Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

lanet olsun bu face çıkarana !!!!

Canım ya sakinleş biraz...
Gülinin dediği gibi hiçbirşey senden daha değerli değil. Hayat bir imtihan işte bak görüyorsun herkes türlü türlü imtihan yaşıyor...
Allah ya gerçek yüzünü göstermeseydi ne yapacaktın ? Beterin beteri var tabiki...
Ben sana demiştim ya hayırlısı ise olsun, hayırsız ise olmasın diye..
Başka şeyler düşün, kafanı dağıtacak.

bunu bi sınav olarak düşün.hepimiz türlü sınavlarla sınanıyoruz senin de sınavın bu yönde demek ki.inan bütün bu çektiğin acılar çok çok güzelliğe dönüşücek sen seni hakedeni elbet bulucaksın.

işe vermeye çalış kendini akşama da aklını oyalamak istedikçe msj at bana telim hep açık ne zaman istersen saat kaçta istersen msj at kuzum kendi kendine düşünüp durma

benim yaşadığım bu sınavlar kimsenin yaşamadığı sınavlar ya,bu kadar kötü olur .kimi tanısam kötü bir taneside iyi olsun ya.
Beni artık umudum yok kuuzm gerçekten.

çok saol kuuzm allah razı olsun.spora başlıcam,kita pokucam uyumaya vereceğim kendimi.telimi kapatıp.başka türlü kurtulamam ben mesajlarından ..

canım ya sakinleş biraz...
Gülinin dediği gibi hiçbirşey senden daha değerli değil. Hayat bir imtihan işte bak görüyorsun herkes türlü türlü imtihan yaşıyor...
Allah ya gerçek yüzünü göstermeseydi ne yapacaktın ? Beterin beteri var tabiki...
Ben sana demiştim ya hayırlısı ise olsun, hayırsız ise olmasın diye..
Başka şeyler düşün, kafanı dağıtacak.

evet imtihan milli piyangoların hepsi bn çıkıyor dün tüm aksilikler beni buldu o kadar kötü bir gün geçirdim ki.
Allaıım ne oluyor bugün dedim.
Hep o şekilde dua ederdim canım..

benim yaşadığım bu sınavlar kimsenin yaşamadığı sınavlar ya,bu kadar kötü olur .kimi tanısam kötü bir taneside iyi olsun ya.
Beni artık umudum yok kuuzm gerçekten.

çok saol kuuzm allah razı olsun.spora başlıcam,kita pokucam uyumaya vereceğim kendimi.telimi kapatıp.başka türlü kurtulamam ben mesajlarından ..

Ya ben anlamıorum madem seni kaybetmek istemiyo neden yapıyo seviyo sonuna kadar sevicek değer vericek kıymet vericek yok öyle maymun iştahlılık.Boşver sen onun msjlarını kaale bile alma.

Geçicek hepsi bitanemmm görüceksinn

ya ben anlamıorum madem seni kaybetmek istemiyo neden yapıyo seviyo sonuna kadar sevicek değer vericek kıymet vericek yok öyle maymun iştahlılık.boşver sen onun msjlarını kaale bile alma.

Geçicek hepsi bitanemmm görüceksinn

hayatımda sadece sen varsın onlar sanal sen gerçeksin diyor ,iyice tepem attı .
Aynen öle amaç ne ya ,gitmiyorum bırakmıyorum diyor.dü halimi görsen kolumdan tutup götürüyorrr ya bırak diyorum öyle sıkı tutuyodu ki

Aynen öle amaç ne ya ,gitmiyorum bırakmıyorum diyor.dü halimi görsen kolumdan tutup götürüyorrr ya bırak diyorum öyle sıkı tutuyodu ki

Özrü kabahatinden büyük insan bidaha olmıycak falan der ama bu hala yerini yapmaya çalışıyo onlar sanal sen gerçek ne demek.Sen de başka erkeklerle konuş o zaman onlar sanal kalsın kaldırabilicek mi kendisi.Bu sorunun karşısın da ben erkeğim lafını duyuyosun arkana bile bakma o düşünce tarzındaki krolardan hiç hayır gelmez

Off seni dolduruyo gibi oluorum ama çok sinir oldum bu çocuğa kuzum yaa ve affediceksin gibi hissediorum o yüzden tutamıorum kendimi

onlar senle tanışmadan önce miymiş yoksa ?

Kusura bakmasın onun bırakıp bırakmamasıyla olmaz bu işler ! Erkekler de kendini ne sanıyorsa ?

merhabalar kızlar şöyle bir okudun,m da anlayamadım
decemberim canım noldu güzelim yaa..okudum baktım senin mesajın .inanmadım ..ama bi yandan da şükret başında anladın sakıncası yoksa anlat özelden ....yanni..nediyeceğimi bilemiyorum ..ama can çıkmayınca huy çıkmaz ..bi daha olmayacak sözlerine inanma..

gülinciğim çok güzel görünüyorlar esenciğim haklı tek almak daha mantıklı ve ekonomik olur sadece bornozu ve havlusu olan takımlar da var

esenciğim benim eşin hafta sonlarında mutlakagece gündüz nöbeti oluyor gece gideceği zaman yatıyor gündüz gittiği zamanlar da akşam geliyor fırsat olmuyor mesela bugün pere için mesai saatinde o baktı öğle arası da ben gidip baktım ...

Özrü kabahatinden büyük insan bidaha olmıycak falan der ama bu hala yerini yapmaya çalışıyo onlar sanal sen gerçek ne demek.Sen de başka erkeklerle konuş o zaman onlar sanal kalsın kaldırabilicek mi kendisi.Bu sorunun karşısın da ben erkeğim lafını duyuyosun arkana bile bakma o düşünce tarzındaki krolardan hiç hayır gelmez

Off seni dolduruyo gibi oluorum ama çok sinir oldum bu çocuğa kuzum yaa ve affediceksin gibi hissediorum o yüzden tutamıorum kendimi

dedim kızardım diyor ee iyi o zaman bend ekonuşayım sana onlar canım diyeyim .olur mu öyle şey nasıl mide var sizde niye sadık kalmazsınız ,bak ben hayatıma birini sokuyor muyum dedim niye siz illaki 2,3 kişi olmak zorunda ,ne oluyor öyle olunca gururlanıyor musun .ağzımdn kötü bir laf çıkmasın diye sabır çeke çeke bir hal oldum bir ara susutıum gözlerim doldu ,atma içine haklısın hataıyım hatanın en büyüğünü yaptım facemi dondurcam diyor.

dün gece face ikmizin resmini profil resmi yapmış.
mutluluğum gittti ya içim acıyor gerçekten ama ağlamıyorummm akmıyor gözüden yaş ,sadece kendi kendimi yiyorummm,oysa ki daha düne kadar neler konuşuyorduk.

ben erkeğim lafını demedi birde onu deseydi ağzımdan cidden kötü söz çıkar 2.inci tokatı yerdi benden.deliye döndüm sinirimi alamıyordum tokatı attım ama sonrasında nasl vuruyorum ona .hiç kılını kıpıtmadı eee yeter artık be bile demedi şaşırdım.

onlar senle tanışmadan önce miymiş yoksa ?

Kusura bakmasın onun bırakıp bırakmamasıyla olmaz bu işler ! Erkekler de kendini ne sanıyorsa ?

aynen öyle kuzum ben bıraktım bakalım nereye kadar arıyacak,elbett pes eder diye düşünüyorum.
bulunmaz hint kumaşı esencim:KK9:
yok benden sonra,benden önccesi beni ilgilendirmez der geçerdim ama benden sonra işte kahretsin !!

kardeencim anlatıcam bir ara yarın öğle anlatırım uzun .hakkımda hayırlısı ,kimsenin haberi yok daha ..

merhabalar kızlar şöyle bir okudun,m da anlayamadım
decemberim canım noldu güzelim yaa..okudum baktım senin mesajın .inanmadım ..ama bi yandan da şükret başında anladın sakıncası yoksa anlat özelden ....yanni..nediyeceğimi bilemiyorum ..ama can çıkmayınca huy çıkmaz ..bi daha olmayacak sözlerine inanma..

gülinciğim çok güzel görünüyorlar esenciğim haklı tek almak daha mantıklı ve ekonomik olur sadece bornozu ve havlusu olan takımlar da var

esenciğim benim eşin hafta sonlarında mutlakagece gündüz nöbeti oluyor gece gideceği zaman yatıyor gündüz gittiği zamanlar da akşam geliyor fırsat olmuyor mesela bugün pere için mesai saatinde o baktı öğle arası da ben gidip baktım ...

Bakıcaz canım biraz daha araştırıcam ben

dedim kızardım diyor ee iyi o zaman bend ekonuşayım sana onlar canım diyeyim .olur mu öyle şey nasıl mide var sizde niye sadık kalmazsınız ,bak ben hayatıma birini sokuyor muyum dedim niye siz illaki 2,3 kişi olmak zorunda ,ne oluyor öyle olunca gururlanıyor musun .ağzımdn kötü bir laf çıkmasın diye sabır çeke çeke bir hal oldum bir ara susutıum gözlerim doldu ,atma içine haklısın hataıyım hatanın en büyüğünü yaptım facemi dondurcam diyor.

mutluluğum gittti ya içim acıyor gerçekten ama ağlamıyorummm akmıyor gözüden yaş ,sadece kendi kendimi yiyorummm,oysa ki daha düne kadar neler konuşuyorduk.

ben erkeğim lafını demedi birde onu deseydi ağzımdan cidden kötü söz çıkar 2.inci tokatı yerdi benden.deliye döndüm sinirimi alamıyordum tokatı attım ama sonrasında nasl vuruyorum ona .hiç kılını kıpıtmadı eee yeter artık be bile demedi şaşırdım.

aynen öyle kuzum ben bıraktım bakalım nereye kadar arıyacak,elbett pes eder diye düşünüyorum.
yok benden sonra,benden önccesi beni ilgilendirmez der geçerdim ama benden sonra işte kahretsin !!

kardeencim anlatıcam bir ara yarın öğle anlatırım uzun .hakkımda hayırlısı ,kimsenin haberi yok daha ..

Boşver aynı anları hatırlayıpta kendine işkence etme.Ne hali varsa görsün.Bu saatten sonra o fotoğrafı oraya koymanın bi anlamı yok ki

Ne kadar yüzsüzmüş...
Canım hatalı olduğu için ya da hatalı olduğunu düşündüğü için öyle sana ses çıkarmamış.
Belli maymun iştahlı işte...
Çapkın...
Öylesinden zaten korkulur...
Ya biraz seni tanır tanımaz abartı ilgi göstermesi de o yüzdenmiş demekki...

Aman arkana bakmadan kaç git , kurtul şundan...
Belli niyeti..

ne kadar yüzsüzmüş...
Canım hatalı olduğu için ya da hatalı olduğunu düşündüğü için öyle sana ses çıkarmamış.
Belli maymun iştahlı işte...
çapkın...
öylesinden zaten korkulur...
Ya biraz seni tanır tanımaz abartı ilgi göstermesi de o yüzdenmiş demekki...

Aman arkana bakmadan kaç git , kurtul şundan...
Belli niyeti..

o yüzden ses çıkarmadı zaten.
Ddi yahu cevap ver açıklama yap diyorum hatalıyım biliyorum diyor.!!
Allahım deli olucam ya.

December canım yazdiklarini okudum kuzum cok uzuldum ama daha 3 gundur tanidigin kisi icin cok fazla uzuluyorsun. Sana taaaa en basindan o kadar cici laflar etmesinin sebebi cikti ortaya. Ben diyecektim sana biz kadinlar en basindan beri cici ciciyiz ama erkekler farkli dikkat et altindan bi is cikabilir diye ama o kadar kaptirmistin ki kendini..
Uzulme tatlim hayat boyle inis cikislarla dolu ve sen cok cabuk baglanabilen birisin o yuzden kisa surede onu unutup baska birini bulursun!
Krizlere girmeler falan ne diyorsun kuzum sakin bi daha duymayim ..
Birak ya degmeyen biri icin canini sikma! Face olmasa baska turlu de yapardi! Yapcam diyen herturlu yapar. Face'e yada baska birseye gerek yok. Ozunde saglam olmali erkek! Seninki curukmus maleesef. Simdi silkelen ve kendine gel kizdirma beni!!!!

december canım yazdiklarini okudum kuzum cok uzuldum ama daha 3 gundur tanidigin kisi icin cok fazla uzuluyorsun. Sana taaaa en basindan o kadar cici laflar etmesinin sebebi cikti ortaya. Ben diyecektim sana biz kadinlar en basindan beri cici ciciyiz ama erkekler farkli dikkat et altindan bi is cikabilir diye ama o kadar kaptirmistin ki kendini..
Uzulme tatlim hayat boyle inis cikislarla dolu ve sen cok cabuk baglanabilen birisin o yuzden kisa surede onu unutup baska birini bulursun!
Krizlere girmeler falan ne diyorsun kuzum sakin bi daha duymayim ..
Birak ya degmeyen biri icin canini sikma! Face olmasa baska turlu de yapardi! Yapcam diyen herturlu yapar. Face'e yada baska birseye gerek yok. Ozunde saglam olmali erkek! Seninki curukmus maleesef. Simdi silkelen ve kendine gel kizdirma beni!!!!

bütünhıncımı bundan çıkardım.
öyle yalvarıyor ki
iş çıkışı geldi,git istemiyorum dedim.allah belamı versin ki bir daaha yapmıcamyarına çıkmak nasip olmasın ne olur yalvarıyorum dedi,benim iyice sinirlerim bozuldu.
Son şansı ver bana deyip durdu.

X