik ediyo sağolsun geçen 2 nevresim takımı almış.Sevdiceğe de söylüyo günlük kullanılıcak yemek takımlarından çatal kaşıklara kadar sen al herşey güline kalmasın diye söylüyo allah razı olsun kayınvalidem konusunda şanslıyım.

Canım benim ki takım alcak ben de bide tek kendime şöyle dantelli mini bi bornoz ayrıyetten alırım diye düşünüorum adamın karşısına her akşam kocaman uzun bornozla çıkmıyım :KK17:

ileride senin paran benim param diye bişey olmucakki tatlım.

aldır gitsin hem ikiniz kullancksanız sonuçta:)

waaaooooooooowwwwwww diyorum:)

çok şanslısın canım kaınvalide sorunun yok ne güzel..

Kuzum bitirmekle en en ama en doğrusunu yaptın.Senin bi gururun var sonuçta.Bu olan her ilişki de olan bişey değil,her ilişkiyi bitiricek düzeyde bi durum.Üzme kendini herkes yanılabilir sen de yanıldın en azından baştan görmüş oldun.Allaha şükret bunun için

şükrediyorum ama bir yandan da isyan ediyorum kuzum .birin derdin başka bu desen farklı .ne bahtsız insanım ya.

deli gibi arıyor sadece 1 şans ver diyor..

Ehehe, tabi al öyle güzel şeyleri. Evlendiğinde de alırsın merak etme :)
Önce standart şeyleri alın...
Benim kayınvalideler bir çöp bile almadılar...
Kadıncağızı da suçlamıyorum zaten kayınpeder ona para felan da vermezdi. Hep öyle düşündüm zaten iyi niyetli ... Hiç karşılık bile beklemedim..
Ama normali öyle değilmiş...
Daha neler neler ama boşveeeer, artık manası yok...

evet harikaydı ama malesef hiçbi ilişki gibi benim ilşkimde harika değil ,beterin beteri yani..bitirdim canım dün ben..

Ne oldu canım ya ?
Şok oldum inan...
Ne güzel gidiyordu ? Ne geçti aranızda ?

Kadıncağızı da suçlamıyorum zaten kayınpeder ona para felan da vermezdi. Hep öyle düşündüm zaten iyi niyetli ... Hiç karşılık bile beklemedim..

Ne oldu canım ya ?
Şok oldum inan...

neler olmadı ki canım

dün resmen beşiktaş ta kriz geçiriyordum..

ileride senin paran benim param diye bişey olmucakki tatlım.

aldır gitsin hem ikiniz kullancksanız sonuçta:)

waaaooooooooowwwwwww diyorum:)

çok şanslısın canım kaınvalide sorunun yok ne güzel..

Orası öyle tabi kuzumm yaa iş çıkışı bikaç yere daha bakıcam bakalım başka beğenirim belki modellerini de koyayım siz de bi bakın

şükrediyorum ama bir yandan da isyan ediyorum kuzum .birin derdin başka bu desen farklı .ne bahtsız insanım ya.

deli gibi arıyor sadece 1 şans ver diyor..

Her konuda 2-3-4 şans belki verilir ama bunda değil kuzum hayır kurumumusun sen bırak ne hali varsa görsün.
İsyan etme sakın şükret Rabbimize.Baştan değil de iyice aşık olup yıllar geçince olsaydı bu o zaman ne yapardın bi düşün.Sen Allahın sevdiği kulusun ki karşına çıkardı bunu senin.Her şerde hayır vardır bunu düşünüp rahatlatmaya çalış kendini

Ne oldu canım ya ?
Şok oldum inan...

Boşver geçmişi düşünme esencim Allaha emanet et kalbini kırıp seni üzenleri

Orası öyle tabi kuzumm yaa iş çıkışı bikaç yere daha bakıcam bakalım başka beğenirim belki modellerini de koyayım siz de bi bakın

Her konuda 2-3-4 şans belki verilir ama bunda değil kuzum hayır kurumumusun sen bırak ne hali varsa görsün.
İsyan etme sakın şükret Rabbimize.Baştan değil de iyice aşık olup yıllar geçince olsaydı bu o zaman ne yapardın bi düşün.Sen Allahın sevdiği kulusun ki karşına çıkardı bunu senin.Her şerde hayır vardır bunu düşünüp rahatlatmaya çalış kendini

Boşver geçmişi düşünme esencim Allaha emanet et kalbini kırıp seni üzenleri

tamam canım ekle .

insan knduramıyor ya ,o kadar mutluktan havalara uçarken birden çakıldım yere yani..

tamam canım ekle .

insan knduramıyor ya ,o kadar mutluktan havalara uçarken birden çakıldım yere yani..

Bunu bi sınav olarak düşün.Hepimiz türlü sınavlarla sınanıyoruz senin de sınavın bu yönde demek ki.İnan bütün bu çektiğin acılar çok çok güzelliğe dönüşücek sen seni hakedeni elbet bulucaksın.

o mesaj gözüümü önünden gitmiyor ki kuzum..bir şekilde kafamı meşgul etmem lazım ...meşgale bulmalıım kendime.

İşe vermeye çalış kendini akşama da aklını oyalamak istedikçe msj at bana telim hep açık ne zaman istersen saat kaçta istersen msj at kuzum kendi kendine düşünüp durma

X