Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kimse var mi???
Kizlar bende bindim otobuse gidiyorum.. Bi dahakine cesaretimi toplayip arabayla gitcem bursaya.

Esencim su adami bi guzel pataklasan kendine gelirsin ha!!!

Kimse var mi???
Kizlar bende bindim otobuse gidiyorum.. Bi dahakine cesaretimi toplayip arabayla gitcem bursaya.

Esencim su adami bi guzel pataklasan kendine gelirsin ha!!!

Canım yeni bakabildim...
İyi yolculuklar canım.

Şu işler bitsin de onu güzel bir pataklattırcam...

Kizlar iyi geceler! Yattiniz mi yoksa? Bende deldim bursaya. Sohbet muhabbet ancak yatiyorum.
Esencim extra bisey mi oldu yoksa yine seninkine mi delleniyorsun?? Neden kafan karisik tatlim?? Sanki baya netlestirmistin herseyi??

Busralar sizde ilk gunden alistirdiniz muhabbete. Duruldunuz sonra yaw!!

Kardelencim ugrardi aksamlari o da ugramamis bu gece! Kardelen tatlim sen kilolari yazalim demistin bugun. Bak kimseden ses cikmadi! Herkes tuydu:KK1::KK1: benim aynen cizelgede yazdigi gibi 57.7 ayni biraktigim yerdeyim:KK43:( artik gaza basma zamani geldi!!!

Hadi iyi geceler.

Kizlar iyi geceler! Yattiniz mi yoksa? Bende deldim bursaya. Sohbet muhabbet ancak yatiyorum.
Esencim extra bisey mi oldu yoksa yine seninkine mi delleniyorsun?? Neden kafan karisik tatlim?? Sanki baya netlestirmistin herseyi??

Busralar sizde ilk gunden alistirdiniz muhabbete. Duruldunuz sonra yaw!!

Kardelencim ugrardi aksamlari o da ugramamis bu gece! Kardelen tatlim sen kilolari yazalim demistin bugun. Bak kimseden ses cikmadi! Herkes tuydu:KK1::KK1: benim aynen cizelgede yazdigi gibi 57.7 ayni biraktigim yerdeyim:KK43:( artik gaza basma zamani geldi!!!

Hadi iyi geceler.

Ben de burdayım ama sana yetişemedim canım.
Hoşgeldin bursaya...

Canım tartıştık bu akşam. Adam gayet pişkin ! Çocuk da şahit oldu çok üzüldüm.
Adam dersine iyi çalışmış !
Şuanda daha iyiyim, durmak yok yola devam... Aynı bildiğin gibi kararlarımda bir değişiklik yok.

Günaydınnn :KK16:

Aç karınla sıcak suyumu içtim,şimdi de kahvaltımı ediorum

Tam buğday 1 dilim ekmek ile zeytin ve peynir eşliğinde :21:

Can sıkıcı şeyler evde...

canım akşam pc nin şarjı bitince öbür odadan kablo almaya üşendim uyumuşum kusura bakma özür dilerim :KK14:

Günaydınnn :KK16:

Aç karınla sıcak suyumu içtim,şimdi de kahvaltımı ediorum

Tam buğday 1 dilim ekmek ile zeytin ve peynir eşliğinde :21:

günaydın gülincim nasılsın?? afiyet olsun bende şimdi kahvaltıya gideceğim :KK1: az önce tartıdan indim 300 gr. vermişim aynaya baktım simitcikler kaybolmuş :KK1: çok bi çok mutlu oldum yazayım dedim hemen size :KK52::KK54:

günaydın millet
nasılsınız
dün işte çok yoğundum sadece evrak olarak değil hareket olarak da yoğundum evrak takip edeceğim diye in çık yaptım akşam saat 7 den sonra da yürüyüş parkuruna gittim aslında çok yorgundum ama kafam kazan gibi olmuştu kafamı boşaltayım diye gittim 3000 metre yürüdüm akşam takılacaktım pc eşimdeydi bana düşmedi yani ...yoksa takılacaktım bağımlılık yaptınız yani .....
sabah da güzel bir kahvaltı yaptım normal kahvaltıya ilaveten baharatlı sarımsaklı biberli domates eritmesi yaptım
kızlar ben bu diyet işinde iradeliyim galiba dolapta börek ve kurabiye var ama yemiyorum eskiden olsa çokten yemiştim ...kendime aferin dedim akşamda yürüyüşten sonra sadece ekmek domates yoğurt yedim

esenciğim sabırlı ol tatlım senin sinirlerini yıpratıp hata yapmanı bekliyor gibi geldi bana
excity canım fırsat buldukça mutlaka uğruyorumbağımlılk yaptı burası

büşralar sohbetleriniz çok güzel denk gelirsk sohbetinize katılırım

gülinciğim,decemberim sizlerde merhabalar
bişey sorcam dondurucudan çıkarılan sigara böreği pişmeden kaç gün dayanır ya da tekrar dondursam olmaz mı

nerdesiniz kızlar yaa. bu 3. girişim .kapatayım bari benim arkadaşlar yok dedim benim oğluş da tatilin tadını çıkarıyorlardıır dedi öyle mi yapıyorsunuz akşamda ütü var ama çay içerken gelirim yine
kübra benimki nöbetçi senin ki de nöbetçi mi

günaydın millet
nasılsınız
dün işte çok yoğundum sadece evrak olarak değil hareket olarak da yoğundum evrak takip edeceğim diye in çık yaptım akşam saat 7 den sonra da yürüyüş parkuruna gittim aslında çok yorgundum ama kafam kazan gibi olmuştu kafamı boşaltayım diye gittim 3000 metre yürüdüm akşam takılacaktım pc eşimdeydi bana düşmedi yani ...yoksa takılacaktım bağımlılık yaptınız yani .....
sabah da güzel bir kahvaltı yaptım normal kahvaltıya ilaveten baharatlı sarımsaklı biberli domates eritmesi yaptım
kızlar ben bu diyet işinde iradeliyim galiba dolapta börek ve kurabiye var ama yemiyorum eskiden olsa çokten yemiştim ...kendime aferin dedim akşamda yürüyüşten sonra sadece ekmek domates yoğurt yedim

esenciğim sabırlı ol tatlım senin sinirlerini yıpratıp hata yapmanı bekliyor gibi geldi bana
excity canım fırsat buldukça mutlaka uğruyorumbağımlılk yaptı burası

büşralar sohbetleriniz çok güzel denk gelirsk sohbetinize katılırım

gülinciğim,decemberim sizlerde merhabalar
bişey sorcam dondurucudan çıkarılan sigara böreği pişmeden kaç gün dayanır ya da tekrar dondursam olmaz mı

canım mesajını çok geç gördüm sanırım kusur bakma :KK43: :KK14: teşekkür ederim inşallah denk geliriz beklemekteyim :) açık benim kk sürekli ama gelince bi özelden msj at yada beğeni falan yapki anlayayım bu foruma birşeyler yazdığını :):KK1: sigara böreğini çözündürdükten sorn bir daha dondurma.. hatta hiç birşeyi dondurma çözündükten sonra. eğer pişirmekten vazgeçtiysen öyle dursun dolapta 1 gün kadar dayanır ama 2. gün akşama kadar pişirmen gerekir :) mutfakla ilgili her türlü konuda yardımcı olabilirim :KK34: topicte aşçı var:KK34::KK17: menün güzelmiş :) ama aralardada birşeyler yiyormusun canım? uzun zamn geçmiş olmuyormu yemelerinin arsında?? :44:

canım mesajını çok geç gördüm sanırım kusur bakma :KK43: :KK14: teşekkür ederim inşallah denk geliriz beklemekteyim :) açık benim kk sürekli ama gelince bi özelden msj at yada beğeni falan yapki anlayayım bu foruma birşeyler yazdığını :):KK1: sigara böreğini çözündürdükten sorn bir daha dondurma.. hatta hiç birşeyi dondurma çözündükten sonra. eğer pişirmekten vazgeçtiysen öyle dursun dolapta 1 gün kadar dayanır ama 2. gün akşama kadar pişirmen gerekir :) mutfakla ilgili her türlü konuda yardımcı olabilirim :KK34: topicte aşçı var:KK34::KK17: menün güzelmiş :) ama aralardada birşeyler yiyormusun canım? uzun zamn geçmiş olmuyormu yemelerinin arsında?? :44:

iyi akşamlar büşracığım
ben buralardayım sen nerelerdesin önerilerine çok teşekklürler ara öğünlerimde yoğurt yiyoorum meyve bazen de çok az ekmek yiyorum yani aç kalmıyorum da ammvelakin akşam yani şimdi yememem gerekenleri yedim kendimi çıok kötü hissediyorum gerçi tepeleme ütüm var ama ....offff offf çok pişmanım bii tur jillen ya da lesli bişey mi yapsam iyi olacak

X