Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

benim sevdiğimde afyonda.. asker değil ama patlamanın olduğu yere çok yakın bir yerde.. korkudan sabahı sabah ettim desem yeridir. :KK43: deprem oldu dedi bana önce ondan sonra anladıkki bomba patlamış :KK43: çok fena olmuş :KK43: 25 ten daha fazla şehit var kızlar söylendiği gibi değil yani... sabha kadar milyon tane rüya gördüm 2. patlama bekleniliyor dediler diye içim içimi yedi :KK43::2::KK43:

Kıyamam size yaa Allah kolaylık versin uzaklık çok zor.Dün işten dolayı bölük bölük okudum o yüzden cevapladıysanız tekrar soruyo olabilirim kusurabakma canım.

Sen nerde yaşıyosun nasıl buldun sevdiceğini uzaktan öyle?

hemen koyuyorum :KK70:: :KK60:

Kıızzz sabah sabah nasıl güldürdün beni dün nasıl dikkatimi çekmemiş bu benim :KK9:

neymiş canım hatırlamıyorum avatarda ne vardı ki?? resim değiştirdim ben sandece o kadar.. sevdiceğimle ben vardık yine sevdiceğimle ben varızda konuyu hatırlkayamadım :KK43::KK50:

efeeeennddiiiiimmmm çatlak :)

Sana dememiştim kuzum ama bu avatardakiler sizmisiniz? Ben internetten bi foto falan sanmıştım film afişi gibi maşallah :KK54::nazar:

off canım ya senin için rahat olsun bak sevdiğinin bişeyciği yok olcak olana işte askerdede oluyor sivil hayattada yapıcak ibşey yok kaderine razı olman lazım :KK31:

öylede canım işt gel sen birde bunu içime anlat.. allahım o şehitlerinde tüm askerlerinde ailelerine sevdiklerine seveceklerine sabırlar versin rabbim bunu gerçekleştirip ocaklara ateş düşüren canilerin haklarından gelsin inşallah ya onlara hidayetini dokundursun ya da köklerini kurutsun..En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Kıızzz sabah sabah nasıl güldürdün beni dün nasıl dikkatimi çekmemiş bu benim :KK9:

o zman sen yoktun işte ben bi ara koydum tepki görünce kaldırdım ama çok komik değil mi sexapellikten koymadım ki oraya çok komik olduğundan koymuştum :KK70: :KK60: :KK52:

çılbır çılbır m*m*ler dam üstünde un eler :KK70: :KK60:

hoş geldin adaşım gel sarılalım :KK19::KK48: :KK54:

sana çiçekler aldım çiçek pazarından :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
:KK54::KK54:

ahh canım benimmm :) adaşım yaşdaşım sevdicekdaşım benim ne çokdaş var leeeyyyynnnn :) hoşbulduk güzelim :) çiçeklerde ooooohhhh missssss:):):):)

Kıyamam size yaa Allah kolaylık versin uzaklık çok zor.Dün işten dolayı bölük bölük okudum o yüzden cevapladıysanız tekrar soruyo olabilirim kusurabakma canım.

Sen nerde yaşıyosun nasıl buldun sevdiceğini uzaktan öyle?

valal bizim hikaye 6.5 yıl öncesine dayanıyor. :) ben bursada o niğdede yaşarkene tanıştık internetten 5 yıl hiç görüşmeden sevdik birbirimizi ilk defa geçen yıl yüzyüze görüştük ama gel görki bu defada eğitim şartları ayırdı bizi.. ben ankarada o afyonda okuyor.. allah bizim gibi uzaklaık çekenlere onyüzbinmilyon kolaylıklar versin inşallah..:2::2:

sorma sorma benimde dikkatimi çekmemişti çok güldüm :) neymiş kız o öyle :KK70: benim çizgifilm halim gibi mübarek :KK33::KK33:

Sana dememiştim kuzum ama bu avatardakiler sizmisiniz? Ben internetten bi foto falan sanmıştım film afişi gibi maşallah :KK54::nazar:

ayy sevindimki ben şimdi yaa :) çok teşekkür ederim benzetmen için canım çok sağol :) valla bizi :) 29 ekim 2011 den bir fotoğraf söz yüzüğü taktığımız gün :) tarihin en güzel cumhuriyet bayramı olur kendisi :KK52:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

öylede canım işt gel sen birde bunu içime anlat.. allahım o şehitlerinde tüm askerlerinde ailelerine sevdiklerine seveceklerine sabırlar versin rabbim bunu gerçekleştirip ocaklara ateş düşüren canilerin haklarından gelsin inşallah ya onlara hidayetini dokundursun ya da köklerini kurutsun..En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

amin inş. zaten gittikçe azalıyorlarmış kasetler çıktı ya tv düştü gittikçe azalıyor bizi koruyamıyor lar falan die :KK53:

amin inş. zaten gittikçe azalıyorlarmış kasetler çıktı ya tv düştü gittikçe azalıyor bizi koruyamıyor lar falan die :KK53:

bi elden bitsin hepsi inşallah canımcım :) bana müsade lahana çorbası yapacağım şimcik ben :) sonra görürşüz yine :) kendinize iyiy bakın :):KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK33: sonuncusu sanaydı çokdaş :KK52::KK52::KK52::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK35::KK35::KK35::KK36::KK36::KK36::KK36:

o zman sen yoktun işte ben bi ara koydum tepki görünce kaldırdım ama çok komik değil mi sexapellikten koymadım ki oraya çok komik olduğundan koymuştum :KK70: :KK60: :KK52:

çılbır çılbır m*m*ler dam üstünde un eler :KK70: :KK60:

Deki kız yaa hakkaten komikmiş avatarın :KK9::KK9:

:KK54::KK54:

ahh canım benimmm :) adaşım yaşdaşım sevdicekdaşım benim ne çokdaş var leeeyyyynnnn :) hoşbulduk güzelim :) çiçeklerde ooooohhhh missssss:):):):)

ayy sevindimki ben şimdi yaa :) çok teşekkür ederim benzetmen için canım çok sağol :) valla bizi :) 29 ekim 2011 den bir fotoğraf söz yüzüğü taktığımız gün :) tarihin en güzel cumhuriyet bayramı olur kendisi :KK52:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Maşallah size gerçekten çok güzel görünüyosunuz.Allah kolaylık versin yaa uzaktan ilişki yürütmek çok zordur

Kızlar sizleri takip edemiyorum artık !

bi elden bitsin hepsi inşallah canımcım :) bana müsade lahana çorbası yapacağım şimcik ben :) sonra görürşüz yine :) kendinize iyiy bakın :):KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK33: sonuncusu sanaydı çokdaş :KK52::KK52::KK52::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK35::KK35::KK35::KK36::KK36::KK36::KK36:

Resimdekiler senle sevgilin mi büşra ?
Aman da lahana çorbası da yaparmış, marifetliymiş :)

Kızlar sizleri takip edemiyorum artık !

Resimdekiler senle sevgilin mi büşra ?
Aman da lahana çorbası da yaparmış, marifetliymiş :)
kız ne var lahana çorbasında sadece tarfte verilenleri haşlıyor ne yağ ne tuz nede un hiç bişey yok içinde :KK70: :KK60: :KK52:

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: görüşürüzz çokdaşşşş :KK53::KK54: çabuk gel :KK55:

Nerden buluosun bunları cimcime (bu hoşuma gitti artık sen benim cimcimemsin o kadar! :KK9::KK9::KK9:))

Gülin kız az önce bir yaş meselesi geçti de, arada böyle yakaladıklarıma cevap yazıyorum :p
Sen biraz yaşına göre olgun duruyorsun. Sen yaşını söylemeden önce seni büyük sanıyordum ben yazılarına göre...
Söylemeden geçmeyeyim dedim :KK34:

Gülin kız az önce bir yaş meselesi geçti de, arada böyle yakaladıklarıma cevap yazıyorum :p
Sen biraz yaşına göre olgun duruyorsun. Sen yaşını söylemeden önce seni büyük sanıyordum ben yazılarına göre...
Söylemeden geçmeyeyim dedim :KK34:

Aaa dün mü öğrendin yaşımı canm teşekkür ederim bu arada olgunluk konusun da söylediklerin için :KK54:

eski çalıştığım yerde herkez bana cimcime derdi yurt dışından gelen misafiler adımı cimcime zannedip bana cimcime diye seslenirlerdi D: :KK52:

Nasıl da isabet ettirmişim bee içime doğmuş cimcime olduğun :KK9:

Aaa dün mü öğrendin yaşımı canm teşekkür ederim bu arada olgunluk konusun da söylediklerin için :KK54:

Nasıl da isabet ettirmişim bee içime doğmuş cimcime olduğun :KK9:

genelde fırlama lduğumu söyler kk'dakiler ama normalde herkeze karşı öyle değilimdir :KK70: şeçiciyim yani :KK60: :KK52:

X