Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

sor canım istediğini alışana kadar diye birşey gittiği ilk zamanlar yokluğunu hisseddiyorsun ama o kadar çok zorluğu özlemi olmuyor ama 40 gün geçesede sanki 5 ay beklemişsin gibi düşün.

Askerim mardinde komando olarak yapıyor askerliğini şafağımız az kaldı şükürler olsun ama bana göre hala çok var sanki durdu zaman şafak 89

Benim de kardesim yapti askerligini. onun yolunu beklemek bile zorken sevgiliminki daha da zor olacak eminim..
12 yada 15 ay yapmis olacak herhalde canım.. O yuzden az kalmis diyebiliriz! Allah saga salim kavustursun da beklicez artik!!

Günaydın...Çok neşeli başlamıştım güne ama 25 şehit haberini duyunca bütün enerjim gitti kanım çekildi...

ilk defa kavga etmedin mi

interesting

hep kavgayla mı başlıyonuz güne:44:
yok be kuzum be genelde akşam uyuya kaldığım için onunla msjlaşırken tiribal enfksiyonunu çekiyodum dün gece uyumadım inat ettim :KK70: ve sabah işe geç kaldım ama sevgilimle kavga etmedim :KK70: :KK60:
Benim de kardesim yapti askerligini. onun yolunu beklemek bile zorken sevgiliminki daha da zor olacak eminim..
12 yada 15 ay yapmis olacak herhalde canım.. O yuzden az kalmis diyebiliriz! Allah saga salim kavustursun da beklicez artik!!

15 yapıyor canım 12 ayı geride bırakdık dün tam 1 sene oldu :26: Allah yardımcın olsun canım kaç ay yapıcak askerlğini seninki ? :KK31:

Günaydın kızlar, ben geldim...
İşlerim vardı bakamadım. Yine işlerim var ama size yazmadan duramadım. Yazmaya devam :)
Nasılsınız ?
Keyifler nasıl ?

Senin sevdiğin nerde askerlik yapıodu?
mardinde canım dağda komando olarak yapıyor askerliğini son 3 ayı kaldı işte hayırlısıyla bi gelse :KK31:
Günaydın kızlar, ben geldim...
İşlerim vardı bakamadım. Yine işlerim var ama size yazmadan duramadım. Yazmaya devam :)
Nasılsınız ?
Keyifler nasıl ?

iyi valla sevdiğimle mutlu mesut bi gün geçirmek istiyorum :KK52:

senin keyifler nasıl :KK70: :KK52:

mardinde canım dağda komando olarak yapıyor askerliğini son 3 ayı kaldı işte hayırlısıyla bi gelse :KK31:

iyi valla sevdiğimle mutlu mesut bi gün geçirmek istiyorum :KK52:

senin keyifler nasıl :KK70: :KK52:

Allah yardımcısı olsun kuzum en kısa zamanda sağsalim kavuşursunuz inşallah...

Bu yönetim,bu hükümet,bu düşünce tarzı oldukça ne yazık ki daha çok şehit vericez,askerini bile koruyamayan bi ülke haline geldik.Ben kesinlikle inanmıyorum patlamanın kazayla olduğunu üstü örtülüyo sadece halkın gözü açılmasın diye yazıklar olsun diyorum sadece başka da bişey demiyorum...

1 askeri öldü diye menemen'i yakın diyen Ata'mı sevmeyenler,hakaret edenler utansın...

Kusura bakmayın çok üzüldüm şehit haberlerine ve çok sinirlendim!

Allah yardımcısı olsun kuzum en kısa zamanda sağsalim kavuşursunuz inşallah...

Bu yönetim,bu hükümet,bu düşünce tarzı oldukça ne yazık ki daha çok şehit vericez,askerini bile koruyamayan bi ülke haline geldik.Ben kesinlikle inanmıyorum patlamanın kazayla olduğunu üstü örtülüyo sadece halkın gözü açılmasın diye yazıklar olsun diyorum sadece başka da bişey demiyorum...

1 askeri öldü diye menemen'i yakın diyen Ata'mı sevmeyenler,hakaret edenler utansın...

Kusura bakmayın çok üzüldüm şehit haberlerine ve çok sinirlendim!

:KK19: :KK19: En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Allah ailelerine ve yakınlarına nişanlılarına eşine dostlarına sabır versin

Günaydın...Çok neşeli başlamıştım güne ama 25 şehit haberini duyunca bütün enerjim gitti kanım çekildi...

bizde şimdi okuduk arkadaşlarla asker beklediğim için ürküttü beni :KK50:

benim sevdiğimde afyonda.. asker değil ama patlamanın olduğu yere çok yakın bir yerde.. korkudan sabahı sabah ettim desem yeridir. :KK43: deprem oldu dedi bana önce ondan sonra anladıkki bomba patlamış :KK43: çok fena olmuş :KK43: 25 ten daha fazla şehit var kızlar söylendiği gibi değil yani... sabha kadar milyon tane rüya gördüm 2. patlama bekleniliyor dediler diye içim içimi yedi :KK43::2::KK43:

Dün bi avatar konusu geçmiş ben dikkat etmemiştim senin avatarına neydi kız o koysana bi merak ettim çokk :KK28:

neymiş canım hatırlamıyorum avatarda ne vardı ki?? resim değiştirdim ben sandece o kadar.. sevdiceğimle ben vardık yine sevdiceğimle ben varızda konuyu hatırlkayamadım :KK43::KK50:
Büşraaaaaaaaa NEŞEEEEEEEE :KK3:
efeeeennddiiiiimmmm çatlak :)

benim sevdiğimde afyonda.. asker değil ama patlamanın olduğu yere çok yakın bir yerde.. korkudan sabahı sabah ettim desem yeridir. :KK43: deprem oldu dedi bana önce ondan sonra anladıkki bomba patlamış :KK43: çok fena olmuş :KK43: 25 ten daha fazla şehit var kızlar söylendiği gibi değil yani... sabha kadar milyon tane rüya gördüm 2. patlama bekleniliyor dediler diye içim içimi yedi :KK43::2::KK43:

off canım ya senin için rahat olsun bak sevdiğinin bişeyciği yok olcak olana işte askerdede oluyor sivil hayattada yapıcak ibşey yok kaderine razı olman lazım :KK31:

neymiş canım hatırlamıyorum avatarda ne vardı ki?? resim değiştirdim ben sandece o kadar.. sevdiceğimle ben vardık yine sevdiceğimle ben varızda konuyu hatırlkayamadım :KK43::KK50:

efeeeennddiiiiimmmm çatlak :)

hoş geldin adaşım gel sarılalım :KK19::KK48: :KK54:

sana çiçekler aldım çiçek pazarından :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

X